Loading Events
Kurss jau sācies, pieteikties nākamajam: info@nlp.lv

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
PIETEIKUMS nākamajam kursam pa tālr.: 26 575 571, info@nlp.lv

Kā palīdzēt sev pašam?

Veģetatīvā distonija – 21. gadsimta slimība

 Iemācies metodes, kā pašam viegli strādāt ar sevi problēmu brīžos!

NODARBĪBAS: ceturtdienu vakaros no 2.jūlija pl.18:00-21:00.

ILGUMS: 5 vakari.

MAKSA: 150 € viss kurss. Maksājot par katru nodarbību atsevišķi, vienas nodarbības cena ir 35 €.

Ja Tev ir konstatēta veģetatīvā distonija vai esi atpazinis sevī tās simptomus (galvassāpes, elpas trūkumu, sliktu dūšu, reiboņus, panikas lēkmes, spiedošu sajūta sirds apvidū, sirdsklauves…), tad šīs nodarbības ir domātas tieši Tev! Gaidīsim un kopīgi apgūsim metodes, kā viegli strādāt ar sevi!

15 gadus aktīvi konsultējot klientus kā psiholoģe un hipnopsihoterapeite vismaz reizi nedēļā pie manis atnāk kāds ar veģetatīvo distoniju. Šajos gados uzkrātā pieredze un apgūtās zināšanas par to ir likumsakarīgi sakārtojušās šajās 5 nodarbībās.

Līdzsvars. Pēc tā tiecas izcils mākslas vingrotājs, kas vingro uz stieņa, vai jogs, kas notur līdzsvaru uz vienas kājas. Tas ir barojošas maltītes pamats (tādas maltītes, kuras pagatavošanai vai baudīšanai mums bieži nepietiek laika). Tas ir darbs un dzīve, indivīds un ģimene. Tā ir dvēseles caurstrāvota apļa diagramma, kurā visas daļas papildina cita citu un baro mūsu garu. Līdzsvars ir līdzekļi un mērķis. Līdzsvars ir Svētais Grāls – kas tāds, ko meklējam mēs visi. Līdzsvars ir stabils un ilgtspējīgs. Līdzsvars ir veselība. Un līdzsvars ir grūti atrodams.

Pievērsiet uzmanību stresa spēkam! Mūsu dzīves stresi var izmainīt organisma bioķīmisko mehānismu darbību. Tā nav tukša runāšana, tas ir medicīnisks fakts. Stress ir galvenais iemesls, kāpēc daudzi cilvēki apmeklē ārstus, tas pastiprina visus nopietnos nāves cēloņus, tostarp sirds slimības, diabētu, infarktu un vēzi.

Veselība ir sarežģīta ekosistēma. Neatkarīgi no tā, vai organisma bioloģiskie procesi funkcionē ideāli vai arī ir traucēti, tie ietekmē noskaņojumu, psihi un dzīvesveidu.

Šajās nodarbībās runāsim par:

  • Kā un kāpēc rodas veģetatīvā distonija? Tās cēloņi un simptomi pamatojoties uz jaunākajiem psiholoģijas un neirozinātņu pētījumiem.
  • Kāpēc tieši man!?
  • Kā pieņemt un sadzīvot. Kā palīdzēt pašam sev?
  • Kā rodas stress.
  • “Kā uzvarēt stresu!”. Laimes formula “Līdzsvars”.
  • Kā izvērtēt savu situāciju. (Pašsajūtas aptauja)
  • Hipnoterapijas metodes emociju, pašsajūtas, veselības veicināšanai un uzturēšanai – palīdzi pats sev!

Praktiskā daļa:

  • Apgūsiet pašhipnozes un apziņas aktivizācijas tehnikas darbā ar stresu, trauksmi, panikas lēkmēm u.c. veģetatīvās distonijas simptomiem!