ONLINE LIKTEŅA MATRICAS PADZIĻINĀTAIS KURSS | Atklāj savu unikalitāti | 4x mēnesī ceturtdienās | 3 mēneši | 120€ par mēnesi | 08.08.24. - Jauno psiholoģiju centrs

ONLINE LIKTEŅA MATRICAS PADZIĻINĀTAIS KURSS | Atklāj savu unikalitāti | 4x mēnesī ceturtdienās | 3 mēneši | 120€ par mēnesi | 08.08.24.

n-min
Biruta Leitāne
cropped-icon.png
Jauno Psiholoģiju Centrs
Pēdējās izmaiņas: 18 jūnijs, 2024
0 jau pieteikušies

Par kursu

ONLINE LIKTEŅA MATRICAS PADZIĻINĀTAIS KURSS

ATKLĀJ SAVU UNIKALITĀTI

ONLINE NODARBĪBAS:  4x mēnesī ceturtdienu vakaros no 8.augusta pl.18:00-21:00.

ILGUMS: 3 mēneši (12 nodarbības).

MAKSA: 120€ par mēnesi (par 4 nodarbībām).

! NODARBĪBAS FORMĀTS – ONLINE – tiešsaistes klātiene  ZOOM platformā. Nodarbību ieraksti būs pieejami tikai slēgtā Facebook grupā.

Ikviena cilvēka sapnis ir būt veselam, laimīgam,  dzīvot skaistu un bezrūpīgu dzīvi. Būsim atklāti – pēdējā laikā cilvēkus arvien biežāk nogurdina “dubultā morāle”. Sociālajos tīklos publicētais saturs, izskaistinātie un samākslotie “veiksmes stāsti” bieži neatbilst reālajai dzīvei. Ir pazaudēts līdzsvars starp materiālo un garīgo jomu.

Prāta un iegribu vadīti, cilvēki nedomā un nerealizē  savas dzīves lielos uzdevumus un mērķus, kā arī attiecīgi  nevar piekļūt saviem resursiem – spēkam, labklājībai, veselībai.

Taču pozitīvi ir tas, ka arvien vairāk cilvēki grib izzināt sevi, būt harmonijā un līdzsvarā, uzticēties un ļauties Visuma enerģijām. Viens no instrumentiem, kas palīdz sevis izziņas ceļā ir Likteņa matrica, saukta arī par cilvēka dvēseles “enerģētisko pasi”. Tā ir tikai jāiemācās izlasīt.

Tie, kuri ir apguvuši Likteņa matricas ābeci, zin par karmas darbības scenārijiem Likteņa matricas dažādās zonās (bērnu-vecāku attiecības, mīlestība, veselība, karjera u.c.), izprot savu dzīves scenāriju, ir aicināti padziļināti iepazīties ar īpašām atslēgām un programmām, kas dvēseles kartē iedod detalizētāku paskaidrojumu vienai vai otrai dzīves situācijai. Šīs programmas ir  kā skaists trīs Visuma enerģiju akords, kas iedod  pavedienu jaunām dzīves iespējām. Vai dzīvē izmantosi šīs atslēgas – izvēle tavā ziņā, jo brīvās gribas likumu neviens nav  atcēlis.

Jūsu pasniedzējs

Biruta Leitāne

0/5
4 Kursi
0 Atsauksmes
285 Students
  • Sertificēts numerologs;
  • Pašizziņas sistēmas “Likteņa matrica” analītiķe;
  • Gaismas mandalu praktiķe;
  • Konsultācijas un pasniedzējas darbs tiešsaistē un klātienē.

Mani vienmēr ir piesaistījis viss neparastais un noslēpumainais, vēlme izprast sevi un pasauli sev apkārt. Daudzu gadu garumā, paralēli ikdienas darbam, ir apgūtas ezotēriskās zinības, kas dzīvei piešķīra jaunu kvalitāti. Tas prasīja zināmu piepūli, dažādu izaicinājumu pieņemšanu, pacietību un nepadošanos.

Vienmēr intuitīvi esmu sapratusi, ka mans ceļš ir ne tikai izzināt sevi, apzināties dzīves likumsakarības un savas veselības vērtību, bet arī kalpot citiem, daloties ar iegūtajām zināšanām.

Dzīve ir aizraujošs un krāsains ceļojums. Mums katram, dodoties piedzīvojumā uz Zemi, ir līdzi iedota karte ar ceļazīmēm, balstīta uz dzimšanas datiem. Mans mērķis ir skaidrā un saprotamā valodā palīdzēt Tev izprast šo ceļazīmju nozīmi, nevis pateikt priekšā, kurā virzienā doties vai kā labāk dzīvot.

Ja vēlēsies, iemācīšu dzīves ceļazīmes ievīt skaistos gaismas mandalu rakstos. Bet jautājums vienmēr paliks atklāts, vai ievērosim savas dzīves satiksmes noteikumus, jo brīvās gribas likumu neviens nav atcēlis.

Es aicinu Tevi doties aizraujošā pašizziņas ceļojumā!

Skatīt vairāk

Jauno Psiholoģiju Centrs

0/5
52 Kursi
0 Atsauksmes
0 Studenti
Skatīt vairāk