Loading Events

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
PIETEIKUMS nākamam kursam: tel. 26 575 571, info@nlp.lv

ONLINE un KLĀTIENES MEISTARKLASE

Vadoties pēc šī brīža epidemioloģiskās situācijas un ieviestajiem ierobežojumiem, nodarbību iespējams apmeklēt KLĀTIENĒ dalībnieki ar Covid-19 sertifikātu!

Ir laiks iegriezt mērķus un aktivizēt savu Saules mandalu!

2202-2022

Šī gadsimta spēcīgākais datums.

NODARBĪBA: piektdien, 18. februārī pl.18:00-21:00.

ILGUMS: 1 nodarbība.

MAKSA: 45 € par nodarbību.

Spoguļdatumi vienmēr ir maģiski. Cilvēki, kopš senatnes, tos ir izmantojuši, lai izmainītu savas dzīves notikumus uz labo pusi. Šī gada spoguļdatums ir īpašs arī ar to, ka tas ir nedēļas otrajā dienā. Tātad, jau esošajai mistikai, klāt nāk septītais divnieks. Septiņi pats par sevi ir mistiskais, radīšanas skaitlis. Tagad tas vēl vairāk pastiprina šī unikālā datuma enerģētiku.

Divnieki simbolizē harmoniju, sadarbību, attiecības, līdzsvaru. Tie veicina iekšējā miera, mīlestības un komforta iegūšanu. Šis spoguļdatums saistīts arī ar naudu, jo divnieku summa veido LAKŠMI spoguļciparus 6-6.

Šī ir unikāla diena, kas rada pozitīvas pārmaiņas visā, ko cilvēks vēlas sasniegt. Īpaši saistībā ar naudu un attiecībām.

Katrs var pietuvoties sava sapņa vai mērķa īstenošanai un realizēšanai. Tāpēc katram vajadzētu darīt visu, lai iegūtu pareizās, korektās, radošās un mīlestības pilnās domas un idejas. Šis ir īstais laiks, kad izteikt un iegriezt savus sapņus un mērķus, jo spoguļu datumi skaitās karmiski savas sakrālās nozīmes dēļ.

Tāpēc ir pienācis laiks vizuālizēt un manifestēt savas vēlmes, sūtot Visumā īpaši spēcīgas enerģiju plūsmas.

Šis ir Melnā Ūdens Tīģera gads, kam ir gana skarbs raksturojums. Tāpēc šajā Spoguļdatumā notiek enerģiju līdzsvarošana visam šim gadam. Tas noritēs dualitātes enerģijās un īpaši ietekmēs finansiālās un personīgās attiecības. Šajā gadā cilvēkiem būs jāizdara savas izvēles gan darba vietās, gan attiecībās, gan personīgajā dzīvē. 

Tīģeris ir gudrs, mierīgs, viņš nebaidās, nesteidzas, neizliekas, nebēg. Viņš apsver, izdara savu izvēli un dara. Un viņam viss notiek tieši tā, kā vajag. Šis laiks prasa no cilvēkiem tieši šādu rīcību.

Diemžēl daudzi cilvēki, šajā sarežģītajā laikā, bēg uz siltākām un mierīgākām zemēm, lai vieglāk pārciestu šo īpašo laiku. Viņi naivi cer, ka tādā veidā pasargās sevi no esošajām problēmām, nesaprotot, ka problēmas nepazūd, ja tās ignorē. Lai slēptu un attaisnotu savu bēgšanu, viņi no turienes bārstās ar izdomātiem padomiem kā izdzīvot tiem, kas palikuši mājās. Šiem cilvēkiem Tīģera gads nenesīs veiksmi, jo tīģeris nemīl gļēvuļus, kas problēmas risina bēgot no problēmām.

Taču tie cilvēki, kas izrādīs gudrību, mieru, centību, kas rūpēsies par saviem mīļajiem, nebaidīsies no grūtībām, bet darīs visu iespējamo, noteikti saņems pelnītu atzinību no šī gada enerģijām un sasniegs pozitīvus rezultātus visā, kas katram svarīgs. Tīģeris mīl gudrus, mierīgus, nosvērtus un drosmīgus cilvēkus.

Lai šis unikālais Spoguļdatums radītu īpaši spēcīgas izmaiņas, es aicinu pievienoties īpašā MEISTARKLASĒ. Kopā noformēsim katrs savus mērķus un veiksim Darba meditāciju – rituālu, kurā manifestēsim un dosim Enerģiju saviem Svarīgajiem Dzīves Mērķiem. (Noteikti paņemiet līdzi iepriekšējo rituālu mērķu lapas (ja tādas ir), kurām papildus iedosim īpašo – Spoguļdatumu Enerģiju).

Līdzi paņemiet sarkanu A4 lapu, kuru noformēsim un aktivizēsim.

Padomājiet, uzrakstiet melnrakstā, kādus mērķus gribat manifestēt, lai tiem iedotu īpašo, 

2202-2022 Spoguļdatuma Spēku.

Visas prakses veiksim:

  • Ar Visa Esošā Radītāja Enerģiju.
  • Īpašā Spoguļdatuma darbam, aktivizēsim Jauno Enerģiju instrumentus – Tahiona Sfēras (kam ir, paņemiet līdzi savus Tahionus).
  • Kopā manifestēsim katrs savus Spoguļdatuma Mērķus un veidosim Gaismas mandalu ar MerKaBas Spēku, Zemes un Visa Esošā Radītāja Beznosacījuma Mīlestības Gaismas Enerģijas Spēku. 

Uz tikšanos! Ir laiks darīt!