Loading Events

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
PIETEIKUMS nākamajam kursam pa tālr.: 26 575 571, info@nlp.lv

ONLINE KURSS

Numeroloģija pēc TARO ARKĀNIEM

NODARBĪBAS: 2x mēnesī otrdienu vakaros no 16.novembra pl.18:00-20:45.  KURSAM IESPĒJAMS PIEVIENOTIES AR 2.NODARBĪBU (1. NODARBĪBA PIEEJAMA VIDEO IERAKSTĀ)!

ILGUMS: 3 gadi.

MAKSA: 65 € par mēnesi (par 2 nodarbībām). ( Mācoties jau kādā no Santas Ābeltiņas kursiem par pilnu maksu, papildināt zināšanas ar jaunām numeroloģijas tehnikām, piedāvājam atlaidi – cena 55 € mēnesī.)

Aizraujošs ceļojums trīs gadu garumā pie sevis. Numeroloģija nav tikai mums pierastais dzīves ceļa skaitlis, kas nosaka mūsu potenciālos talantus un uzdevumus, kuru iegūstam saskaitot visus skaitļus mūsu dzimšanas datumā.  Tas būtu pārāk vienkārši. 

Numeroloģija ir tā zinātniskā ezotērikas disciplīna, kur aprēķinos izmantojam dzimšanas datumu, mēnesi, gadu, vārdu un uzvārdu, iegūstot katrs savu skaitļu kokteili, kurā izlasīt savas dzīves scenāriju, atpazīt sava rakstura daudzšķautnainību, talantus un uzdevumus – ceļu pa kuru ejot mūsu dzīve kļūst tāda, kādu vēlamies, ērta, saprotama un pieņemama. 

 Numeroloģijas skola, kas pielieto maģisko un intriģējošo Taro arkānu arhetipu raksturu pagātnē, tagatnē un nākotnē, dod iespēju daudzkārt dziļāk ielūkoties sevī, atpazīt arī savas personības ēnu portretu, stresu un neveiksmju iemeslus un, kas ir tas labākais, rāda arī izeju no problemātiskajām situācijām un dzīves strupceļiem. Ļauj no dažādām pusēm iepazīt savas dzīves skolu – mācības, ko apgūstam laimīgai dzīvei. Ieraugot savu psiholoģiskās pieaugšanas ceļu, saprast vai tev to gribas iet, vai arī ērtāk palikt bērnības programmās. 

Viss ir iespējams!

Interesantas tehnikas profesijas izvēlei un attiecībām ar draugiem, kolēģiem un mīļotajiem. Pēc kādiem principiem vadāmies, izvēloties partnerus, jebkādus, un ko no tām viens otram dodam – pozitīvā un negatīvā scenārijā. Kā mēs manipulējam ar citiem un kā atpazīt, kad manipulē ar tevi. Tava vieta ģimenā un uzdevums dzimtā…

Iegriezīsim Veiksmes ratu, zīmēsim savu Vajadzību Koku (Meta Dreva) un Dzimtas mandalu.

Šo visu, un vēl daudzko, iepazīstot Taro arkānu arhitipu rakstura dažādās izpausmes, arī ar sengrieķu mītu Dievu Panteonu palīdzību un kā instrumentu pielietojot Sakrālo Ģeometriju – kursa trīs gadu laikā, vienkāršā un saprotamā valodā, soli pa solim, veidosim savu arhetipisko karti. Ilustratīvais materiāls ar Marseļas Taro kāršu kavu, ko ērtībai izsūtīsim e-pastā.