Loading Events

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
Numeroloģijas EKSPRESmetode 06.06.23. (maksa par 1 mēnesi)
70.00
ATZĪMĒJIET DALĪBNIEKU SKAITU

Numeroloģijas EKSPRESmetode iesācējiem

Veselība un raksturs

NODARBĪBAS: 2x mēnesī otrdienu vakaros no 6.jūnija pl.18:00-20:45. 

ILGUMS: 6 mēneši.

MAKSA: 70€ mēnesī (par 2 nodarbībām). 

Bezmaksas ievadnodarbība pirmdien, 8.maijā pl.18:30-19:30. Plašāka informācija un pieteikšanās ŠEIT!

Numeroloģijas EKSPRESmetode (U-sin): Tā ir ļoti sena Austrumu zināšanu sistēma par stihijām un enerģijām apvienojumā ar Numeroloģiju, kas izceļas ar efektīvu ekspress metodi personības psiholoģiskā un veselības portreta raksturojumam ko  iespējams iegūt ļoti ātri un precīzi, norādot, kā konkrētā persona domā, plāno, uztver informāciju, strādā, reaģē un pauž emocijas un komunicē. Iegūstam informāciju par organisma  sistēmām un to, no kurienes var sākties veselības problēmas. Redzam,  cik katrai  īpašībai un veselības meridiānam dota enerģija no dzimšanas.

Pirmelementu būtība psiholoģiskajā portretā:

Ūdens – atbild par personīgo izaugsmi, par spēju pieņemt sevi, pašnovērtējums, par spējām strādāt un pilnveidot sevi. Nieru un urīnpūšļa meridiāns.

Koks – cilvēka materiālās un garīgās vērtības, tas uz kurieni tiecas, ko grib sasniegt – centieni, mērķi un vērtības, spēju plānot un uzlikt sev uzdevumus. Atbildība pret sevi, ģimeni un sabiedrību. Aknu un žultspūšļa meridiāns.

Uguns – māka domāt, analizēt un dzīvot, sadzīvot ar citiem.  Kā domā un ko svarīgi no info saņemt. Psihiskā un fiziskā veselība. Sirds un tievās zarnas meridiāns, centrālā nervu sistēma.
Zeme – atbild par darba spējām – kā uzsāk un nobeidz procesu, vai izdara līdz galam. Kā izstrādā iemaņas, kādas ir darba spējas, darba mīlestība. Fiziskā vai garīgā darba darītājs. Kuņģa, liesas un aizkuņģa dziedzera meridiāns.

Metāls – atbild par emocionālo fonu, par radošo potenciālu, par spēju formulēt domu un runu, daiļrunību, novērtēt vienalga ko, spējām mācīties un apmācīt citus, sakārtot savu pasauli, zināt, kas labi, kas slikti – personības pasaules modelis. Kā veido jebkādas attiecības – darījuma, seksa utt. Plaušu un resnās zarnas meridiāns.

Šī metode ir noderīgs darba instruments: sevis izzinātājiem – veselība, raksturs un psihosomatika. Pedagogiem – bērnudārzu darbiniekiem, skolotājiem. Personālam, kuram ikdienas darba vidē ir tieša saskarsme ar cilvēkiem – psihologi, biroju vadītāji, personāla atlases speciālisti, konsultanti, u.c. profesijas. Vecākiem, kuriem ir būtiski saprast jauno cilvēku, zināt, kā palīdzēt un atrast tieši viņam piemērotu pieeju. Tā ir pārbaudīta un testēta U-Sin centrā Maskavā, adaptējot to arī tieši 2000-gades sarežģītajai jaunajai paaudzei.

Nodarbību plāns:

U-Sin teorijas pamati:

– pirmelementi, to savstarpēja darbība;

– pirmelementu raksturojums, personības tipāžs;

– iņ/jaņ koncepcija;

– skaitļu un organisma meridiānu izvietojums pirmelementos.

Ciparu rindas aprēķina U-Sin:

– ciparu rindas aprēķins tiem, kuri dzimuši līdz 1999.gadam;

– ciparu rindas aprēķins tiem, kuri dzimuši pēc 2000.gada un viņu atšķirība no citām numeroloģijas skolām.

U-Sin kartes izveidošana:

– ciparu izvietošana;

– energorežīmi;

– sasaistes un noteikumi;

– praktiskais darbs.

Psiholoģiskais portrets:

– ciparu raksturs U-Sin sistēmā;

– energorežīmi psiholoģiskajā portretā;

– pareiza U-Sin kartes nolasīšana;

– praktiskais darbs.

Cilvēka veselība U-Sin kartē:

– sistēmu, orgānu un audu izvietojums pirmelementos;

– ciparu raksturs veselības kartē;

– energorežīmu nozīme veselības kartē;

– veselības riska zonu noteikšana un raksturs;

– “MELNIE CAURUMI” – veselības solārā gadā;

– veselības 5 gadu cikls;

– praktiskais darbs.

ATSAUKSMES PAR KURSU:

  • Man patika tas, ko es uzzināju par sevi, par sev tuvajiem cilvēkiem, par saviem darbiniekiem. Varu aprēķināt psiholoģisko portretu saviem cilvēkiem, saviem mazajiem mazbērniem. Viss bija labi organizēts, pasniedzēja laba, saprotoša, interesanti pasniegta informācija.
  • Apgūstamais materiāls ir jauns, sniedz viegli saprotamas zināšanas par numeroloģiju. Apguvu iespēju izprast, saprast cilvēkus. Turpiniet meklēt un piedāvāt jaunus izglītojošus kursus.
  • Kursa vadītāju var klausīties ar baudījumu- daudz interesanta informācija, kuru var izmantot dzīvē. Uzzināju, kā ar numeroloģiju var plānot savu dzīvi, veselību. Iemācījos saprast cilvēkus, līdz ar to man ir vieglāk, jo zinu, ka viņš vienkārši tāds ir.
  • Ļoti daudz jaunas, interesantas informācijas. Patika pasniedzēja Santa, pasniegšanas veids un kopējā atmosfēra. Pilnīgi jauna dzīves niša atvērās. Lai veicas – tiksimies vēl!
  • Uzzināju interesantus faktus, kā analizēt un aprēķināt rakstura iezīmes. Cilvēka psiholoģisko portretu. Pasniedzēja ļoti interesanti pasniedza informāciju.
  • Esmu vienkārši sajūsmā par kursu. Tas ir tas, kas ļoti interesē un tieši vajadzīgajā laikā gūstu vajadzīgo informāciju. Uzzināju, sāku saprast cilvēku rīcības pamatotību, kādēļ  tieši tā rīkojas. Veidojas labāka sapratne par cilvēku rīcības motīviem. Tā turpināt un piedāvāt līdzīgus un padziļinātus kursus. Mani tas interesētu.

Numeroloģe Santa Ābeltiņa par kursu NUMEROLOĢIJAS EKSPRESMETODE

 

IEVADNODARBĪBA KURSAM “Numeroloģijas EKSPRESmetode iesācējiem”, vada Santa Ābeltiņa

IEVADNODARBĪBA KURSAM ” U-SIN numeroloģija”, vada Santa Ābeltiņa