Loading Events
Kurss jau sācies, pieteikties nākamajam: info@nlp.lv

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
PIETEIKUMS are no longer available

Iepazīsties ar pasniedzēju DARJU KRASTIŅU un kursa programmu ONLINE bezmaksas ievadnodarbībā kursam

 Cilvēka Dizains – Human Design© 

Kas tas ir? Kā to pielietot?

KAD? pirmdien, 2. novembrī pl.18:30-19:00.

ILGUMS: 1 vakars.

KURSS KLĀTIENĒ UN ONLINE4x mēnesī pirmdienās no 16. novembra pl.18:00-21:00. Plašāka informācija un pieteikšanās spiežot ŠEIT! 

ONLINE BEZMAKSAS IEVADNODARBĪBĀ:

  1. Par mani un mans ceļš līdz Cilvēka Dizainam;
  2. Kas ir Cilvēka Dizains?
  3. Ko mums dod šīs zināšanas?

KURSA APRAKSTS

Kursa laikā Jūs soli pa solim apgūsiet Cilvēka Dizaina sistēmu kopā ar sertificētu gidu. Nodarbības ir veidotas tā, lai katra no tām priekš Jums būtu noderīga. Galvenais darba instruments būs Jūsu BODIGRAFS, kuru uzbūvē no Jūsu dzimšanas datiem. Pasniedzēja analizēs gan Jūsu dzīves situācijas, gan dalīsies ar citiem piemēriem, lai Jūs pēc iespējas labāk izprastu Cilvēka Dizaina pamatus.

Šis kurss skars visus Jūsu dzīves aspektus (attiecības, nauda, darbs, ģimene, pašrealizācija, emocijas, bailes un pārdzīvojumi). Jūs sapratīsiet sevi un savu dabu. Savu ceļu un savas atšķirības. Sapratīsiet savas stiprās un vājas puses, savu spēku un slēptās priekšrocības. Pārstāsiet salīdzināt sevi ar cietiem. Sapratīsiet, ko vajadzētu mainīt savā dzīvē, lai dzīvotu savu PATIESO ES. Cilvēka Dizains noved pie dziļākas sevis un citu izprašanas un pieņemšanas.

Kursa priekšrocība un vērtība ir tāda, ka jau no pirmās lekcijas Jūs varēsiet praktiski sākt pielietot iegūtās zināšanas, sākt savu Cilvēka Dizaina eksperimentu. Pēc katras lekcijas būs mājas darbi, kuri dos iespēju fokusēties nākamās nedēļas laikā tieši tēmai, kas tiks apskatīta nodarbībā, palīdzēs atpazīt veselīgu (īsto) un Viltus Es. Uz visiem jautājumiem, kuri radīsies, eksperimentējot, varēsiet iegūt atbildes katras nākamās lekcijas sākumā. Šis kurss liek uzsvaru uz Jūsu eksperimenta atbalstu un praksi.

Kurss noteikti sniegs jaunas atklāsmes priekš sevis. Un esmu gandrīz droša, ka arī atbildēs uz daudz jautājumiem, kuri, iespējams, ilgu laiku nevarēja rast atbildi. Informācija par Cilvēka Dizainu ir ļoti plaša, tāpēc sākotnējo tas var radīt apjukumu. Šis kurss jums sniegs strukturētas zināšanas, skaidrību, kas tiks nostiprināta ar praktisko pieredzi.

Pēc kursa beigšanas Jums būs sertifikāts no International Human Design School (IHDS), ka esat izgājuši šo kursu un, ja būs vēlme, varēsiet turpināt mācības pie jebkura šīs akadēmijas pasniedzēja.

NODERĪGI LINKI:

Uztaisīt savu bodygrafu: https://www.jovianarchive.com/Get_Your_Chart

Bezmaksas lekcija par ievadu Cilvēka Dizainā: https://www.facebook.com/www.nlp.lv/videos/2228418073947402/

BEZMAKSAS IEVADNODARBĪBA KURSAM “Cilvēka Dizains”, vada Darja Krastiņa

BEZMAKSAS VEBINĀRS KURSAM “Cilvēka Dizains” Pasniedz Darja Krastiņa

Intervija ar Cilvēka Dizains  kursa pasniedzēju  Darju Krastiņu