Loading Events
Kurss jau sācies, pieteikties nākamajam: info@nlp.lv

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
PIETEIKUMS nākamajam kursam pa tālr.: 26 575 571, info@nlp.lv

Iepazīsties ar kursa pasniedzēju DACI ROLAVU un programmu bezmaksas ONLINE ievadnodarbībā kursam

NLP MEISTARA kurss

Mācības paredzētas klausītājiem, kuri ieguvuši NLP BĀZES VAI NLP PRAKTIĶA  KURSA apliecību.

KAD? otrdien, 29. septembrī pl.19:00-21:00.

ILGUMS: 1 vakars.

KURSS:  1x mēnesī sestdienā vai svētdienā no 24. oktobra pl.10:00-18:00. Plašāka informācija un pieteikšanās spiežot ŠEIT!

Šajā bezmaksas ievadnodarbībā Jūs:

  • iepazīsieties ar kursa programmu;
  • uzzināsiet,kādi ir galvenie ieguvumi apgūstot NLP MEISTARS programmu?
  • varēsiet uzdot jautājumus un gūsiet atbildes par kursu.

Par kursu:

Neirolingvistiskā Programmēšana (NLP) – zināšanas sniedz spējas izzināt un apmierināt cilvēka vajadzības, motivāciju, celt darba kvalitāti un dzīves līmeni kā tādu.

NLP MEISTARS: Otrais apmācību līmenis neirolingvistiskajā programmēšanā. Kursa laikā tiek sniegta padziļināta izpratne par cilvēka domāšanas un uzvedības procesiem – ieguvēji būs arī cilvēki ar priekšzināšanām komunikācijas jomā, psiholoģijā. Kurss nostiprina iemaņas praktiskajā psiholoģijā.

Kursa laikā tiek apgūtas NLP tehnikas un metodes, NLP pielietojums praktiskajā konsultēšanā un personiskās terapeitiskās prakses. Kursantiem tiek sniegtas zināšanas, kā izmantot NLP metodes un instrumentus darbā ar sevi un klientiem. Tiek sniegta informācija par inovācijas un radošuma instrumentiem, lai dotu cilvēkiem iespēju virzīties uz priekšu.

Paredzēts tiem, kas jau ir apguvuši NLP BĀZES VAI PRAKTIĶA kursu, kā arī tiem, kas jau apguvuši NLP meistara līmeni un vēlas nostiprināt zināšanas. Paredzēts dažādu profesiju pārstāvjiem – ārstiem, psihologiem, pedagogiem, sociālajiem darbiniekiem, juristiem, menedžeriem, pārdošanas speciālistiem, personāla atlases darbiniekiem, studentiem. Mācīties iespēja kā jauniem, tā veciem – jebkuram, kurš vēlas uzlabot savas dzīves kvalitāti. Efektīvi izmantojot NLP saskarsmē, veiksmīgu rezultātu var iegūt vienkāršāk.

NLP meistara diploms ir liels ieguvums papildizglītības apliecināšanā, kā arī papildus bonuss CV!

Pēc kursa pabeigšanas iespējams turpināt padziļinātu apmācību NLP, patstāvīgi strādāt kā NLP konsultantam.

PILNA KURSA PROGRAMMA ŠEIT!