Loading Events
Kurss jau sācies, pieteikties nākamajam: info@nlp.lv

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
PIETEIKUMS nākamajam kursam pa tālr.: 26 575 571, info@nlp.lv

ONLINE KURSS – Mācies sev ērtā LAIKĀ un VIETĀ!

(ONLINE KURSA  tiešraidei  izmantojam programmu ZOOM!)

Daces Rolavas autorprogramma

Ievads NLP – viegli un saprotami!

Veiksmīga komunikācija ar NLP

KURSAM VĒL VAR PIEVIENOTIES!

NODARBĪBAS: 4x mēnesī ceturtdienu vakaros no 30. aprīļa pl. 18:00-21:00.

Nodarbības būs iespēja noskatīties arī sev ērtā laikā!

ILGUMS: 1 mēnesis.

MAKSA SAMAZINĀTA: 100 € mēnesī. Iepriekšējā cena: 135 € mēnesī.

Tev visapkārt ir radi, draugi, kolēģi un ne tikai…

Uzzini un saproti, kādēļ viņi ir tieši tādi, kādi ir, un iemācies runāt viņu valodā! Panāc, lai viņi Tevi sadzird, saprot un ir sajūsmā, ka arī Tu saproti viņus – jūsu starpā būs vislabākā saskaņa!

Iemācies redzēt, dzirdēt un sajust savu līdzcilvēku attieksmi, raksturu un pat noteikt, kad viņi stāsta patiesību un kad nē!

Programmā:

  • Kas es esmu? Kā es komunicēju? Kāda ir mana reprezentatīvā sistēma? NLP tipoloģija, reprezentatīvās sistēmas.
  • Kā ātri un bez testa noteikt sarunu biedra reprezentatīvo sistēmu. Kā runāt, lai Tevi sadzirdētu.
  • Kā komunicēt ar dažādu reprezentatīvo sistēmu pārstāvjiem.
  • Raporta “maģija”! Kā radīt uzticēšanos.
  • Saspringtu un konfliktsituāciju pozitīva atrisināšana.
  • Kā atrast kopīgu valodu un pielāgoties sarunu biedram.
  • Valodas un vārdu spēks un nozīme
  • Neverbālā komunikācija.

Šajā kursā es jūs vadīšu, skaidrojot domāšanas atšķirību cēloņus, no tām izrietošās uzvedības likumsakarības un to ietekmi uz komunikācijas norisi, pateicoties kuru pārzināšanai, jums pavērsies iespēja atbilstoši reaģēt ne vien uz teiktā saturu, bet arī uz citu cilvēku domāšanas modeļiem un procesiem.

Seminārs palīdzēs jums izprast pašiem sevi un savus līdzcilvēkus, uzlabos jūsu pašsajūtu un saskarsmi pāra attiecībās, ar bērniem, ģimeni, draugiem, kolēģiem un sabiedrību kopumā. Tāpēc mīļi aicinu jūs – iepazīsim sevi un apkārtējos!

Valoda ir sazināšanās ar citiem. Un tā ir vienīgā komunikācija. Noderīga, bet arī bīstama. Un, ja kāds instruments kaut kādā mērā var būt noderīgs, tad tas tādā pašā devā ir bīstams. Tās bīstamība—jo pamatīgāk prāts iedziļinās valodā, jo vairāk tas attālinās no centra. Tātad ikvienam ir vajadzīgs smalks līdzsvars, veikla meistarība. Lai spētu doties valodā un spētu no tās atgriezties. Lai spētu no tās izkļūt.” /OSHO, “Apziņa”/

Kāpēc gan nereti mūsu komunikācija nesasniedz savu mērķi tā, kā esam iecerējuši, un kāpēc mūsu teiktajam piešķirta teju vai cita nozīme?  Visbiežāk izskaidrojums meklējams mūsu domāšanas modeļu atšķirībās. Lai gan nodotās informācijas saturam ir būtiska nozīme, tās interpretēšanas procesam var būt izšķirošāka loma veiksmīga vai ne tik veiksmīga komunikācijas rezultāta sasniegšanā.

 Dace Rolava – Mg. psych. organizāciju psiholoģijas maģistre, jau 15 gadus strādā kā NLP trenere (neirolingvistiskā programmēšana) ar NLP pamatlicēja Ričarda Bendlera sertifikātu. Apmācīttiesīga praktiķe un trenere klīniskajā un Ēriksona hipnozē. Kopš 2011. gada EAHP serifikāts (European Certificate on Clinical hypnosis), 2015. gadā ESH sertifikāts (European Society of Hypnosis), kouča trenere un dažādu NLP kursu pasniedzēja jau vairāk kā 15 gadus.

 Daces Rolavas vebinārs “Ko Tev var dot NLP? Ievads NLP” 

Bezmaksas ievadnodarbība kursam “NLP Bāze”