Loading Events
Kurss jau sācies, pieteikties nākamajam: info@nlp.lv

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
PIETEIKUMS nākamajam kursam pa tālr.: 26 575 571, info@nlp.lv

ONLINE KURSS – Mācies, kur vēlies, kad vēlies, cik ātri vēlies!

(ONLINE KURSA  tiešraidēm  izmantojam programmu ZOOM!)

Meditācijas tieši šim laikam

Ja esi nobijies, samulsis un nezini, kā sevi pasargāt, kur gūt spēku, atbalstu un mīlestības pilnu enerģiju savai Veselībai, Prātam, Dvēselei un Fiziskajam ķermenim,

 NĀC UN MEDITĒSIM KOPĀ!

 Ja nezini, ko darīt, kā uzvesties šajā laikā, kad Pasaule un visi cilvēki ir apstādināti savā skrējienā, lai pārdomātu savu dzīvi, darbību, sapņus un mērķus,

 NĀC UN MEDITĒSIM KOPĀ! 

NODARBĪBAS: 2 x mēnesī  otrdienu vakaros  no 19. maija pl.18:30-21:00.

ILGUMS: 2 mēneši (4 nodarbības).

MAKSA: 70 € par mēnesi.

Ir sena patiesība:

Ja Dzīve ir izveidojusi situāciju, kas iegājusi strupceļā, neapmierina, sāpina vai rada vilšanos – apstājies! Ar Dvēseles dziļumiem pieņem esošo realitāti, izdari izvēli, ar pārliecību pieņem lēmumu un dari to, kas tajā laikā jādara. Tad realitāte mainīsies!

Lai Tev būtu vieglāk šo visu izdarīt, piedāvāju meditāciju kursu tieši šim īpašajam laikam!

Kopā izrunāsim satraukumu, neziņu vai bailes. Kopā dalīsimies priekos, mīlestībā un spēkā. Lai nomierinātos, lai saprastu, lai mainītos, lai izdarītu izvēli un pieņemtu svarīgus lēmumus. Kopā būšanai ir milzīgs potenciāls, jo strādājot tikai katram ar sevi, mēs palīdzam visiem, kas arī veic šo meditāciju. Un visi palīdz katram dalībniekam. Enerģiju spēks summējas.

Visas meditācijas veiksim tikai ar Jauno Enerģiju Spēku.

Meditēsim gan sev, gan saviem mīļajiem, radiem, draugiem, kolēģiem, klientiem, visiem Latvijas un Pasaules cilvēkiem. Tieši tik, cik atļauj Karmas Likums.

Meditācijas vēlams veikt katru nedēļu tik ilgi, cik tas būs nepieciešams. Īpašas zināšanas vai sagatavošanās nav nepieciešama.

Regulāras meditācijas veic izmaiņas cilvēka apziņā, zemapziņā un visā enerģētikā (MerKaBā) kopumā. Katras nodarbības tēmas mainīsies, atbilstoši situācijai un apstākļiem Latvijā un Pasaulē.

Šīs īpašās meditācijas stiprina cilvēka Prātu, Dvēseli un Ķermeni.

 inta©DARMAway

Bezmaksas ievadnodarbība kursam “Meditācijas tieši šim laikam”. Pasniedz Inta Zaļkalna.