Loading Events
Kurss jau sācies, pieteikties nākamajam: info@nlp.lv

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
PIETEIKUMS nākamajam kursam pa tālr.: 26 575 571, info@nlp.lv

ONLINE KURSS

Mosties dienai!

Rīta enerģijas iegriešanas un fokusa prakses ar apziņas aktivizācijas un elpošanas tehnikām

NODARBĪBAS: 2 x nedēļā katru otrdienu un piektdienu rītos  pl.07:10-07:40. VISAS NODARBĪBAS VAR NOSKATĪTIES ARĪ SEV ĒRTĀKĀ LAIKĀ! 

MAKSA: 25 € par mēnesi (8 nodarbības)

Ikdienas rīta rutīna, kas iegriezīs enerģiju veiksmīgai dienai. 

Vai Tu zināji, ka ikdienas labsajūtas atslēga ir tavās rokās jau šobrīd? Vajag tikai iemācīties to pareizi lietot. Katru otrdienas un piektdienas rītu no 7:10 līdz 7:50 piedalies MOSTIES DIENAI praksēs.

  • Elpošanas vingrinājumi;
  • COACH state (ģeneratīvais stāvoklis);
  • Meditācija;
  • Apziņas aktivizācijas un uzmanības fokusēšanas vingrinājumi;
  • Atgriezeniskā saite un komunikācija grupas ietvarā.

Šīs ir praktiskas nodarbības ar elpošanas, meditācijas un  uzmanības fokusēšanas vingrinājumiem, kas palīdzēs tev ne tikai atvērt acis, bet arī pamosties. Atmodināt un motivēt sevi dienai ar konkrētu virzību, rīcības plānu.

Tas, ka noskan rīta modinātāja zvans un atver acis vēl nenozīmē tavu emocionāli mentālo gatavību dienai. Svarīgi ir iedot savai dienai virzību, vēlamo enerģijas devu,  lai tā būtu ar jēgpilnu piepildījumu un gandarījumu. Paņemt maksimāli kontroli pār savu dienu savās rokās, lai tā ieietu tev vēlamajā gultnē, lai mēs katrs uzsāktu vadīt un virzīt savu dienu. Katra tava diena, veido tavu nedēļu, mēnesi, sezonu. Laiks, ko velti noskaņas radīšanai no rīta, ir kā programma, kura palīdz piepildīt un uzlādēt Tevi saviem dzīves uzdevumiem, panākumiem un sapņiem.

MOSTIES DIENAI – mosties, iedvesmojies, virzies!

Mēs šajās nodarbībās iedosim dienai fokusu un virzību. Pieradināsim savu prātu, savu ķermeni un savas domas fokusēties uz rezultātu. Fokusēties uz to, ko dienā mēs varam paveikt, lai katra diena būtu jēgpilna un piepildīta. Regulāra prakse ļauj izsekot saviem panākumiem , pašsajūtai un enerģijas līmenim. Ja esam labsajūtā un ar uzmanības fokusu uz mērķi, rezultāts un panākumi neizpaliek.

Mosties dienai nav kampaņa vai izaicinājums – tā ir daļa no ikdienas veselīgas rutīnas. Es jums palīdzu noturēt šo ritmu un ieviest jaunu tradīciju. Jūs varat pievienoties 3 vai pieciem mēnešiem, vai palikt regulāri ar mums, bet tikpat labi jūs varat pēc kāda laika šo rutīnu pārtraukt un tad atkal atgriezties.

Kam šīs nodarbības ir piemērotas:

  • Ja ikdienā burtiski iekrīti dienas rutīnā un ir hroniska sajūta, ka kavē. Tavu dienas ritmu nosaka citi – ģimene, bērni, kolēģu ziņas un citas labi atpazīstamas rutīnas;
  • Tiem, kas iespējams šajā dzīves periodā ir pazaudējušies, jūtas aizmiguši, nav enerģijas mosties, nav enerģijas iet uz priekšu, trūkst ticības sev;
  • Tiem, kas ir gatavi fokusēties un sākt sevi iedarbināt dzīvei ekoloģiskā, prātīgā un saprotošā veidā.

Kam šīs nodarbības nav piemērotas:

Ja Tu jau šobrīd esi 5 AM klubiņā, noskaņojies dienai, mērķtiecīgi virzi savu dienu,  regulāri meditē, sporto, dodies dabā, fokusējas, precīzi zini savu dienas plānu. Tie, kas ir līdzsvarā ar sevi, šis kurss nav vajadzīgs, tiem jau viss ir. Apsveicu!