Loading Events
Kurss jau sācies, pieteikties nākamajam: info@nlp.lv

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
PIETEIKUMS nākamajam kursam pa tālr.: 26 575 571, info@nlp.lv

ONLINE KURSS

Tu esi tā vērta!

Par sievietes labsajūtu visās dzīves jomās

NODARBĪBAS: 2 x nedēļā katru pirmdienu un ceturtdienu rītos  no 17. jūnija pl.08:00-08:30. VISAS NODARBĪBAS VAR NOSKATĪTIES ARĪ SEV ĒRTĀKĀ LAIKĀ! 

MAKSA: 25 € par mēnesi (8 nodarbības) 

Tu esi tā vērta, lai:

  • dzīvotu pilnasinīgi, aizraujoši un aktīvi jebkurā dzīves jomā!
  • izprastu, kas notiek Tavā ķermenī un kā tas ietekmē Tavu labizjūtu!
  • apgūtu vienkāršas, bet ļoti iedarbīgas prakses pašsajūtas uzlabošanai.

Praktiskas nodarbības 2 x nedēļā – prakses 15-20 min. Reizi 10 dienās teorētiska videolekcija 45-60 min. Reizi nedēļā mājasdarbs seksuālās dzīves un kaislības pret dzīvi labošanai (to izpilde netiks pārbaudīta ). 😉

Videolekcijas par SIEVIETĒM svarīgām tēmām – par to, kāpēc mēs “gribam” un arī, kāpēc “negribam”? Kas to ietekmē un ko darīt, lai gribētos kaislību gan seksā, gan dzīvē. Kā tas ir saistīts un ietekmē viens otru.

Par to, kas mūs iepriecina. Kā ikdienā atrast šos iepriecinošos brīžus. Kā noskaņot sevi uz pozitīvo. Kā saredzēt savas stiprās puses un sajust vēlmi iemīlēt sevi un ļaut mīlēt sevi. Iemīlēt vēlmi būt aktīvai un spirgtai. Kā ļauties lutināt sevi sev pašai un citiem.

Kā mainīt “neko negribas” uz dzīvesprieku un aizrautību, lai rastu vēlmi pēc mīlēšanās, celšanās no rīta un rūpēšanās par sevi, pašizaugsmes un seksuālās izaugsmes. Laimes formula jeb laimes hormoni. Kā rast motivāciju?

Praktiskajā daļā būs spēcīgas, iedarbīgas un efektīvas apzinātības, pašhipnozes jeb apziņas aktivizācijas tehnikas pašapziņai, stresa vadībai, garstāvokļa un dzīvesprieka uzlabošanai, sevis pieņemšanai un mīlēšanai, sava libido un seksuālās enerģijas apzināšanai un paaugstināšanai.

Ko Tev dos šīs nodarbības:

  • Tu jutīsies labāk par savu seksualitāti, savām vēlmēm;
  • Atjaunosi ticību savām spējām un vēlmēm;
  • Sāksi saskatīt pasauli un sevi pozitīvākā gaismā;
  • Regulāri praktizējot prakses, uzlabosi savu pašsajūtu, libido, paaugstināsi savu seksuālo un dzīves enerģiju, radīsi motivāciju uzsākt fiziskas un garīgas aktivitātes.

Par mani un projektu. Tas ir radies, piedzīvojot savas dzīves visdažādākos momentus – gan uz augšu, gan uz  leju. Katrs no tiem ir veidojis mani tādu, kāda esmu. Es nebūtu es, ja iztrūktu kāds no tiem.

Bērnība, skola, pirmais skūpsts un mīlestība, pirmās attiecības un sekss, draugu kompānijas  un dažādie attiecību līkloči. Studijas un sava piepildījuma meklēšana  dažādos virzienos.  Pasaules pieredze – ceļojumi un studijas ārpus Latvijas. Vilkme uz valodu apguvi un pasaules kultūru iepazīšanu. Darbs un biznesa uzsākšana. Iepazīšanās pieredze, vīra un bērna tēva satikšana. Sapņu kāzas un bērna piedzimšana. Ģimenes, biznesa un sava “Es” krīzes. Pasaules un uzskatu maiņas. Vēlme augt un kārtējā augstskola (kura beidzot rezultējās psiholoģijas maģistra grādā). Dažādu kursu un apmācību apmeklēšana. Laulības šķiršana un tās citas dzīves atklāšana, kas nāk kopā ar to. Jaunas dzīves, īstenības, iespēju apzināšanās, kas paver jaunu apvāršņu iepazīšanu gan psiholoģijā, gan personīgajā izaugsmē un sevis izpratnē. Apzināšanās un kļūšana par APZINĀTU SIEVIETI! Tam visam bija jānotiek, lai es kļūtu par to, kas esmu un spētu jums sniegt visu to, ko vēlos! To visu esmu apguvusi, izbaudījusi un pārbaudījusi uz savas “ādas”. Šajā projektā vēlos dalīties ar savām zināšanās un pieredzi psiholoģijā, seksoloģijā, hipnoterapijā, ģimenes sistēmiskajos izkārtojumos un visā pārējā savas dzīves, baudas, vēlmju un pašizpausmes pieredzē, kas, cerams, kaut mazliet var noderēt Tavas dzīves, izvēļu un attīstības ceļā.

Par mani – man ir 43 gadi, 12 gadīgs dēls un labradora sunīte. Manas aizraušanās ir ceļošana, valodas, neirozinātne, literatūra, kultūra, daba, saule, jūra un, protams, interese par visu , kas saistīts ar attiecībām, jūtām, seksu un cilvēku savstarpējām attiecībām no visdažādākajiem skatu punktiem (neirozinātne, psiholoģija, bioķīmija, vēsture, antropoloģija…u.c.)

Jau 20 gadus esmu “Jauno psiholoģiju centra” direktore. 

PIESEKO MAN SOCIĀLAJOS TĪKLOS:
Laura Grīnberga par kursu TU ESI TĀ VĒRTA!