Loading Events

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
Vēdiskā numeroloģija 21.10.2021 (maksa par 1 mēnesi)
60.00
ATZĪMĒJIET DALĪBNIEKU SKAITU
Vēdiskā numeroloģija 21.10.2021 (SAMAZINĀTA MAKSA PAR VISU KURSU)
330.00
ATZĪMĒJIET DALĪBNIEKU SKAITU

Vadoties pēc epidemioloģiskās situācijas un ieviestajiem ierobežojumiem, kurss notiks ONLINE versijā ZOOM platformā līdz ārkārtas situācijas beigām, pēc tam  KLĀTIENĒ.

Mācība par skaitļu enerģētiku

Vēdiskā numeroloģija (Anka Jyotish)

Atklāj noslēpumus, kas slēpjas dzimšanas skaitļos

NODARBĪBAS: 2x mēnesī ceturtdienu vakaros no 21. oktobra pl.18:30-20:30. 

ILGUMS: 6 mēneši.

MAKSA: 60 € mēnesī (par 2 nodarbībām). Maksājot par visu kursu uzreiz, maksa 330 € (360 €). 

Bezmaksas ievadnodarbība ceturtdien, 7.oktobrī pl.18:30-19:30. Plašāka informācija un pieteikšanās ŠEIT!

Plašajā Visumā viss vibrē ar kādu sev īpašu frekvenci. Nosakot šo vibrāciju, var izprast lietas, parādības, to cēloņus u.c.

Skaitlis arī  ir noteikta vibrācija, noteikta enerģija. Ja mēs zinām lietu, parādību raksturojošo skaitli, tad mēs jau daudz ko uzzinām. Mēs uzzinām šo lietu raksturojošo enerģētiku. Skaitļi ir atslēga cilvēku uzvedības izprašanai, tie palīdz sasniegt personības dziļākos slāņus. Skaitļu simbolika palīdz noteikt cilvēka individualitāti, viņa talantus, uzvedības tendences, slēptos šķēršļus, iekšējās vajadzības.

Īpašo skaitli var aprēķināt daudzām lietām.  Cilvēkam svarīgākie ir viņa dvēseles,  liktens un vārda skaitļi.

Numeroloģija nav kāda zīlēšanas tehnika, tā darbojas neatkarīgi no tā vai mēs tai ticam vai nē, darbojas neatkarīgi no mūsu kultūras vai reliģiskās pārliecības. Numeroloģija ir mācība par skaitļu enerģētiku.

Ir daudz dažādu numeroloģisko sistēmu, bet vissenākā ir Vēdiskā numeroloģija (Anka Jyotish). Vēdiskā numeroloģija ir Vēdiskās zinātnes sastāvdaļa un tās pamata ir tie paši principi, kas Vēdiskajai astroloģijai, Vastu, Ajūrvēdai u.c. Vēdiskā numeroloģija balstās uz principu, kas nosaka, ka katrs skaitlis no 1 līdz 9 atbilst kādai grahai (planētai). Zinot Grahu  (augstāko dievišķo spēku) īpašības, mēs izprotam skaitļu enerģētiku.

Numeroloģijas zināšanas, dod iespēju apzināti izprast un vadīt savu dzīvi, nevis visu laiku paļauties uz nejaušībām un cerēt uz iluzoru nākotni. Numeroloģija palīdz labāk izprast dzīvi un veikt pareizās izvēles ikvienam, kurš to mācās.

Šis kurss ir tiem, kuri vēlas dzīvot savu dzīvi apzinātāk, būt veiksmīgāki un efektīvāki, labāk sakārtot savas attiecības, izprast apkārtējo pasauli un sevi, garīgi attīstīties.

Kursa laika uzzināsiet:

  • Numeroloģisko pamataprēķinu metodikas;
  • Numeroloģiskā horoskopa sastādīšana;
  • Skaitļu enerģētisko raksturojumu;
  • Skaitļu savstarpējās attiecības, mijiedarbiba.

Numeroloģija ir ļoti apjomīga un studējama daudzus gadus. Šajā kursā tiks sniegti pamatprincipi, kurus ievērojot, var panākt uzlabojumus ikdienas dzīvē.

Lekciju kursa dalībniekiem tiks veikts numeroloģiskais novērtējums (dvēseles skaitlis, liktens skaitlis, būtiskie gadi, labvēlīgais vecums, veiksmīgie un neveiksmīgie datumi, labvēlīgās krāsas un nedēļas dienas, labvēlīgais akmens un metāls).

ANDRIS KRAŅEVSKIS par to, kāpēc mācīties VĒDISKĀS NUMEROLOĢIJAS kursu

Bonusi VĒDISKĀS NUMEROLOĢIJAS kursa dalībniekiem