Loading Events
Kurss jau sācies, pieteikties nākamajam: info@nlp.lv

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
PIETEIKUMS nākamam kursam: tel. 26 575 571, info@nlp.lv

Vadoties pēc epidemioloģiskās situācijas un ieviestajiem ierobežojumiem, meistarklase notiks ONLINE! 

JAUNAS IESPĒJAS – JAUNĀ ETAPĀ

VEIKSMES VIRZIENU PROGNOZĒŠANA LAIKA POSMAM 06.04.2021.- 12.04.2022.

Darbs ar individuālo vēdiskās astroloģijas karti. 

ONLINE MEISTARKLASE: ceturtdien, 22. aprīlī pl.17:00-20:00.

ILGUMS: 1 vakars. 

MAKSA: 25 € par meistarklasi (parasti maksa ir 30€).

DALĪBA: tiešsaiste ZOOM platformā. 

Jupiters jeb Guru Vēdiskajā astroloģijā simbolizē Dieva svētību, Skolotāju, viedumu, veiksmi, spēju darīt labus darbus.  6. aprīlī planēta Jupiters  mainīja savu atrašanās vietu no Mežāža zīmes, kurā tas bija “novājināts” uz Ūdensvīra zīmi un turpmākos 12 mēnešus nesīs veiksmi katram cilvēkam citā dzīves sfērā, nekā tas bija līdz šim.

Brīdī , kad Jupiters maina zīmi, parādās jaunas iespējas, lai mēs kļūtu laimīgāki, veiksmīgāki jaunos dzīves etapos.  Nenokavējiet tos!

Saistoši būs uzzināt, kā Jupitera tranzīts mainīs turpmāko cilvēku dzīvi saistībā ar globālajiem ierobežojumiem, kā tas ietekmēs katru individuāli, varēsim prognozēt šajā seminārā. 

 Guru (Jupiters) ir labvēlīgākā graha (planēta) horoskopā, kas  ietekmē cilvēka likteni. Tā vēdiskajā horoskopā norāda uz dievbijības uzkrājumu no iepriekšējām dzīvēm. Jupiters atbild par likumu, finansiālo veiksmi, labklājību, filozofiju, augstākajām zināšanām. Cilvēka liktenis lielā mērā ir atkarīgs no zināšanu izmantošanas ikdienā. Tikai mācoties īstās zināšanas, mūsu sirdī var ieplūst miers un mīlestība. Kultivējot zināšanas , mēs uzlabojam Jupitera enerģiju.  Kolīdz sāk apgūt zināšanas (arī Vēdiskās astroloģijas), Jupitera labvēlīgā ietekme pastiprinās.

Cilvēki ar spēcīgu Jupitera vibrāciju  vienmēr būs tādi, ar kuriem var “dziļi” parunāt. Labvēlīgs Jupiters dod paļaušanos un uzticēšanos Liktenim, spēju pieņemt jebkurus dzīves izaicinājumus.   

Šajā meistarklasē būs iespēja:

  • iepazīties ar vēdiskās astroloģijas pamatprincipiem;
  • apgūt Jupitera galveno būtību horoskopā un dzīvē;
  • noskaidrot veiksmes “stiprumu” savā un savu tuvinieku astroloģijas kartēs;
  • uzzināt, kā Jupitera tranzīts ietekmēs katru individuāli turpmākos 12 mēnešus;
  • uzzināt, kā šis astroloģiskais notikums turpmāk ietekmēs sabiedrību kopumā;
  • iegūt zināšanas par Jupitera labvēlību veicinošām darbībām (upaijām).

 Lai darbotos meistarklasē, līdz tam būs nepieciešams izveidot savu individuālo vēdisko horoskopu (tas atšķiras no rietumu horoskopa), un tam ir nepieciešams precīzs dzimšanas laiks, datums, vieta.  Ja vēlaties, lai horoskops jums tiktu sagatavots un nosūtīts elektroniski, sūtiet savus datus uz  info@nlp.lv  vismaz 3 dienas pirms meistarklases.

Ja karte nebūs sagatavota, to būs iespēja apskatīt uz vietas online režīmā (izmantojot savu telefona aparātu) – vedic-horo.com

Uz šo meistarklasi nav nepieciešamas astroloģijas zināšanas!