Loading Events

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
ONLINE Kipperas orākuls 15.09.21. (maksa par visu kursu)
80.00
ATZĪMĒJIET DALĪBNIEKU SKAITU
ONLINE Kipperas orākuls 15.09.21. (maksa par 1 mēnesi)
40.00
ATZĪMĒJIET DALĪBNIEKU SKAITU

ONLINE  MINI KURSS

Kipperas orākula kārtis

NODARBĪBAS: 2x mēnesī trešdienu vakaros no 15. septembra pl.18:30-21:00.

ILGUMS: 2 mēneši ( 4 nodarbības)

MAKSA: 40 € par mēnesi vai 80€ par visu kursu.

Nodarbību formāts – ONLINE – Tiešsaistes klātiene  ZOOM platformā. Nodarbībām ir video/audio ieraksti. Var mācīties no jebkuras vietas pasaulē sev ērtā laikā. Mācību izdales materiāli sagatavoti un tiek nosūtīti PDF formātā.

Kipperas kārtis 1870 gadā izveidoja Sūzanna Kippera. Tā ir pilnīgi atsevišķa sistēma no Parastajām Spēļu kārtīm un Lenorman kārtīm. KIPPERAS orākula kārtis – standarta klasiskā kavā ir 36 kārtis (var būt arī 39 – Čiro Maričeti kava).  Klasiskai Kipperas kāvai ir 6 personkārtis un 30 dzīves situāciju sižetisko attēlu kārtis.

Kipperas kāva ir unikāla, tā sniedz tiešas un saprotamas prognozes. Sešas Personkārtis precīzi apraksta personību tipus, norādot uz to statusu, vecumu un dzīves veidu. Kāvā nav iezīmētas mastis, līdz ar to, tas nenovērš uzmanību no pamatsižeta, un, sniedz iespēju pilnībā koncentrēties uz kārtī attēloto situāciju.  Kipperas Orākuls kvalitatīvi atšķīrās no Lenorman sistēmas, jo Sūzanna Kippera atteicās no mastīm. Visas trīs sistēmas ir patstāvīgas un individuālas. Mastis ir izslēgtas no šīs kāvas (atšķirībā no Lenorman). Kipperas kārtīs attēloti dzīves sižeti – situācijas, bet Lenorman kārtis attēloti simboli.

Kipperas kāva dod iespēju lietot dažādus izklājumus, sākot no vienas kārts, līdz visas kāvas izlikšanai. Ieteikums katrai (-am) kāršu licējai (-am) iegādāties un apgūt šo dzīves sižetisko attēlu pilno kāvu, kura visticamāk, kļūs par jūsu kolekcijas lielisko ieguvumu.

Kipperas Orākula kārtis ir vieglāk apgūstamas nekā Taro kārtis, kā arī tās atšķiras no Lenorman kāršu apgūšanas.

 • Klasiskā (Oriģinālā) Kipperas Orākula autore ir Sūzanna Kippera;
 • Mistikā Kipperas Orākula autore ir Regula Elizabete Fihtere;
 • Gadsimtu mijas Kipperas Orākula autors ir Čiro Maričetti.

Kipperas Orākula kursa programma:

 • Mācīties šajā kursā var ar visām šobrīd pieejamajām KIPPERAS orākula kavām : Klasiskās Kipperas, Mistiksās Kipperas,  Čiro Maričetti Gadsimtu mijas Kipperas;
 • Kipperas kāršu nosaukumi, nozīmes, kāvu niansētās atšķirības;
 • Kipperas kāršu raksturīgās īpatnības liekot izklājumus;
 • Kipperas kāršu izklājumi;
 • Kipperas kāršu savstarpēja sasaiste, papildināšana, interpretācija;
 • Citas ar Kipperas Orākula kāršu izlikšanu saistītas gudrības;
 • Kipperas Lielais izklājums
 • ***Uz pirmo nodarbību ir jābūt KIPPERAS kārtīm***

Pēc kursa pabeigšanas spēsiet saņemt īsu, precīzu vai izvērstu atbildi uz jebkuru konkrētu jautājumu, kas skar pašas vienkāršākās un ikdienišķākās lietas, gan mazliet sarežģītākas problēmas, pratīsiet patstāvīgi darboties ar KIPPERAS kārtīm, lai noskaidrotu savas atbildes, palīdzētu draugiem, draudzenēm un paziņām.

Kursu vada Austra Savstare – svārsta  praktiķe; Svārsta prasmju pasniedzēja;  taroloģe – lenormaniste; Lenorman kāršu prasmju pasniedzēja ; Taro kāršu prasmju pasniedzēja; Rūnoloģe; Meditatīvās saziņas pieraksta meistare (Spēka Vārdi-latviskās mantras, Dziedinoši harmonizējošā dzejas terapija) ; Pašpilnveides un pašizaugsmes praktiķe; Sistēmiskais izvietotājs; Metaforiski asociatīvo kāršu risinājumi, Sistēmiskie izvietojumi ar Metaforiski asociatīvajām kārtīm.