Loading Events
Kurss jau sācies, pieteikties nākamajam: info@nlp.lv

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
PIETEIKUMS nākamajam kursam pa tālr.: 26 575 571, info@nlp.lv

ONLINE SEMINĀRS

Karmisko mezglu atraisīšanas laiks

Vēdiskā prognoze

SEMINĀRS: svētdien, 18. oktobrī pl.12:00-16:00.

ILGUMS: 1 diena. 

MAKSA: 50 € par semināru.  (Piedaloties arī “Pats sev veiksmes guru” seminārā, maksa par abiem ONLINE semināriem kopā ir 75 eur).

Karmiskie Mēness mezgli Rahu / Ketu horoskopā nosaka šīs un iepriekšējās dzīves karmu, un tos uzdevumus, ko katrs no mums ir atnācis izpildīt. 20. septembrī karmiskie mezgli, atrodoties tranzītā, mainīs savu atrašanās vietu un saskaņā ar Vēdisko astroloģiju Rahu uz nākamajiem 18 mēnešiem pāries praktiskajā Vērsī, bet Ketu – mistiskajā Skorpiona zīmē.

Ko visiem globāli un katram no mums atnesīs šīs kardinālais pavērsiens? Parasti brīdī, kad notiek Rahu / Ketu pāreja uz citu zīmi, dzīvē ienāk jauna enerģija, kas atnes pārmaiņas. CItreiz kardinālas, citreiz pavisam nepamanāmas, bet ar laiku dziļi transformējošas. Tā ir iespēja atbrīvoties no karmiskajiem parādiem, neatrisināto attiecību mezgliem un karmas važām kādā noteiktā dzīves sfērā, kā arī, pateicoties labvēlīgajai karmai, iegūt priekš sevis jaunas atklāsmes, atvērt jaunu talantu vai izdarīt ilggaidītās izmaiņas savā dzīvē.

Semināra laikā mēs izskatīsim kopējo astroloģisko situāciju – kā šis notikums ietekmēs globālos pasaules notikumus, un kādās sfērās ir gaidāmas karmiskās izmaiņas katra personīgajā dzīvē, balstoties uz individualo Vēdisko horoskopu. Jūs iemācīsieties gan saprast pašlaik pareizo darbības virzienu, gan arī laicīgi, uz vairākiem gadiem uz priekšu, ieraudzīt uz ko nākotnē koncentrēties, lai sasniegtu vēlamo rezultātu.
 Kādas tēmas mēs skatīsim:

  • Mēness mezglu Rahu / Ketu tranzīts cauri 12 dzīves sfērām 18 gadu laikā,
  • Kas sagaida visus globāli nākamos 18 mēnešus karmisko planētu ietekmē,
  • Individuālā prognoze balstoties uz vēdisko horoskopu.

! Vēdiskajā astroloģijā horoskopa zīmes nosaka savādāk nekā Rietumu astroloģijā, tāpēc jums būs nepieciešams sagatavot savu vēdiskā horoskopa kopiju. To var uztaisīt piemēram šajā saitā www.vedic-horo.ru 

Neuztraucieties, ja jums nav priekšzināšanu Vēdiskajā astroloģijā. Visu nepieciešamo informāciju es pastāstīšu vebināra laikā.

ASTROLOĢIJA PALĪDZ DZĪVOT VIEGLĀK!