Loading Events
Kurss jau sācies, pieteikties nākamajam: info@nlp.lv

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
PIETEIKUMS nākamajam kursam pa tālr.: 26 575 571, info@nlp.lv

ONLINE SEMINĀRS

Pats sev veiksmes guru

Vēdiskā prognoze

SEMINĀRS: svētdien, 25. oktobrī pl.12:00-16:00.

ILGUMS: 1 diena. 

MAKSA: 50 € par semināru. (Piedaloties arī “Karmiskie mezgli” seminārā, maksa par abiem ONLINE semināriem kopā ir 75 eur).

21. novembrī planēta Jupiters jeb Guru maina savu atrašanās vietu no Strēlnieka uz Mežāža zīmi un noteiks to sfēru, kur katram no mums spīdēs veiksme nākamos 12 mēnešus. Finanses, karjera, veselība, personīgā izaugsme, ceļojumi vai jauna mīlestība – kura būs tā sfēra, kas būs veiksmīga tieši Jums?  

Guru ir vislabvēlīgākā planēta horoskopā. Sievietēm šī planēta ir it īpaši svarīga, jo tā simbolizē laulības, vīru un bērnus; kā arī finanses, VEIKSME, izaugsme, ceļojumi, izglītība un zināšanas – viss labais, kas ir dzīvē, ir Guru jeb Jupitera pakļāvībā. 

Katru gadu šajā prognozē es stāstu par to kā izmantot iespēju veiksmes enerģiju un koncentrēties uz to, kas patiešām ir svarīgi tieši TAGAD un var nest labvēlīgus rezultātus. Daudzi iepriekšējo gadu studenti jau ir izmantojuši iespēju meistarklasē iegūto informāciju izmantot sev par labu un ir varējuši sasniegt sev vēlamo rezultātu – nomainīt darbu, nopirkt vai pārdot īpašumu, uzlabot attiecības, uzsākt mācības….Veiksme nestāv uz vietas, tā pārceļo katru gadu no vienas sfēras uz otru. Izmantojiet arī jūs šo iespēju reizi gadā uzzināt uz ko koncentrēties nākamos 12 gadus!

Horoskopā ir 12 mājas un vienā mājā Jupiters pavada apmēram 12 mēnešus un tad pāriet uz nākamo. Noklausoties šo meistarklasi-prognozi, jūs varēsiet būt PATS SEV VEIKSMES GURU uz nākamajiem 12 gadiem, jo zināsiet, kad Jupiters atkal mainīs savu atrašanās vietu un kurā sfērā jūsu dzīvē iesoļos veiksme. 

Kādas tēmas mēs apskatīsim:

  • Jupitera tranzīts cauri 12 dzīves sfērām 12 gadu laikā,
  • Kas sagaida mūs visus globāli nākamos 12 mēnešus,
  • Individuālā prognoze balstoties uz jūsu Vēdisko horoskopu.

! Vēdiskajā astroloģijā horoskopa zīmes nosaka savādāk nekā Rietumu astroloģijā, tāpēc jums būs nepieciešams sagatavot savu Vēdiskā horoskopa kopiju. To var izdarīt piemēram šajā saitā www.vedic-horo.ru 

Neuztraucieties, ja jums nav priekšzināšanu Vēdiskajā astroloģijā. Visu nepieciešamo informāciju es pastāstīšu vebināra laikā.

 IZMANTOSIM ZINĀŠANAS, LAI IEGŪTU VĒLAMO!