Loading Events

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
PIETEIKUMS nākamajam kursam pa tālr.: 26 575 571, info@nlp.lv

Atgriez savai dzīvei krāsas! 

PAVASARA SAULGRIEŽI

NODARBĪBA: piektdienas vakarā 19. martā pl.18:00-21:00.

ILGUMS: 1 vakars.

MAKSA: 55 € par nodarbību.

Arī šī ziema tuvojas izskaņai. Pēc melnās joslas vienmēr seko baltā, kuru veido visu krāsu košums. Lai šis košums izplauktu katra cilvēka dzīvē, piedāvāju kopā iegriezt pašas Spēcīgākās Enerģijas, kas veido Visu Esošo!

Nāc, piedalies un svini  kopā Pavasara Saulgriežu Svētkus un atgriez savai dzīvei krāsas!

 Kopā iegriezīsim prieku, mīlestību, gaišas, mīlestības pilnas domas, kuras ieliksim katrs savā, īpašā, pavasara saules krāsās veidotā, mandalā. Lai tā ir kā briestoša un auglīga sēkla katra dalībnieka veiksmei, laimei, priekam un panākumiem visā! Ko darīsim kopā, bet katrs atsevišķi?

1. Kopā radīsim, aktivizēsim un piepildīsim katrs Savu Pavasara Saulgriežu Mandalu ar Septiņu Enerģiju Spēku:

  • Ar Radītāja Mīlestības Enerģijas Spēku.
  • Ar Zemes Saulgriežu Enerģiju Spēku.
  • Ar Pavasara Saulgriežu Radošo Spēku.
  • Ar Savas Dvēseles Mīlestības Spēku.
  • Ar Grupas Kopīgo Vienotības Spēku.
  • Ar Jauno Enerģiju Spēku.
  • Ar Trīs Tahionu Sfēru Spēku.

2.Veiksim Darba meditāciju, kurā manifestēsim savus Jaunos Pavasara Mērķus, izmantojot Jauno Enerģiju Instrumentus – trīs spēcīgākās Tahionu Sfēras:

 DNS aktivizācijas sfēra:

Lietojot DNS aktivizatoru, cilvēks nonāk tiešā saskarē ar savu Radošo Esību. Tas ļauj precīzāk paust savu nodomu un sniegt konkrētu komandu Radītājam, lai tas palīdz cilvēkam realizēt, piepildīt un izbaudīt savas vēlmes rezultātu tas ir tieši tas, kas vajadzīgs katram, lai šajā īpašajā laikā sāktu pavasari ar jauniem sapņiem, mērķiem un īpaši jaunām krāsām.

STARGATE / Zvaigžņu Vārtu sfēra:

Pastiprina DNS sfēras vibrācijas. Tas ir unikālākais Jauno Enerģiju instruments sava Enerģētiskā Kanāla aktivizācijai un savienošanai ar Visa Esošā Radītāja un Zemes īpašajām, Pavasara Saulgriežu Enerģijām – tas ir tieši tas, kas vajadzīgs katram, īpaši šajā laikā, lai ko mainītu savā dzīvē, lai dzīve atplauktu jaunās, košās, līdz šim nebijušās krāsās.

Kryon sfēra:

Šī sfēra palīdz realizēt visus procesus ar Mīlestības un Līdzcietības Enerģiju, veicot dziļu iekšējo transformāciju, lai viss realizētos ar Radītāja Beznosacījuma Mīlestības Enerģijas Spēku tas ir tieši tas, kas vajadzīgs katram šajā laikā, lai atkoptos, attaptos un gūtu jaunu spēku, enerģiju un mīlestības krāsas savā dzīvē.

 Šo trīs sfēru kopīgā Enerģija palīdz iegriezt katra dalībnieka MERKABU, lai pastiprinātu mūsu veiktās Darba meditācijas rezultātus un, lai katrs atgrieztu savai dzīvei krāsas. 

Ir Laiks Pavasarim Dzīvē!