Loading Events
Kurss jau sācies, pieteikties nākamajam: info@nlp.lv

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
PIETEIKUMS nākamajam kursam pa tālr.: 26 575 571, info@nlp.lv

Prognostikas Numeroloģija iesācējiem

NODARBĪBAS: 2x mēnesī ceturtdienu vakaros no 18.jūnija pl.18:00-20:45.

ILGUMS: 6 mēneši.

MAKSA: 50 € par mēnesi.

!Lūgums piesakoties uz  ievadlekciju vai atnākot uz kursu, iedot savus datus ( dzimšanas datums, mēnesis, gads, vārds un uzvārds) individuālās numeroloģiskās kartes aprēķiniem, kuru varēs saņemt tie, kas būs klātienē!

NUMEROLOĢIJA ĒRTAI DZĪVEI – Tikai praktiski pielietojami un savstarpēji apvienojami prognostikas numeroloģijas instrumenti, skolas un autormetodes.

APRAKSTS:

Programma ir viegli un ātri apgūstama un ikdienā pielietojama jebkuram (neatkarīgi no vecuma) un ir efektīgs un noderīgs darba instruments tiem, kas strādā ar cilvēkiem, pedagogiem un sevis izzinātājiem – lai izprastu savu, savu audzēkņu un savu darbinieku talantus, potenciālu un iespējamo darba un attīstības virzienu, elementāru redzējumu kā rast kopēju valodu ar cilvēkiem.

Perspektīva profesija – šodien arvien vairāk darba tirgū tiek pielietota numeroloģija un ir pieprasījums pēc zinošiem numerologiem.

Prognostikas Numeroloģija rāda ceļa virzienu pa kuru iet, ļauj rast vispusīgas atbildes uz cilvēka jautājumiem, dod iespēju dzīvot ērtāk un darīt to, kas patīk. Kā sacīja kāda jauna kliente pēc konsultācijas: “Izrādās, esmu domāta kam vairāk! Jāsāk labāk mācīties!”

Nav netalantīgu cilvēku, un mēs katrs esam domāts kam vairāk. Uzskatu, ka šodienas paātrinātajā dzīves ritmā ir vieglprātīgi laikus nezināt, kas Tevi sagaida aiz pagrieziena, neatpazīt, kuras ir Tavas ceļazīmes, lai veiksmīgi realizētu savas iespējas. Šodien katru brīdi mēs esam izvēles priekšā ar aizsietām acīm.

Programma:

– cipari un skaitļi, to raksturs

– alfabēts – skaidrojam, kuras valsts, kā un kad pielietot

– numeroloģijas darba instrumenti

Numeroloģiskā koda aprēķins:

  • Uzdevumi, kas ļauj visērtāk realizēt savu potenciālu un talantus veiksmīgai dzīvei – vieta kur slēpjas Tavs spēks, veselība un panākumi.
  • Dzīves ceļa skaitlis – vieta ap kuru grozās visa mūsu dzīve.
  • Sirds vēlēšanās skaitlis – kāds esi patiesībā, īstās vēlēšanās noteikšana;
  • Individualitātes skaitlis – pirmais iespaids par Tevi, kādu Tevi redz citi, un ko no Tevis sagaida, neatkarīgi no Tavas vēlēšanās, enerģētiskā šleife;
  • Izteiksmes skaitlis – instrumenti, kas palīdz realizēt uzdevumus.
  • Personiskais skaitlis, kas traucē dzīvot.

Aprēķinam rakstura negatīvās iezīmes ko svarīgi atpazīt, lai atvērtu durvis pozitīvajām iespējām.

Personalizētais gads, mēnesis un diena, Solārā gada cikli –

Ērtas iespējas saplānot savu gadu ( vai visu dzīvi) – kad un kā plānot darbus un atvaļinājumu, kāds ceļojums šogad ir piemērots, kad apmeklēt kvalifikācijas paaugstināšanas kursus, pabeigt vai iesākt projektus un darbus, kad uzsākt veselības kūri, saņemt Likteņa dāvanas un pērienus.

Dzīves galvenie cikli, dzīves ceļa scenārijs: 

1.uzdevuma, problēmas, labvēlīgā un nelabvēlīgā dzīves scenārija aprēķins.

2.Profesionālās darbošanās raksturs pēc Taro Numeroloģijas dzīves ciklos.

 Bezmaksas ievadnodarbība kursam “Prognostikas Numeroloģija iesācējiem”.

Vebinārs “Ko man dos Prognostikas Numeroloģija?”