Loading Events
Kurss jau sācies, pieteikties nākamajam: info@nlp.lv

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
PIETEIKUMS nākamam kursam: tel. 26 575 571, info@nlp.lv

JAUNUMS!

Prognostikas Numeroloģija iesācējiem

Individuālie ritmi divciparu numeroloģijā

NODARBĪBAS: 2x mēnesī trešdienu vakaros no 29.jūlija pl.18:00-21:00.

ILGUMS: 6 mēneši.

MAKSA: 65 € par mēnesi. (Santas Ābeltiņas kursantiem maksa ir 50 € par mēnesi).

Ciklā NUMEROLOĢIJA ĒRTAI DZĪVEI – vienkāršas zināšanas, kas palīdz dzīvot vieglāk un ļauj mums darīt to, kas patīk.

APRAKSTS: iesācējiem un cilvēkiem ar priekšzināšanām numeroloģijā. Saistoši un interesanti būs arī tiem, kas jau ir nākuši pie manis uz kursiem.

Padziļināta informācija par individuālo gadu, mēnesi un dienu – skatot divciparu numeroloģiju individuālos ritmos, gūstam atbildes par to, kāpēc visiem pirmais individuālais gads vai otrais, trešais, ceturtais…nav vienāds, kā arī, kā un ar ko viens un tas pats gads ir aktuāls tieši mums kā indivīdam. Precīzi traktē, kā saprast savu laiku un ļauj plānot savus darbus, zinot ar kādām iespējām un emocijām ir piepildīts mūsu gads. Mūsu katrs mēnesis. Mūsu katra diena… ir taču interesanti un saistoši noteikt, kuras gada dienas dod iespēju veiksmīgi piemēram, ņemt kredītu mājas celtniecībai vai uzsākt biznesu un kurās dienās to labāk ir nedarīt un pagaidīt. Iespējams paskatīties atpakaļ un analizēt savas dzīves uzvaras un zaudējumus, palīdz izprast, kāpēc tieši tajā gadā, mēnesī vai dienā noticis tas, kas ir noticis.Šīs sakrālās zināšanas tiek nodotas no mutes mutē un pilna informācija nav pieejama ne grāmatās, ne internetā.

Kursa programma:

  1. Individuālais gads, mēnesis un diena – mācamies aprēķināt un noteikt, kurā vietā esam mūsu dzīves scenārijā, traktējumi.
  2. Individuālie ritmi divciparu numeroloģijā – interesanti un aizraujoši katram individuālajam gadam, mēnesim un dienai aprēķinam personīgo ritmu, traktējumi.
  3. Praktiskais darbs.

Bezmaksas ievadnodarbība kursam “Individuālie ritmi divciparu numeroloģijā”. Pasniedz Santa Ābeltiņa.