Loading Events

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
MANDALU PULKSTENIS 30.10.2021
35.00
ATZĪMĒJIET DALĪBNIEKU SKAITU

Radošā nodarbība

 MANDALU PULKSTENIS

NODARBĪBA: sestdien, 30. oktobrī pl.12:00-16:00.

ILGUMS: 1 diena

MAKSA: 35 € par nodarbību

NORISES VIETA: Rīga (! Konkrēta tikšanās vieta tiks paziņota dalībniekiem, kas būs pieteikušies!) 

Pulkstenis ir kā atgādinājums tam, ka dzīve rit šobrīd! Ja agrāk pulkstenis bija paredzēts tikai pareiza laika rādīšanai, tad tagad tas ir arī moderns akcents telpas interjerā! Ja vēlies pavadīt laiku radoši un mierpilnā gaisotnē – nāc uz nodarbību, iepazīsti brīnišķīgo Mandalu spēku un radi savu unikālo MANDALU PULKSTENI sev vai kādam mīļam cilvēkam kā dāvanu!

Kas ir mandala?
Mandala ir universāls un populārs rituālu simbols daudzām kultūrām. Vārds „mandala”  ir cēlies no senas indiešu rituālu valodas – sanskrita – un nozīmē „ maģiskais aplis”. Mandalas ir apļveida attēli un aplis ir kosmosa simbols, kas nozīmē mūžību. Mandalas atspoguļo dabu, tās likumus, un simbolizē visu pasauli.

Kas ir mandalu radīšana?
Mandalu radīšana dažādās tehnikās ir aizraujoša, skaista un vērtīga nodarbošanās. Tas ir radošs un meditatīvs process, kā atslābināt prātu no trauksmainām domām un ļaut ķermenim atpūsties. Tā iemāca koncentrēties un iegūt harmoniju pat vissaspringtākajā dzīves posmā.
Mandalas var radīt ikviens, kam vien ir vēlēšanās ieklausīties sevī, novirzot savu uzmanību no ārējiem faktoriem uz iekšējo pasauli. Radīšana un veidošana  iedarbina mehānismu, kas palīdz atbrīvoties no nevajadzīgās, sastāvējušās enerģijas, tajā pat laikā atjaunojot un piepildot cilvēka organismu ar jaunu un spēcinošu enerģiju.

Kas ir akrila krāsas? Radošajā nodarbībā MANDALU PULKSTENIS tiek radīts punktiņu tehnikā ar akrila krāsām.

🎨Akrila krāsas ir ātri žūstošas krāsas uz ūdens bāzes, kas sastāv no akrila polimēra emulsijā izkliedētām pigmenta daļiņām.
🎨Akrila krāsas ir ūdenī šķīstošas, bet, kad tās ir nožuvušas, kļūst ūdensizturīgas.
🎨Tās ir ar neizteiksmīgu smaržu un neiztvaiko.
🎨Krāsām ir ļoti spilgti toņi un izteiksmīgas krāsu gammas, strādājot tieši uz melna fona.

Radošajā nodarbībā: dalībnieki iepazīsies ar akrila krāsām, mandalu veidiem, mandalu veidošanas pamatprincipiem un paši praktiski radīs mandalu PULKSTENI punktiņu tehnikā.  Lai radītu mandalu pulksteni, priekšzināšanas nav nepieciešamas! Visas nepieciešamās tehnikas un iemaņas apgūsi uz vietas nodarbībā.

Visi mandalu radīšanai nepieciešamie materiāli, kafijas pauze, kā arī izdales materiāli ir iekļauti nodarbības cenā!

 whatsapp image at  whatsapp image at n