Loading Events

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
PIETEIKUMS nākamajam kursam pa tālr.: 26 575 571, info@nlp.lv

Rahu-Ketu tranzīts un karmiskie izaicinājumi 2022.-2023.gadā

Darbs ar vēdiskās astroloģijas karti. Karmiskie uzdevumi dzimšanas brīdī un prognozes izaicinājumiem turpmākajiem 18 mēnešiem.

ONLINE MEISTARKLASE: piektdien, 25. martā pl.18:00-21:00.

ILGUMS: 1 vakars 

MAKSA: 30 € par meistarklasi. Kursantiem, kuri apgūst Vēdisko astroloģiju pie pasniedzējas Lienes Bleideles, maksa ir 20 € par meistarklasi.

DALĪBA: tiešsaiste ZOOM platformā

17.marta Rahu pāreja Mesha (Auna zīmē) un Ketu Tula (Svaru zīmē) ir viens no galvenajiem 2022. gada astroloģiskajiem notikumiem un šī karmiskā ass būs aktuāla līdz 2023.gada 28. novembrim.

Vēdiskā astroloģija (Jyotish) karmiskajām jeb ēnu grahām Rahu un Ketu piešķir  būtisku nozīmi. Rahu un Ketu- tā ir iespēja paskatīties uz saviem karmiskajiem uzdevumiem šajā dzīvē, ņemot vērā iepriekšējo dzīvju pieredzi.  Viss, kas saistīts ar Rahu un Ketu, sākotnēji  ir mistisks un neizprotams, tomēr, to izprotot, izgaismojas un top skaidras daudzas lietas, kuras ir svarīgas šajā  dzīvē. 

Rahu – Ketu gočara (tranzīts)  notiek vienu reizi 1,5 gados un šis notikums ietekmē cilvēci gan globāli, gan individuāli.  

Šī tranzīta rezultāti kopumā var izpausties dažādi: viss ir atkarīgs no karmiskās bagāžas, no paša cilvēka  apziņas attīstības līmeņa, no spējas ieraudzīt patiesās vērtības un dzīvot apzinātu, sabalansētu dzīvi.  Mainoties karmiskajai asij, mainās arī karmiskie notikumi katra cilvēka dzīvē.

Kopumā, nākamo 1,5 gadu  tēma būs iniciatīva, aktivitāte, pašizpausme, uzņēmība un attiecības. Cikla aktualitāte – Es un citi cilvēki. Rahu mudinās pievērsties vairāk savām ambīcijām, tas var radīt izaicinājumu attiecībās, diplomātijas deficītu. Galvenais uzdevums šajā laikā- saglabāt līdzsvaru starp savu Ego un līdzcilvēkiem.

Kam šis tranzīts būs īpaši svarīgs? Tiem, kuriem šobrīd  ir Rahu vai Ketu periods, tiem, kuriem Rahu ir Aunā, Ketu Svaros, Svaru un Auna zīmēm un tiem, kuriem planētas ir Aunā un Svaros, kā arī visiem pārējiem, kuriem gaidāmi jauni izaicinājumi atbilstoši individuālajiem rādītājiem dzimšanas horoskopā.

Šajā meistarklasē būs iespēja:

  • analizēt, kuras dzīves sfēras nesīs karmiskus izaicinājumus katram individuāli nākamajos 1,5 gados, uz ko nepieciešams koncentrēties;
  • uzzināt, kā harmonizēt aktuālo periodu ikdienā;
  • prognozēt, kā šis astroloģiskais notikums varētu ietekmēt sabiedrību kopumā. 

 Lai darbotos meistarklasē, līdz tam būs nepieciešams izveidot savu individuālo vēdisko horoskopu (tas atšķiras no rietumu horoskopa), un tam ir nepieciešams precīzs dzimšanas laiks, datums, vieta.  Ja vēlaties, lai horoskops jums tiktu sagatavots, sūtiet savus datus uz  info@nlp.lv  vismaz 3 dienas pirms meistarklases.

Ja karte nebūs sagatavota, to būs iespēja izveidot online režīmā.

Uz šo meistarklasi iepriekšējas astroloģijas zināšanas nav obligātas!