Loading Events
Kurss jau sācies, pieteikties nākamajam: info@nlp.lv

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
PIETEIKUMS nākamam kursam: tel. 26 575 571, info@nlp.lv

JAUNUMS!

Šamanisko bungu veidošanas meistarklase

MEISTARKLASE: 12. – 13.augusts, 

ILGUMS:2 dienas

MAKSA: 200 €. Priekšapmaksa piesakoties 100 €. Maksā iekļauts- materiāli, ēšana, pirts, pieejamība dušai, ceļš no Rīgas un atpakaļ. Nakšņošana savās teltīs! (Lietus gadījumā tiks rasta iespēja nakšņot iekštelpās). 

VIETA: Talsu rajons, Vandzenes pagasts, “Upītes”

VIETU SKAITS IEROBEŽOTS – LĪDZ 4 CILVĒKIEM! Vēl palikušas 3 brīvas vietas!!!

!Izbraukšana no Rīgas 12. augustā pl.10:00. Tikšanās vieta tiks precizēta. Atgriešanās Rīgā ceturtdienas vakarā vai piektdien no rīta.

Meistarklases laikā katrs pats radīs un iniciēs savas bungas. Visi materiāli tiks sagatavoti un būs arī praktiska palīdzība.

Bungas tiek izmantotAs daudzās tradīcijās un praksēs. Tās rada ļoti spēcīgu skaņas vilni, sakustinot cilvēka ķermeni. Paātrinās dziedināšanas procesi, akumulējas un atbrīvojas emocionālas traumas. Bungu ritms aicina cilvēku atvērties saviem slēptajiem resursiem un atvērt garīgās perspektīvas.

Terapijas laikā veikti EEG mērījumi uzrāda pat ļoti aktīva prāta nonākšanu Teta vai Alfa stāvoklī, kas veicina apzinātību un atver zemapziņu prāta piekļuvei.

Ritma radītā vibrācija sinhronizē abas smadzeņu puslodes, kā arī smadzeņu frontālo un apakšējo zonu. Tā tiek integrēta neverbālā informācija no smadzeņu apakšējām struktūrām frontālajā garozā.  Kad loģiskā – kreisā un intuitīvā – labā smadzeņu puslode sāk pulsēt harmonijā, mūsu intuitīvās zināšanas un neapzinātā informācija var netraucēti ieplūst modrajā apziņā.

Veidojot savas bungas – cilvēks ar tām nonāk ļoti ciešā saiknē.
Neviens bezpersoniski iegādāts instruments nekad nespēs sniegt tādu terapijas efektu, kā bungas, kuras ir paša rokām radītas.

Programma (aptuvena, jo vadīsimies arī pēc grupiņas sajūtām un tā, cik ātri veiksies bungu radīšana):

12.08. TREŠDIENA

10:00 – izbraukšana no Rīgas;

12:00 – ierašanās, iepazīšanās, iekārtošanās. Uzkodas, vieglas pusdienas. Individuālā izbungošanas sesija katram dalībniekam;

14:00 – sākam bungu radīšanu;

19:00 – vakariņas;

20:00 – attīrīšanās pirts rituāls, ritma meditācija

13.08. CETURTDIENA

9:00 – brokastis;

10:00 – bungu gatavošana;

13:00 – pusdienas;

14:00 – bungu gatavošana;

18:00 – bungu iniciācijas rituāls;

19:00 – vakariņas un došanās mājup.

Ja būs vajadzība un vēlme, tad varēs palikt vēl vienu nakti (ja nepabeigsim bungas vai jutīsim, ka vēlamies pabūt visi kopā ilgāk).

Šamanisko bungu veidošanas meistarklase / 12. – 13. augusts / 2 dienas / 200 €

Egija Burnevica un šamaniskās bungas