Loading Events
Kurss jau sācies, pieteikties nākamajam: info@nlp.lv

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
PIETEIKUMS nākamajam kursam pa tālr.: 26 575 571, info@nlp.lv

SAPŅI UN MĒRĶI: Kam pie tiem jāstrādā un kam vienkārši jāatslābst?

Pēc Cilvēka Dizaina sistēmas

 

VEBINĀRS ONLINE: otrdienas vakars,  16. marts pl.18:30-20:30.

ILGUMS: 1 vakars.

MAKSA: 45 € par vakaru. (Vebināra ieraksts būs pieejams tikai 1 nedēļu!) 

 • Vai vēlies saprast, kāpēc daži cilvēki izvirza mērķus un veiksmīgi tos sasniedz ar gribasspēku, bet citi visu vajadzīgo saņem bez lielas piepūles?
 • Kāpēc daži ir pārliecināti par sevi, bet citi pastāvīgi šaubās par savu vērtību un prasmēm?
 • No kā ir atkarīgi materiālie panākumi, un vai ir iespējams kaut kā paātrināt vēlamā iegūšanu?
 • Un pats galvenais: kādam tipam piederi tieši TU un kā padarīt savu dzīvi ērtāku? Kā pilnvērtīgi izmantot to, kas dots no dabas, nevis mēģināt censties būt kā visi?

Atbildes uz visiem šiem jautājumiem es iedošu šajā vebinārā! Ja vēlies uzzināt par sevi daudz jauna no pavisam cita skatu punkta? Pievienojies!

Beidzot esmu sapratusi, kā pastāstīt jums par Cilvēka Dizaina vienu no interesantākajām tēmam, neiedziļinoties Cilvēka Dizaina terminos. Tēmu, kas saistīta ar materiālo pasauli, gribasspēku, sapņiem, mērķiem, pašcieņu, utt.

Šajā vebinārā es apkopoju visas atbildes: kodolīgas, saprotamas, ar piemēriem no dzīves. SIRDS jeb EGO centra tēma joprojām nebeidz pārsteigt un šokēt arī mani ar savām ikdienās atziņām.

Kā tas būs: tiešsaistes lekcija, kur Tu varēsi uzdot jautājumus. Tev obligāti jāzina savs dzimšanas laiks. Detalizētākas norādes par vebināru un kā tam sagatavoties nosūtīsim Tev slēgtā Telegram grupā, kurā mēs Tevi pievienosim, ja Tu izdomāsi tajā piedalīties. 

 Ko Tu saņemsi: Brīvību! Izprotot sevi no šī aspekta, Tu beidzot atbrīvosities no vajadzības kādam kaut ko pierādīt, tai skaitā sev un paļausies uz iekšējiem resursiem.

Ko Tu iegūsi:

 • iegūsi jaunu izpratni par savām iespējām un resursiem;
 • sapratīsi, ka ne viss dzīvē ir atkarīgs no Tavām vēlmēm un mērķtiecīguma;
 • sapratīsi savas priekšrocības šajā tēma un kā tās attīstīt;
 • sapratīsi, ka tas, kas der citiem, ne vienmēr ir piemērots Tev;
 • ieraudzīsi, kā paļauties uz savu unikalitāti, nevis uz citu cilvēku standartiem;
 • sapratīsi, ka ne visiem cilvēkiem un nevienmēr jācenšas skriet, lai dabūtu vairāk;
 • iemācīsies baudīt dzīvi ŠEIT un TAGAD.

 Kam piemērots vebinārs:

 • Visiem, kas ir aizdomājušies par augstākminētajām tēmām savā dzīvē un vēl nav salikuši gala pazlu priekš sevis!
 • Pat tiem, kam nav ne jausmas kas ir Cilvēka Dizains un, kurš nav plānojis to studēt. Sarežģīto CD teoriju es ietērpšu saprotamaos vārdos, bet katru faktu, katru likumsakarību parādīšu konkrētajos dzīves piemēros, kā tas izpaužas ikdienā.

Ko jūs uzzināsiet lekcijā: Īsu ieskatu CILVĒKA DIZAINA PAMATTERMINOS. Es pastāstīšu par materiālās sfēras un gribasspēka enerģijas saistību ar Cilvēka Dizaina vienu no centriem – EGO\SIRDS centru. Tas centrs tai skaitā atbild par: mērķu izvirzīšana un sasniegšana, naudu, vēlmju spēku, solījumiem, pašcieņu, sacensību sfēru   – par visu to, kas tagad ir dažādu iekšējo izaugsmes kursu, koučinga, un mērķa maratonu galvenais fokuss. 

 MATERIĀLĀS PASAULES ENERĢIJA/MOTORS. Pastāvīga pieeja ir tikai 30% cilvēku. Pērējiem  – nav. Kuram šajā situācijā ir paveicies? Vai paveicies visiem? Kā sasniegt uzliktās virsotnes?  Kā tagad iet uz mērķi? 

PAŠCIEŅA, PAŠVĒRTĒJUMS. Kā Sirds/Ego Centrs ietekmē Tavu attieksmi pret sevi. Kāpēc daudzi veiksmīgi un talantīgi cilvēki tomēr uzskata sevi par nepietiekami labiem un dzīvo šūpolēs “Esmu ģēnijs” līdz “Es esmu lūzeris”. No kurienes rodas šādas domas un tāda pašsajūta, kāpēc nav vajadzīgs sevi pāraudzināt un kā vispār dzīvot laimīgi ar tik nestabilu pašnovērtējumu.° 

GRIBASSPĒKS. Kāpēc tas ir pieejams tikai 30% cilvēku, bet citiem nav. Kāpēc lielākai cilvēces daļai nav jāmācās “pareizi” definēt mērķus un izstradāt “step by step” sasniegšanas plānus? PAT ja visa apkārtējā pasaule ir apsēsta ar “veiksmīgām veiksmēm”, panākumiem, sasniegumiem. Pat ja apkārt ir pasaule, kas māca, trenē un pumpē no katra stūra Tevi uz rezultātu un naudas pārpilnību. Kā pārtraukt sevi uzskatīt par neveiksminieku un iemācīties paskatīties uz pasauli citādi, paļaujoties un balstoties uz SAVU UNIKALITĀTI un AUTENTISKUMU.

PSIHOSOMATIKA. Šim centram ir bioloģiskā sakritība ar šādiem orgāniem – Sirds. Kuņģis. Zūltspūslis. Ja Ego Centrs tiek nekorekti dzīvots jau ilgu laiku, tas var atspoguļoties šo orgānu disfunkcijā (aritmijas, kuņģu sāpes jeb čūlas, akmeņi, utt) NAUDA.  No kurienes nāk nauda un viss, kas vajadzīgs dzīvei – un cik dažādi šie mehānismi ir cilvēkiem ar noteiktu un nenoteiktu ego. Kā pareizi gribēt, domāt un censties – lai saņemtu. Un kāpēc dažreiz vēlamais un izsapņotais nesniedz nekādu prieku.

 SOLĪJUMI sev un citiem. Kāpēc daži cilvēki vispār nevienam neko nevar apsolīt? Kā tad “vīrs un vārds”? Un kā tad dzīvot pasaulē, kurā visi vēlas saņemt no Tevus solījumu, garantijas un “dzelzs vārdu”? Kā nevienam NEKO NESOLĪT un justies par to lieliski, bez sirds apziņas pārmetumiem? 

KLASISKIE RĪKI MĒRĶU SASNIEGĀŠANAI. Vai Tev darbojas: sapņu/vēlmju karte-kolāža, gada/mēneša mērķu saraksts, mērķu definēšana SMART metodē, utt. Vai Tavus sapņus jāpārvēršs mērķos vai tie var palikt tikai kā sapņi? Vai paturēt tos acu priekš, lai redzētu vēlamo gala rezultātu? Kā saprast, vai Tev patiešām ir vajadzīgs tas, ko esi izvēlējies par savu mērķi?

DAŽĀDI EGO/SIRDS CENTRI ĢIMENĒ. Kāpēc cilvēki ar noteiktu un nenoteiktu ego ir tik atšķirīgi? Kādas ir tās atšķirības un par ko varētu būt strīdi vai nesaskaņas šīs tēmas ietvaros. Skats uz materiālo pasauli ir pilnīgi atšķirīgs un tas nekad nebūs vienāds. Zinot šīs nianses, atnāks sevis un otra cilvēka dziļāka pieņemšana un saprašana. Šis būs interesanti ne tikai partneru (ģimenes/biznesa) aspektā, bet arī bērnu aspektā.

Vebinārā es detalizēti runāšu par abu veidu cilvēkiem gan ar NOTEIKTU EGO (30%), gan NENOTEIKTO EGO (70%)visu šo tēmu kontekstā.  

Uzzini vairāk par SIRDS/EGO centru.

Sāc dzīvot SAVU DZĪVI.

SAVU UNIKALITĀTI.

SAVU AUTENTISKUMU.

Sajūti, cik daudz vieglāk būs elpot!