ONLINE KURSS | NUMEROLOĢIJA PĒC TARO ARKĀNIEM | Veiksmīgs profesijā un laimīgs attiecībās | 2x mēnesī pirmdienās | 10 mēneši | 75€ par mēnesi | 16.09.24. - Jauno psiholoģiju centrs

ONLINE KURSS | NUMEROLOĢIJA PĒC TARO ARKĀNIEM | Veiksmīgs profesijā un laimīgs attiecībās | 2x mēnesī pirmdienās | 10 mēneši | 75€ par mēnesi | 16.09.24.

santa300x300
Santa Ābeltiņa
cropped-icon.png
Jauno Psiholoģiju Centrs
Pēdējās izmaiņas: 13 maijs, 2024
0 jau pieteikušies

Par kursu

UNIKĀLA SISTĒMA

ONLINE KURSS

Numeroloģija pēc TARO ARKĀNIEM

VEIKSMĪGS PROFESIJĀ UN LAIMĪGS ATTIECĪBĀS

NODARBĪBAS: 2x mēnesī pirmdienu vakaros no 16.septembra pl.18:00-20:45.

ILGUMS: 10 mēneši.

MAKSA: 75€ par mēnesi.

Bezmaksas ONLINE ievadnodarbība trešdien, 28.augustā pl.18:30-19:30. Plašāka informācija un pieteikšanās ŠEIT!

Iegūsti gatavus risinājumus, lai risinātu problēmas un mainītu dzīvi! Saskaries ar precīziem padomiem, kas aptver dzīves svarīgākās jomas – ​​mīlestību, veselību, karjeru, personīgo attīstību, naudu. Piesakies apmācībām un jau pēc pirmajām sešām nodarbībām iegūsi pamatzināšanas, lai spētu ietekmēt savas dzīves kvalitāti.

KĀPĒC APGŪT NUMEROLOĢIJU PĒC TARO ARKĀNIEM? Ja meklē atbildes uz jautājumiem, kā veidot savu nākotni, tad šis kurss ir piemērots tieši Tev! Apgūstot 10 mēnešu kursu varēsi izmantot iegūtās zināšanas savu problēmu risināšanā. Iemācīsies atšifrēt savu un citu potenciālu, kā arī būtiski uzlabosi savu dzīves kvalitāti, izprotot sevi.

VAI NUMEROLOĢIJA AR TARO ARKĀNIEM IR JAUNA MĀCĪBA? Kad pagājušā gadsimta divdesmitajos gados psihologs K.G. Jungs atzina, ka Taro arkānu raksturi izpaužas kā cilvēku uzvedības un rakstura arhetipi ikdienas dzīvē un ir sastopami ik uz soļa, tas deva zaļo gaismu Taro kāršu izmantošanai psiholoģiskajos seansos un guva milzu popularitāti un atzinību profesionālajā vidē. Psihologi ieguva sev papildus legālu darba instrumentu. Numerologi, savukārt,  atklāja zināšanu sistēmu, kā pielietot Taro arkānus numeroloģiskajos aprēķinos un to arhetipus raksturu un situāciju interpretācijās, kas tam iedeva nebijušu dziļumu un apjomu.

Kursa pasniedzēja Santa Ābeltiņa ir sertificēts numerologs, konsultants: “Uzskatu, ka šodienas paātrinātajā dzīves ritmā ir vieglprātīgi laikus nezināt, kas Tevi sagaida aiz pagrieziena, neatpazīt, kuras ir Tavas ceļazīmes, lai veiksmīgi realizētu savas iespējas. Šodien katru brīdi mēs esam izvēles priekšā ar aizsietām acīm”.

Santa piedāvā divus kursus, ko var apgūt vienlaicīgi vai katru atsevišķi,  vadoties no tā, kura tēma ir aktuāla.

KURSA PROGRAMMA:

Kursu pamatā ir 22 Lielo Taro arkānu arhetipu ietekme un izpaušanās cilvēka dzīvē, sevis meklējumos un iespējās atvērt durvis savam patiesajam es. 

VEIKSMĪGS PROFESIJĀ  – 20 nodarbības; tēmas.

 1. Taro arhetipiskā natālā karte ar sakrālās ģeometrijas elementiem;
 2. Taro arhetipiskie raksturi un profesionālā izpaušanās;
 3. Kā atrast sevi sociālajā profesijā – ko grib tavs ēnu bērns un kur gūt enerģijas resursus;
 4. Dvēseles profesija un tavas unikalitātes atslēgas komponentes;
 5. Komforts un diskomforts, panākumu izpausmes veids;
 6. S.C.O.R.E. – Taro arhetipos;
 7. Kaleidoskops – iespēja saprast savus instinktus un izmantot tos kvalitatīvai komunikācijai, saredzēt savu radošo potenciālu un prasmei to pielietot, kā pareizi uzstādīt mērķus un kādu darbošanās taktiku pielietot, lai darbos gūtu labākos rezultātus.

LAIMĪGS ATTIECĪBĀS  – 20 nodarbības; tēmas.

 1. Taro arhetipiskā natālā karte ar sakrālās ģeometrijas elementiem;
 2. Taro arhetipiskie raksturi un to izpaušanās mūsu bērnišķīgajās programmās un psiholoģiski pieaugušas personības raksturos;
 3. Kaleidoskops – kā esmu tendēts uzvesties partnerattiecībās un kā sociālajā vidē, kādu partnerus izvēlos un kāpēc, kā manipulēju attiecībās un kā ar mani manipulē citi;
 4. Dzīves skola, ko tā mums māca un kā;
 5. Rakstura struktūra;
 6. Attiecību sižeti.

Abiem kursiem pirmās 6 nodarbības ir kopīgas. Pēc tam nodarbības notiek pamīšus – vienu pirmdienu viens kurss, otru pirmdienu otrs kurss. Tā ir iespējams īsākā laika periodā intensīvi apgūt abas tēmas. 

UZMANĪBU! 

Beidzot Numeroloģiju pēc Taro arkāniem kursu, ir iespēja pieteikties uz  Padziļināto Taro numeroloģijas kursu –  iespējas izzināt un pilnveidot savu psiholoģisko portretu, sakārtot savus ‘’bēniņus’’ un atrast enerģijas resursus savā ēnu bērnā ( un saprast, ko viņš mums māca un ko no mums grib) savā ‘’pagrabā’’. Uzzinām arī ne tikai, kāpēc ar mums notiek kādas situācijas, bet arī ieraudzīt ceļu, kā tikt no sava Tartara ārā. Kā dzīvē gūt panākumus, kādas enerģijas ved uz mūsu psiholoģisko pieaugšanu, lai neiestigtu savās bērnišķajās programmās. 

Ievadnodarbība kursam NUMEROLOĢIJA PĒC TARO ARKĀNIEM, vada Santa Ābeltiņa

Jūsu pasniedzējs

Santa Ābeltiņa

0/5
8 Kursi
0 Atsauksmes
49 Students

Sertificēts numerologs, konsultants.

Mans sevis meklēšanas ceļš ezotērikas pasaulē aizsākās pirms daudziem gadiem, sadarbojoties ar brīnišķīgiem un viediem astrologiem, dziedniekiem un meistariem. Kopīgi meklējām atbildes uz dažādiem jautājumiem. Toreiz vēlējos uzzināt ko vairāk par sev paredzēto ceļu – kas man piemērots? Ar ko esmu īpaša un kas būtu tie talanti, kurus man jāattīsta? Kāpēc mēs ar dvīņumāsu esam tik atšķirīgas? Tomēr atbildes līdz galam neapmierināja. Tagad daudz gribas zināt par saviem mazdēliem piemēroto. Toreiz ar  numeroloģiju iepazinos no grāmatām un tā man bija kā izklaide – bez izpratnes par to, ka tā ir brīnišķīgs  ceļvedis dzīvē.

Vēlāk izmantoju iespēju apmeklēt dažādus numeroloģijas seminārus un kursus, kas deva dzīvu priekšstatu par to, ka šī zināšanu sistēma ir kas vairāk, nekā tikai izklaide un var būt kā ļoti nopietns sevis izzināšanas ceļš. Un var būt brīnišķīgs ceļa zīmju rādītājs, kā orientieris, kā bāka, kas neļauj apmaldīties psiholoģiskajos sevis izzināšanas ekskursos.

Kad pirms vairākiem gadiem ezotērikas pasaulē sevi strauji pieteica Prognostikas numeroloģija, kas aprēķinos un traktējumos izmanto dzimšanas datumu, vārdu un uzvārdu, apvienojot dažādas numeroloģijas skolas, tehnikas un autormetodes, sapratu – tas nudien ir priekš manis, absolūti manā gaumē. Ļāvos numeroloģijas vilinājumam no sirds, jo beidzot radu atbildes uz sev interesējošo.

Izglītojos ne tikai Latvijā, bet arī Krievijā – esmu pabeigusi Maskavas personības pilnveidošanas un apziņas transformācijas institūtu. Pateicoties savai skolotājai – ceļa rādītājai šajā zināšanu pasaulē – iemācījos dažādos kursos , semināros, skolās apgūtas zināšanas sastrukturēt, sakārtot, praktiski un ērti pielietot konsultācijās.

Saprotot, ka citiem arī ir svarīgi izprast to, cik vispusīgi un dziļi strādā numeroloģija, kā efektīvi priekš sevis sakārtot grāmatās iegūtās zināšanas un iemācīties tās praktiski pielietot ikdienā – esmu izveidojusi un sistematizējusi dažādos numeroloģijas kursos, kas katrs pats par sevi var strādāt kā efektīvs darba instruments, vai arī apgūstot visus -padziļināti, no visām pusēm izprast, kā dažādas skolas un tehnikas skaisti viena otru papildina un dod arvien dziļāku ieskatu savā personībā, savas dzīves uzdevumos, potenciālā un talantos.

Šodien esmu sertificēta numeroloģe un konsultēju jau daudzus gadus. Daru to gan latviešu, gan krievu valodā. Konsultēšanā pielietoju tikai praksē reāli strādājošus numeroloģijas instrumentus. Kopīgi ar klientu rodam atbildes uz viņa jautājumiem, šķetinām viņa raksturu, talantus. Risinām jautājumus par viņa profesionālajiem virzieniem un uzdevumiem, analizējam arī darbus šeit un tagad.
Prognostikas numeroloģija ļauj rast vispusīgas atbildes uz cilvēka jautājumiem un dod iespēju dzīvot ērtāk. Kā sacīja kāda jauna kliente pēc konsultācijas: “Izrādās, ka esmu domāta kam vairāk! Jāsāk labāk mācīties!”

Uzskatu, ka šodienas paātrinātajā dzīves ritmā ir vieglprātīgi laikus nezināt, kas Tevi sagaida aiz pagrieziena, neatpazīt, kuras ir Tavas ceļazīmes, lai veiksmīgi realizētu savas iespējas. Šodien katru brīdi mēs esam izvēles priekšā ar aizsietām acīm.

Skatīt vairāk

Jauno Psiholoģiju Centrs

0/5
40 Kursi
0 Atsauksmes
0 Studenti
Skatīt vairāk