Loading Events

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
Tikai Sievietēm 06.12.22. (maksa par 1 mēnesi)
90.00
ATZĪMĒJIET DALĪBNIEKU SKAITU

Autorprogrammas DARMAway ietvarā

Tikai sievietēm!

Kļūsti sievišķīgi gudra, skaista, iekārojama, seksuāla, harizmātiska un laimīga VIENMĒR

NODARBĪBAS: 2x mēnesī otrdienu vakaros no 6.decembra pl.18:00-21:00. 

ILGUMS: 12 mēneši (24 nodarbības.)  Nodarbību skaits var mainīties, atbilstoši grupas dalībnieku skaitam un vēlmēm. Izmaiņas notiek, iepriekš saskaņojot ar grupu.

MAKSA: 90 € par mēnesi. 

Bezmaksas ievadnodarbība otrdien, 22.novembrī, pl.18:30-19:30. Plašāka informācija un pieteikšanās ŠEIT!

MĀCĪBAS UN PRAKSE

Izrādās, lielais vairums sieviešu dara visu, lai viņu attiecības kļūtu smagas, sarežģītas un rezultātā izjūk pavisam. Paradokss slēpjas tajā, ka viņas ir dzelžaini pārliecinātas, ka visu dara mīlestības vārdā. Dienu no dienas. Taču rezultāts ir diametrāli pretējs tam, kā domāts un cerēts. Pamazām un mērķtiecīgi mīlestība, harmonija un saskaņa no šādām attiecībām zūd…….

Arī tās, kuras vispār nevar izveidot nopietnas attiecības ir sarūgtinātas un nelaimīgas, jo nesaprot, kāpēc viņas – tik gudras, skaistas, visu varošas un zinošas ir un paliek vienas…. Jo vīrieši no viņām izvairās.

  • Ko darīt tām veiksmīgajām un spēcīgajām sievietēm, kuras ir vadošos un atbildīgos amatos? Kāpēc no viņām vīrieši bēg? Vai viņām jākļūst dumjām, jāiet prom no darba, lai izveidotu laimīgu, harmonisku un mīlestības pilnu ģimeni?
  • Kāpēc ir tā – jo vairāk sieviete vēlas izveidot attiecības, jo vairāk tas neizdodas?
  • Kāpēc ne visai gudras, ne visai glītas, ļoti kašķīgas un prasīgas sievietes dabū fantastiskus vīrus, kuri viņas nēsā uz rokām un apber ar dāvanām, bet tās gudrās un skaistās ir un paliek skumji vienas?
  • Kāpēc…….kāpēc……..kāpēc?

Ir simtiem jautājumu uz kuriem sievietēm nav atbilžu un viņas nesaprot ko īsti darīt, lai izveidotu attiecības, kurās viņas būtu laimīgas, mīlētas un mīlošas. Ja Tu gribi saņemt šīs atbildes – nāc uz kursu: TIKAI SIEVIETĒM.

Skumjākais ir tas, ka vairums sieviešu nezina, nenovērtē un neizmanto savu milzīgo Sievišķo Spēku, savu Sievišķo Būtību, savu Sievišķo Varu pār visu, kas notiek pasaulē… Ja Tu gribi atklāt, uzzināt un aktivizēt savu Sievišķo Būtību, lai pielietotu to savas dzīves veidošanā  – nāc uz kursu: TIKAI SIEVIETĒM.

 Par laimi, ir sievietes, kurām viss izdodas. Viņas ir skaistas, gudras, sievišķīgas un laimīgas sevī un savās attiecībās, jo viņas regulāri mācās, strādā ar sevi un pielieto prakses, kas maina visu. Viņas zina – kāpēc tas jādara, viņas zina – kā tas jādara. Ja Tu arī gribi apgūt šādas zināšanas un prakses, kuras, jau mācoties, varēsi sākt pielietot sevis mainīšanai, savu attiecību veidošanai, uzlabošanai un sakārtošanai – nāc uz kursu: TIKAI SIEVIETĒM.

 Kam domāts šis kurss?

  • Visām sievietēm, visos vecumos, visos attiecību stāvokļos, kuras grib aktivizēt Savu Sievišķību, Savu Sievišķo Spēku un Sievišķo Gudrību, lai attīstītos un, lai augtu savā Sievišķajā Būtībā, kas nosaka VISU.
  • Visām sievietēm, kuras ir gatavas mācīties, lai mainītos, augtu un attīstītos.
  • Visām sievietēm, kuras ir nobriedušas mērķtiecīgi, neatlaidīgi strādāt ar sevi, lai izveidotu stabilas, harmoniskas, mīlestības, laimes un bagātības pilnas attiecības.

Kā mēs strādāsim?

Pirmajā nodarbībā ar Tahioniem es notestēju, kāda ir katras dalībnieces Sievišķā Enerģija, kas ir katras sievietes pamata enerģija. Kad nodarbības būs beigušās – notestēšu to atkārtoti, lai katra redzētu arī ar savām acīm, kā ir mainījusies viņas Sievišķā Enerģija. Tātad, katra redzēs savu veikto prakšu radītās izmaiņas un rezultātu.

Katrā nodarbībā mēs apgūstam gan teoriju, gan veicam prakses, kuras balstītas uz DARMAway® autorprogrammas bāzes. Tas nozīmē, ka katra dalībniece iemācīsies strādāt ar sevi, izmantojot Jauno Enerģiju spēku un iespējas. Tātad, izmaiņas ir milzīgas un noturīgas Laikā. Pie nosacījuma, ja sieviete regulāri un mērķtiecīgi pilda visus dotos uzdevumus un prakses. Bez nopietna darba nenotiek nekas!

Nosaukšu tikai pāris mācību tēmas:

Radošums – laimīgu, harmonisku, neprātīgu, aizrautīgu un noturīgu attiecību izveidošanas un saglabāšanas pamats. Šī ir pati galvenā tēma, kas burtiski nosaka visu cilvēka dzīves kvalitāti: veselību, biznesu, naudu un protams, arī  attiecības.

Teorija/Prakse. Pamata meditācija sevis harmonizēšanai, attīstīšanai, savas dzīves, mērķu radīšanai – un protams arī attiecību veidošanai. Tas ir Jauno Enerģiju instruments, kuru ieteicams izmantot ikdienā.

Ko īsti nozīmē mīlēt sevi. Kāpēc tas ir pats svarīgākais laimīgām attiecībām. Vairums sieviešu uzskata, ka attiecībās galvenais ir bezgalīgi mīlēt to otru un, viņas nesaprot, kāpēc tas otrs sāk izturēties ne tā kā viņas gribētu. Viņš neciena un nepriecājas par viņu bezgalīgi lielo mīlestību. Kāpēc? Ko darīt?

Pārliecības, zemapziņas programmas un karma, kas traucē, bloķē un rada problēmas jaunu attiecību izveidošanā vai esošo attiecību saglabāšanā. Kā tas notiek, kā ietekmē attiecības, ko darīt, lai tas izbeigtos. Tie ir jautājumi, kas jāzina katram cilvēkam, ja viņš grib izbaudīt savas attiecības, nevis dzīvot ar programmām, kas nāk no senčiem un citām dzīvēm.

Mīlestības, laimes, prieka pilnu attiecību sajūtu un pārliecību ieinstalēšana sievietes enerģētikā. Kāpēc tas ir jādara? Reizēm piedzīvotā, skarbā dzīves realitāte neļauj pārraut apburto loku, kas nekādi burtiski aizliedz izveidot harmoniskas, mīlestības pilnas attiecības.

Teorija/ Prakse – savas mīlestības enerģijas aktivizācija.

Ko gaida vīrietis no savas sievietes. 

Kuras sievietes vīrieši nēsā uz rokām, dāvina dāvanas un, kurām nedāvina neko.

Sešas vajadzības, kas nosaka attiecību kvalitāti un noturīgumu.

Teorija/Prakse. Attiecību Situācijas maiņa

Tavs vīrietis – Tavs spogulis, Tava iespēja mainīties un mainīt attiecību kvalitāti.

Rozā brilles un elle attiecībās – visu problēmu sākums.

Jauno Enerģiju instrumenti.

Kā sievietes mīlot un nesavtīgi palīdzot visā – savus vīrus, padara nelaimīgus, iedzen viņus problēmās un nelaimē. Ko darīt? Kā palīdzēt, lai netraucētu vīrietim?

Dvēseles draugs, Dievišķais partneris, Dvēseles radinieks, Karmiskais vīrietis – kas tas ir un ko īsti es vēlos savā dzīvē? Nezinot, ko katrs no šiem vārdiem nozīmē dzīvē, sievietes manifestē un saņem tieši to, ko nevēlas….

Kastu Likums un mūsdienu attiecības, laulība, problēmas un to risināšana. Nezinot Kastu Likumu, kādas ir kastu atšķirības – sievietes reizēm izputina ne tikai savu, bet arī visas savas dzimtas dzīvi, īpašumus, laimi.

Sievišķības aktivizācija – pamats jaunu attiecību izveidošanai un esošo uzlabošanai. Sievietes ir pieradušas visu varēt. Arī ģērbušās īsos svārciņos izstumj auto vai pārbīda skapjus – vai vīrietim blakus ir vajadzīgs otrs vecis?

Teorija/ Prakse Pie otra cilvēka atstāto dvēseles daļu atgriešanas nozīme, jaunu attiecību veidošanā.

Ja esi palikusi viena – aizmirsti par savu jaunības pieredzi un paej pretim savām jaunajām attiecībām! Uzzini kāpēc un kā to izdarīt. Šo nezinot, daudzas burvīgas sievietes un spēcīgi, harizmātiski vīrieši var sēdēt blakus un nesatikties….

Pieķeršanās un bailes – attiecību izjukšanas pamats.

Ko vīrietis gaida no sievietes. Vīriešu un sieviešu domāšanas, uzskatu un uzvedības atšķirības – ikdienas problēmu rašanās cēlonis. Šis nu ir tas grābeklis, kas bieži vien izjauc gan harmoniju, gan pašas attiecības

Spēcīgas sievietes ideālais vīrietis – Kas ir spēcīga sieviete? Problēma numur viens visām spēcīgajām sievietēm – kādam jābūt un kā atrast tādu vīrieti, kas viņas var izturēt?

Ko darīt, lai Tavs vīrietis Tevi dievina, mīl, lolo, aizsargā un iekāro – vienmēr. Zināt un pielietot ikdienā šo vienkāršo praksi, tas ir kā burvju līdzeklis, kas liek vīrietim sievieti nēsāt uz rokām, apbērt ar dāvanām un dievināt vienmēr.

Teorija/Prakse. Attiecību mērķa noformulēšana un manifestēšana. – kas tas ir, kā korekti noformulēt, kā to izdarīt, lai mērķis realizējas….to uzzināsiet, ja nāksiet uz mācībām.

Un citas, tik pat interesantas tēmas, kuras apgūsim un prakses, kuras veiksim.

Ja tevi tas interesē, ja Tev ir apnicis būt vienai, vīrišķīgi spēcīgai un gudrai, ja tu vairs negribi būt galvenā, noteicošā, visu varošā, zinošā, pelnošā un visu darošā sieviete savās attiecībās – nāc un apgūsti tēmas un prakses, kas jāzina katrai sievietei.

Ir laiks tapt mīlētai un mīlēt!

Ievadnodarbība kursam TIKAI SIEVIETĒM, vada Inta Zaļkalna (2022.gads)

Ievadnodarbība kursam TIKAI SIEVIETĒM, vada Inta Zaļkalna