Loading Events

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
PIETEIKUMS nākamajam kursam pa tālr.: 26 575 571, info@nlp.lv

Autorprogrammas DARMAway ietvarā

Tikai sievietēm!

Kļūsti sievišķīgi gudra, skaista, seksuāla, harizmātiska un laimīga VIENMĒR

NODARBĪBAS: 2x mēnesī otrdienu vakaros no 8.marta pl.18:00-21:00. 

ILGUMS: 9 mēneši.

MAKSA: 90 € par mēnesi (par 2 nodarbībām).

MĀCĪBAS UN PRAKSE

Kopš cilvēce pastāv, SIEVIETE ir tā, kas nosaka attiecību, mājas, ģimenes gaisotni un noskaņu, materiālo stāvokli, panākumus, attiecību radošo kvalitāti, noturību, mīlestību, cieņu un uzticību.

Lai arī kas notiek pasaulē, lai kādas problēmas un situācijas veidojas, sievietes sievišķā gudrība un viedums ir tas, kas nosaka cik grūti, vai cik viegli viss mainās, attīstās un pāriet. Tā tas ir bijis kopš cilvēce pastāv. Par to var pārliecināties izpētot vēsturi. 

Attiecības, to izveidošana, saglabāšana, attīstīšana un pilnveidošana, bija, ir un būs vienmēr pati svarīgākā un reizēm sāpīgākā tēma.

Rodas jautājums – kāpēc tā? Kāpēc tas, pēc kā tiecas visi pasaules cilvēki, kāpēc tas, kas rada vislielāko laimi, var radīt arī vislielāko nelaimi, sāpes un izmisumu?

 Mani sauc Inta Zaļkalna, esmu projekta DARMAway autore, Akmeoloģijas studijas vadītāja. Jau vairāk kā divdesmit astoņus gadus es strādāju ar cilvēkiem Latvijā un citās zemēs, mācot  viņiem sakārtot sevi, savu iekšējo pasauli, savu likteni un dzīvi kopumā. Arī attiecības.

Tās visas ir dzīves pamata mācības: karma, enerģētikas balansēšana, darbs ar zemapziņu, radošuma aktivizācija un citas svarīgas mācības, kas nosaka katra cilvēka dzīves kvalitāti. Tātad, arī attiecību kvalitāti.

Mācoties un pielietojot apgūto praksē, cilvēki mainās. Viņi kļūst skaistāki, mierīgāki, spēcīgāki un laimīgāki, jo visu mācību pamatā ir rūpes par savu garīgo, emocionālo un fizisko labsajūtu. To visu nevar atraut no attiecību tēmas, kas nosaka cilvēka sajūtas un rīcību ikdienas notikumos. Ja cilvēks, savās attiecībās, ir nelaimīgs, viņam neizdodas nekas. Laimīgas attiecības ir visa pamats, balsts un virzītājspēks.

 Garīgās mācības maina attiecību kvalitāti. Par attiecību izveidošanu, kvalitāti un attīstību atbildīga ir sieviete.

Tāpēc ir bezgala svarīgi mācīties un attīstīt sevi, lai katra no mums kļūtu sievišķīgi gudra, skaista, seksuāla, harizmātiska, laimīga, mīlēta un mīloša VIENMĒR.

Kā notiek nodarbības, kādas ir mācību tēmas?

 Tā kā mans pamata darbs ir saistīts ar Jaunajām Enerģijām un praksēm, kas maina dzīvi, es arī šajā kursā strādāju tā, lai pēc mācībām katra no dalībniecēm justu gan fiziskas, gan garīgas, gan emocionālas izmaiņas. Mēs kopā strādājam, lai katra kļūtu zinošāka un gudrāka sevī un savās attiecībās un dzīvē kopumā. Tas nozīmē, ka nodarbībās mēs apgūstam gan teoriju, gan prakses.

Nosaukšu tikai pāris tēmas:

 •  Pirmajā nodarbībā ar Tahioniem notestēsim, kāda ir katras dalībnieces sievišķā Enerģija. Kad nodarbības būs beigušās – notestēsim to atkārtoti, lai katra redzētu arī ar savām acīm, kā ir mainījusies viņas sievišķā Enerģija. Tātad, redzēsiet veikto prakšu rezultātu.
 • Radošums – laimīgu, harmonisku, neprātīgu, aizrautīgu un noturīgu attiecību izveidošanas un saglabāšanas pamats. Šī ir pati galvenā tēma, kas burtiski nosaka visu cilvēka dzīves kvalitāti: veselību, biznesu, naudu un protams attiecības.
 • Teorija/Prakse. Pamata meditācija sevis harmonizēšanai, attīstīšanai, savas dzīves, mērķu radīšanai – un protams arī attiecību veidošanai. Tas ir Jauno Enerģiju instruments, kuru ieteicams izmantot ikdienā.
 • Ko īsti nozīmē mīlēt sevi. Kāpēc tas ir pats svarīgākais laimīgām attiecībām. Vairums sieviešu uzskata, ka attiecībās galvenais ir bezgalīgi mīlēt to otru un, viņas nesaprot, kāpēc tas otrs sāk izturēties ne tā kā viņas gribētu. Viņš neciena un nepriecājas par viņu bezgalīgi lielo mīlestību. Kāpēc? Ko darīt?
 • Pārliecības, zemapziņas programmas un karma, kas traucē, bloķē un rada problēmas jaunu attiecību izveidošanā vai esošo attiecību saglabāšanā. Kā tas notiek, kā ietekmē attiecības, ko darīt, lai tas izbeigtos. Tie ir jautājumi, kas jāzina katram cilvēkam, ja viņš grib izbaudīt savas attiecības, nevis dzīvot ar programmām, kas nāk no senčiem un citām dzīvēm.
 • Es tevi mīlu. – Visgaidītākie, visskaistākie vārdi pasaulē. Mēs dzīvojam ar cerību teikt un dzirdēt šos vārdus. Taču realitātē vairums tos pat domās nevar izteikt…..
 • Kāpēc tik grūti pateikt šos vārdus.
 • Kāda ir šo vārdu nozīme sevis veidošanā.
 • Kāda ir šo vārdu nozīme attiecību veidošanā.
 • Kāda ir šo vārdu nozīme ģimenes stiprināšanā, bērnu audzināšanā.
 • Mīlestības, laimes, prieka pilnu attiecību sajūtu un pārliecību ieinstalēšana sievietes enerģētikā. Kāpēc tas ir jādara? Reizēm piedzīvotā, skarbā dzīves realitāte neļauj pārraut apburto loku, kas nekādi burtiski aizliedz izveidot harmoniskas, mīlestības pilnas attiecības.
 • Teorija/ Prakse – savas mīlestības enerģijas aktivizācija.
 • Ko gaida vīrietis no savas sievietes. Šī ir tēma, kurā iekrīt un kļūdās praktiski visas sievietes.
 • Kuras sievietes vīrieši nēsā uz rokām, dāvina dāvanas, kurām nedāvina neko.
 • Sešas vajadzības, kas nosaka attiecību kvalitāti un noturīgumu. Iegūsiet unikālu instrumentu, kas ļauj saglābt esošās attiecības, vai izveidot jaunas.
 • Teorija/Prakse. Attiecību Situācijas maiņa.
 • Tavs vīrietis – Tavs spogulis, Tava iespēja mainīties un mainīt attiecību kvalitāti.
 • Rozā brilles attiecībās – visu problēmu sākums. Ego spēlītes attiecību veidošanā.
 • Jauno Enerģiju instrumenti – dzīves kvalitātes uzlabošanai un attiecību veidošanai un saglabāšanai.
 • Kā sievietes mīlot un nesavtīgi palīdzot visā – savus vīrus, padara nelaimīgus, iedzen viņus problēmās un nelaimē. Ko darīt? Kā palīdzēt, lai netraucētu vīrietim?
 • Dvēseles draugs, Dievišķais partneris, Dvēseles radinieks, Karmiskais vīrietis – kas tas ir un ko īsti es vēlos savā dzīvē? Nezinot, ko katrs no šiem vārdiem nozīmē dzīvē, sievietes manifestē tieši to, ko nevēlas….
 • Kastu Likums un mūsdienu attiecības, laulība, problēmas un to risināšana. Nezinot Kastu Likumu, kādas ir kastu atšķirības – sievietes reizēm izputina ne tikai savu, bet arī visas savas dzimtas dzīvi, īpašumus, laimi.
 • Sievišķības aktivizācija – pamats jaunu attiecību izveidošanai un esošo uzlabošanai. Sievietes ir pieradušas visu varēt. Arī ģērbušās īsos svārciņos izstumj auto vai pārbīda skapjus – vai vīrietim ir vajadzīgs otrs vecis blakus?
 • Teorija/ Prakse Pie otra cilvēka atstāto dvēseles daļu atgriešanas nozīme, jaunu attiecību veidošanā. Prakse kā to izdarīt.
 • Ja esi palikusi viena – aizmirsti par savu jaunību un paej pretim savām jaunajām attiecībām! Uzzini kāpēc un kā to izdarīt. Šo nezinot, daudzas burvīgas sievietes un spēcīgi, harizmātiski vīrieši var sēdēt blakus un nesatikties….
 • Pieķeršanās un bailes – attiecību izjukšanas pamats.
 • Ko vīrietis gaida no sievietes. Vīriešu un sieviešu domāšanas, uzskatu un uzvedības atšķirības – ikdienas problēmu rašanās cēlonis. Šis nu ir tas grābeklis, kas bieži vien izjauc gan harmoniju, gan pašas attiecības
 • Spēcīgas sievietes ideālais vīrietis – Kas ir spēcīga sieviete? Problēma numur viens visām spēcīgajām sievietēm – kā atrast tādu vīrieti, kas viņas var izturēt?
 • Ko darīt, lai Tavs vīrietis Tevi dievina, mīl, lolo, aizsargā un iekāro – vienmēr. Zināt un pielietot ikdienā šo vienkāršo praksi, tas ir kā burvju līdzeklis, kas liek vīrietim sievieti nēsāt uz rokām, apbērt ar dāvanām un dievināt vienmēr.
 • Teorija/Prakse. Attiecību mērķa noformulēšana un manifestēšana. – kas tas ir, kā korekti noformulēt, kā to izdarīt, lai mērķis realizējas….to uzzināsiet, ja nāksiet uz mācībām.

Tādas ir tēmas, kuras apgūsim un prakses, kuras veiksim.

 Ja tevi interesē šādas un vēl citas svarīgas tēmas, ja Tev ir apnicis būt vienai, vīrišķīgi spēcīgai un gudrai, ja tu vairs negribi būt galvenā, noteicošā, visu varošā, zinošā, pelnošā un visu darošā sieviete savās attiecībās – nāc un apgūsti praksē tēmas, kas jāzina katrai sievietei.

Nodarbību tēmas un ilgums var mainīties, atbilstoši grupas vēlmēm.

Ir laiks tapt mīlētai un mīlēt!

Ievadnodarbība kursam TIKAI SIEVIETĒM, vada Inta Zaļkalna