Loading Events
Kurss jau sācies, pieteikties nākamajam: info@nlp.lv

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
PIETEIKUMS are no longer available

Vadoties pēc epidemioloģiskās situācijas un ieviestajiem ierobežojumiem, kurss notiks KLĀTIENĒ vai ONLINE! 

Cilvēka Dizains – Human Design©

 Transformācijas un sevis atpazīšanas kurss “Izdzīvo savu dizainu” 

VISAS NODARBĪBAS VAR NOSKATĪTIES ARĪ SEV ĒRTĀKĀ LAIKĀ!  

NODARBĪBAS KLĀTIENĒ UN ONLINE: pirmdienu vakaros no 30. novembra pl.18:00-21:00.

ILGUMS: 10 nodarbības.

MAKSA: 320 € par visu kursu. (Maksājumu var dalīt 3 daļās, maksājot 110€ mēnesī  ). 1.  UN 2. NODARBĪBA PIEEJAMA VIDEO IERAKSTĀ!

Kursa laikā Jūs soli pa solim apgūsiet Cilvēka Dizaina sistēmu kopā ar sertificētu gidu. Nodarbības ir veidotas tā, lai katra no tām priekš Jums būtu noderīga. Galvenais darba instruments būs Jūsu BODIGRAFS, kuru uzbūvē no Jūsu dzimšanas datiem. Pasniedzēja analizēs gan Jūsu dzīves situācijas, gan dalīsies ar citiem piemēriem, lai Jūs pēc iespējas labāk izprastu Cilvēka Dizaina pamatus.

Šis kurss skars visus Jūsu dzīves aspektus (attiecības, nauda, darbs, ģimene, pašrealizācija, emocijas, bailes un pārdzīvojumi). Jūs sapratīsiet sevi un savu dabu. Savu ceļu un savas atšķirības. Sapratīsiet savas stiprās un vājas puses, savu spēku un slēptās priekšrocības. Pārstāsiet salīdzināt sevi ar cietiem. Sapratīsiet, ko vajadzētu mainīt savā dzīvē, lai dzīvotu savu PATIESO ES. Cilvēka Dizains noved pie dziļākas sevis un citu izprašanas un pieņemšanas.

Kursa priekšrocība un vērtība ir tāda, ka jau no pirmās lekcijas Jūs varēsiet praktiski sākt pielietot iegūtās zināšanas, sākt savu Cilvēka Dizaina eksperimentu. Pēc katras lekcijas būs mājas darbi, kuri dos iespēju fokusēties nākamās nedēļas laikā tieši tēmai, kas tiks apskatīta nodarbībā, palīdzēs atpazīt veselīgu (īsto) un Viltus Es. Uz visiem jautājumiem, kuri radīsies, eksperimentējot, varēsiet iegūt atbildes katras nākamās lekcijas sākumā. Šis kurss liek uzsvaru uz Jūsu eksperimenta atbalstu un praksi.

Kurss noteikti sniegs jaunas atklāsmes priekš sevis. Un esmu gandrīz droša, ka arī atbildēs uz daudz jautājumiem, kuri, iespējams, ilgu laiku nevarēja rast atbildi. Informācija par Cilvēka Dizainu ir ļoti plaša, tāpēc sākotnējo tas var radīt apjukumu. Šis kurss jums sniegs strukturētas zināšanas, skaidrību, kas tiks nostiprināta ar praktisko pieredzi.

Pēc kursa beigšanas Jums būs sertifikāts no International Human Design School (IHDS), ka esat izgājuši šo kursu un, ja būs vēlme, varēsiet turpināt mācības pie jebkura šīs akadēmijas pasniedzēja.

KURSA SATURS:

1.Kas ir Cilvēka Dizians un Tipi

 • Manifestors
 • Ģenerators /  Manifestējošs ģenerators
 • Projektors
 • Reflektors

2.Iekšējā / ārējā autoritāte un kas ir Viltus ES (Not-Me).

 • Lēmumu pieņemšana saskaņā ar Jūsu autoritāti. Cilvēka Dizainā prāts nav autoritāte, kura var pieņemt lēmumu. Autoritāte atkarīga no tā, kādi centri jums ir noteikti (aizkrāsoti). Kopā ir 5 dažādas iekšējās autoritātes un viena – ārējā. Iekšējās autoritātes informācija Cilvēka Dizainā ir viena no bāzes tēmām un viena no galvenajām, lai sāktu personīgo eksperimentu.
 • Kas ir Viltus ES un kur tas rodas?

3.Adžna – centrs un Galvas Centrs

 • Galvas centrspar iedvesmu, mentālo spiedienu, šaubu un apjukumu jautājumiem.
 • Adžna-centrs  par spriedumiem, koncepcijām, teorijām un atbildēm. Atbildīgs par informācijas apstrādi, analīzi, atmiņu

4.Saknes Centrs

 • Atbildīgs par spiedienu ķermenī, stresu, adrenalīnu, uztraukumu.

5.Liesas centrs

 • Par labsajūtu, imūnsistēmu, veselību, aizsardzību, eksistenciālām bailēm.

6.Saules pinuma centrs jeb Emocionālais centrs

 • Tas ir par emocionālo un nervu sistēmu, kaisli, iracionalitāti un emocionālo prātu (intelektu).

7.Sirds jeb Ego centrs

 • Atbildīgs par gribas spēku, egoismu un materiālo pasauli, mērķu sasniegšanu, solījumiem.

8.Sakrālais Centrs

 • Tas ir par dzīvīgumu, seksualitāti, darbaspēju, uzstājību, dzīves enerģiju

9.Kakla Centrs

 • Atbildīgs par komunikāciju, manifestāciju, materiālizāciju, kontaktu ar ārējo pasauli.

10.Dži-centrs

 • Tas ir par identitāti, virzienu, mīlestību.

!!! PIESAKOTIES PIEZĪMĒS NORĀDIET SAVU DZIMŠANAS DIENU, MĒNESI, GADU, VIETU UN LAIKU, LAI UZ NODARBĪBU VARAM SAGATAVOT JŪSU BODIGRAFUS.

NODERĪGIE LINKI:

Uztaisīt savu bodygrafu: https://www.jovianarchive.com/Get_Your_Chart

Bezmaksas lekcija par ievadu Cilvēka Dizianā: https://www.facebook.com/www.nlp.lv/videos/2228418073947402/

ATSAUKSMES PAR KURSU:

Elza – Ego Manifestors 6/2 (26 gadi)

Nācu ar mērķi uzzināt kaut ko jaunu. Par Cilvēka dizainu biju dzirdējusi kādu laiku atpakaļ pirms vispār parādījās kurss. Bet neko daudz tikai kāds pateica, ka esmu Manifestors. Pēc tam noskatījos dažus video internetā, jo likās interesanti. Sākumā biju uz īso kursu – divām ievadlekcijām, kuras Darja vadīja. Patika un gribējās uzzināt vairāk. Toreiz klausoties bija lietas, kas salikās pa plauktiņiem gan par mani, gan cilvēkiem apkārt.

Bija interese uzzināt par to kāpēc un kā cilvēki ir un dara lietas. Interese saprast pašai sevi un cilvēkus apkārt.

Es uzzināju daudz jaunas informācijas, kura vēl tagad prasa apstrādi. Uzzināju, kas varētu labāk strādāt manā ikdienā, kāda veida darbs, atpūta un lēmumu pieņemšana. Vairāk novēroju kā es fiziski varu iegūt(kopēt) enerģiju un emocijas no cilvēkiem kuriem tās ir. Esmu arī apzināti eksperimentējusi stāvot blakus emocionālam Manifestējošam Ģenerātoram (MĢ), lai pasākumā kurā ir nepieciešama enerģija un prieks pēc maz gulētas nakts varētu tikt pie šīm sajūtām. Un tas strādā, dienas beigās ir grūtāk, bet apzināti un kontrolējot to var izdarīt. Tāpat esmu ievērojusi, ja pati esmu nogurusi daudz vieglāk ķeras klāt svešas emocijas un Ģeneratoru nebeidzamā darba enerģija, šādā stāvoklī ir grūti saprast, kad apstāties.

Esmu palikusi daudz pacietīgākā komunikācijā ar cilvēkiem pat nezinot tipus, jo sev atgādinu, ka katrs ir citādāks un dara lietas tā kā ir labi pašam. Daudz vairāk pievēršu uzmanību miegam un atpūtai. Vairāk apzināti saprotu, ko paņemu no apkārtējiem un kas ir mans.
Ir bijušas situācijas, kad strauji palieku neapmierināta (bez iemesla) komunikācijā ar neemocionālu MĢ un tikai pēc tam saprotu, ka visdrīzāk paņēmu šo neapmierinātību no otra.

Mamma ir emocionāls projektors un esmu novērojusi, ka ja viņai ir labs garastāvoklis, tad stāstot viņai kaut ko es uzreiz paķeru to labo emociju un stāsts paliek tāds priecīgs un emocionāls. Noejot no viņas 5 metrus un stāstot to pašu neemocionālam cilvēkam tas ir pilnīgi savādāks.

Man ir draudzene, MĢ ar četriem motoriem un gandrīz visiem aizpildītiem centriem. Kad sāku viņai stāstīt par cilvēka dizainu, man pilnīgi rokas un ķermenis trīcēja no tā cik viņai bija daudz enerģijas un prieka un intereses par dzirdēto.

Rekomendētu šo kursu jebkuram, kuram ir interese šādās lietās un vēlme izzināt sevi. Sakārtot savu dzīvi un dzīvot labi.

Galvenās vērtības, ko ieguvu kursa laikā:

 • Pacietība un iecietība komunikācijā ar cilvēkiem, kas nāca pēc kursa noklausīšanās.
 • Lielāka skaidrība kā darīt un nedarīt lietas pašai priekš sevis.

Viela tika pasniegta skaidri. Pat, ja bija neskaidrības viss tika izskaidrots. Patika piemēri un lekciju vielas skaidrošana un dalībniekiem. Tas palīdzēja vieglāk uztvert un saprast. 10 nedēļu kurss prasīja laika plānošanu. Bija labi, ka starp lekcijām bija nedēļa, lai sagremotu informāciju un ja bija iespēja pārbaudītu dabā.

Ilona (Manifestējošs Ģenerātors 6/2, 46 gadi)

Ieguvumi ir ļoti daudz, BET SVARĪGĀKIE IEGUVUMI varētu būt:

 1. Es beidzot saprotu, ka es varu droši paļauties uz sevi uz sava sakrālā centra vilkmi, iekšējo autoritāti, stratēģiju, lai pieņemtu sev dzīvē svarīgus lēmumus, jo iepriekš audzināšanas iespaidā, sabiedrības normu iespaidā, es vairs nevarēju saprast, kas ir pareizi, kas nav pareizi, manī norisinājās dažādas pretrunas, prāts saka vienu, ķermenis kaut ko citu, šobrīd ir miera sajūta, ka viss notiek tā kā tam jānotiek, ka es varu uz sevi paļauties un es pieņemšu vispareizākos lēmumus balstoties uz savu SunA.
 2. Otrs svarīgākais ieguvums, iepriekš pirms cilvēka dizaina, es uzskatīju, ka es esmu ļoti emocionāls cilvēks, bieži izgāju no rāmjiem, nevarēju savaldīties, bet šobrīd, kad esmu izgājusi šo kursu saprotu, ka mans emociju centrs nav definēts, līdz ar to tās emocijas, kuras es sevī sajūtu nav manas, esmu iemācijusies tās apzināties, novērot sevī un kādā brīdī palaist ārā, ļoti palīdz atbrīvoties no svešām emocijām pastaigas pa mežu vai ieešana dušā.
 3. Nedefinētā ego jeb sirds centrs liek par daudz ko padomāt, kāpēc dzīvē ir šādas sajūtas un ir super atziņa, ka cilvēkiem ar nedefinētu ego neko nevajag solīt, nevajag sacensties, ja ir jāsasniedz mērķis, tad nevajag koncentrēties uz šo mērķi, bet izbaudīt mērķa sasniegšanas procesu.”

Ella (Manifestore 5/1)

Jau labu laiku meklēju savu dzīves ceļu, vismaz virzienu uz kuru doties, tādēļ, kad FB grupiņā, kurai sekoju, pamanīju šo ievadlekciju, tā mani uzreiz uzrunāja, intuīcija teica, man to vajag, lai gan nevarēju atļauties tajā mirklī samaksāt. Lieki piebilst, nauda atradās, jo biju laikam pareizi manifestējusi.. 

Liels bija mans pārsteigums, kad uzzināju par Džī centra „viltus ES”– tieši tādu es dzīvoju, meklējot visu laiku savu virzienu – būtībā, atbildes tam, ko meklēju, ieguvu šeit.

Līdz Human Design (HD) kursam, visu laiku dzīvoju ar dusmām, domāju, ka esmu nestabili emocionāla un netieku ar to galā, biju sevi tādu arī definējusi (savulaik pat domājot, ka man ir depresija), bet lekcijās dzirdētais pagrieza visu par 180 grādiem. Dusmas – ja Manifestors nedzīvo pēc savas stratēģijas. Emocijas – izrādās, ka tās nav manas un ar to viegli var tikt galā – ir tikai jāturpina eksperimentēt.

Uzzināju ļoti daudz par sevi, pamanīju, kuros centros dzīvoju „viltus ES”, lai gan to gribējās sākumā noliegt, nebija viegli šo to pieņemt, bet, pētot dziļāk atklājas – ka tā ir.

Uzzinot informāciju arī par citiem tipiem, saprotot līdzcilvēku stratēģijas, bodygraph, utml., kļūst vieglāk pieņemt ģimeni, līdzcilvēkus. It kā tiek salikta puzle, ieliekot trūkstošos puzles gabaliņus. Rodas pavisam cita apziņa par cilvēkiem, viņu rīcībām, raksturiem, lielāka skaidrība. Es vēl mācos savu stratēģiju, pamanāmas pārmaiņas nav tik izteiktas, kā iekšējās sajūtas. Savukārt, vīrs, dzirdot informācijas atstāstu, gan ir sācis klausīt savai vilkmei, pamazām, bet pārmaiņas notiek.

Es rekomendētu šo kursu ik vienam, kam interesē citāds skatījums uz dzīvi, cilvēkiem, attiecībām. Ik vienam, kas vēl kaut ko meklē. Ik vienam, kas vēlas izzināt sevi un līdzcilvēkus.

Nosakatijos Darjas bezmaksas ievadlekciju un meklējot internetā papildus informāciju par HD vai vēl kādiem kursiem, nekas cits nemaz netika piedāvāts, tātad Darjas lekcijas Latvijā šobrīd ir unikālas.

Man ļoti patika brīvā atmosfēra, kas valdīja lekciju laikā. Bez aizspriedumiem, ar humoru, cilvēcīgi izklāstīta tēma ar spilgti paskaidrojošiem piemēriem no reālas pieredzes. Viss ļoti forši saprotams. Katru lekciju gaidīju ar nepacietību, lekcijas nekad nevarējām laikā beigt, jo varētu runāt un runāt.. Ļoti gaidīsim turpinājumu, jo šo zinātni gribas apgūt padziļināti!

Mani galvenie ieguvumu, apmeklējot lekcijas:

1) Izpratne par sevi un līdzcilvēkiem, sevis un citu pieņemšana.

2) Apzinātība par savu iekšējo spēku, kas noteikti drīz tiks izcelts arī ārēji!

3) Lieliski pavadīts laiks ar kolosāliem cilvēkiem.

P.S. Ļoti patika personāla attieksme, ļoti laba kafija un garšīgi cepumi pauzēs! Ieteikšu šo mācību centru arī citiem!

BEZMAKSAS IEVADNODARBĪBA KURSAM “Cilvēka Dizains”, vada Darja Krastiņa

BEZMAKSAS VEBINĀRS KURSAM “Cilvēka Dizains”, pasniedz Darja Krastiņa

Intervija ar Cilvēka Dizains  kursa pasniedzēju  Darju Krastiņu