Sveiciens mūsu jaunajā mājas lapā!. Mēs būsim ļoti pateicīgi, ja informēsiet mūs par nepilnībām vai kļūdām - laura@nlp.lv . Paldies!

KLĀTIENES un ONLINE KURSS | Ceļā pie sevis – ar Vēdisko astroloģiju | Bez priekšzināšanām | 4x mēnesī ceturtdienās | 9 mēneši | 100 € par mēnesi | 12.10.2023.

liene300x300
Liene Bleidele
cropped-icon.png
Jauno Psiholoģiju Centrs
Pēdējās izmaiņas: 18 septembris, 2023
0 jau pieteikušies

Par kursu

KLĀTIENES un ONLINE KURSS

Bāzes kurss Vēdiskajā astroloģijā –  bez priekšzināšanām

Ceļā pie sevis – ar Vēdisko astroloģiju

KLĀTIENES un ONLINE NODARBĪBAS: 4x mēnesī ceturtdienu vakaros no 12.oktobra pl.18:00-20:00 (+ materiāli patstāvīgajam  darbam). 

ILGUMS: 9 mēneši. 

MAKSA: 100 € par mēnesi. Kurss notiek klātienē un online Zoom platformā. Nodarbību ieraksti būs pieejami slēgtā Facebook grupā.

Astroloģija visā pasaulē tiek uzskatīta par galveno okulto zinātni. Vēdiskā astroloģija ir visvecākā, pastāvīgākā un ilgstošāk izmantotā astroloģijas sistēma pasaulē. 

Džjotiša (Jyotish)- gaismas zinātne- pazīstama kā Indijas un vēdiskā astroloģija, balstās uz karmas un reinkarnācijas principa. Vēdiskā astroloģija ir instruments garīgai attīstībai, kas sniedz informāciju par cilvēka raksturu, potenciālu un karmiskajiem uzdevumiem. Tā palīdz  paskatīties uz sevi no malas, ļaujot objektīvāk novērtēt situāciju un pieņemt labākus lēmumus, kā arī pietuvina atbildēm uz būtiskākajiem dzīves jautājumiem, bez kuriem nav iespējams sevi pareizi pozicionēt dzīvē.

Patiesi apgūstot šīs tūkstošiem gadu senās zināšanas,  var harmonizēt savu dzīvi, pieņemt un izprast  tik nozīmīgos transformācijas brīžus, kuri ir iepriekšējo un esošās dzīves karmas rezultāts. Šai astroloģijai praktiskā puse ir joga- virkne principu, kuru nolūks ir attīrīt mūsu smalko, augstāko jeb psihisko vidi, sabalansēt grahu (planētu enerģiju) ietekmi un maksimāli izstrādāt karmu.

Kursa tēmas:

 1. Vēdiskās (sideriskās) astroloģijas principi, atšķirības ar Rietumu astroloģiju.
 2. Galvenie sanskrita termini vēdiskajā astroloģijā.
 3. Karma  un cēloņsakarības vēdiskajā zinātnē.
 4. 3 gunas- planētu daba un cilvēka apzināšanās veidi.
 5. Garīgie jogas likumi.
 6. 12 zodiaka zīmes (Rashi).
 7.  9 planētas (grahas)- klasifikācija, raksturojums, planētu spēka noteikšana.
 8. Retrogrādas  planētas kartē un neatstrādātie iepriekšējo dzīvju jautājumi.
 9. 12 mājas (bhavas), to nozīme, klasifikācija, saistība ar dažādām dzīves sfērām.
 10. Planētu kombinācijas (jogas).
 11. Karmiskie dzīves uzdevumi. Dvēseles uzdevumi.
 12. Nakšatru loma vēdiskajā astroloģijā.
 13. Talanti, karjeras un profesijas perspektīvas.
 14. Saderības noteikšana horoskopā.
 15. Dzimtas un senču programmas.
 16. Horoskopa harmonizēšanas iespējas (upaijas, ajurvēdas ieteikumi).
 17. Prognozēšanas tehnikas vēdiskajā astroloģijā.
 18. Planētu periodi- Dashas un Gočars – grahu (planētu) tranzīts- iespējamās karmiskās tendences kādā sev interesējošā laika posmā.
 19. Sade Sati- karmiskie notikumi 7,5 gadu laikā.
 20. Muhurta- metode ar kuras palīdzību izvēlēties astroloģiski optimāli piemērotāko brīdi svarīgam notikumam.
 21. Kartes analīzes algoritms.
 22. Vēdiskā astrologa ētika.

Jau ar pirmajām nodarbībām sāksim iepazīt un analizēt savas astroloģiskās kartes!

Ievadnodarbība kursam VĒDISKĀ ASTROLOĢIJA, vada Liene Bleidele

Ievadnodarbība kursam VĒDISKĀ ASTROLOĢIJA, vada Liene Bleidele

 

Jūsu pasniedzējs

Liene Bleidele

0/5
1 Kursi
0 Atsauksmes
0 Studenti
Par mani: Manā profesionālajā pieredzē uzmanības centrā ir bijis cilvēks un tā veselums- ne tikai kā speciālists, profesionālis ar darbam nepieciešamajām kompetencēm, bet arī cilvēks ar ikdienā varbūt nepamanāmo pusi- emocijām, jūtām, apziņu un dzimtas spēku, karmisko bagāžu,  kas stāv aiz katra no mums. Vēdiskā astroloģija jeb Jyotish  manā dzīvē ienes gaismu un  lielāku skaidrību,  ļauj izskaidrot cēloņu, seku sakarību, spēj iedrošināt rīkoties atbilstoši iekšējam aicinājumam. Par iegūtajām zināšanām esmu pateicīga bijušajiem, esošajiem un nākotnes skolotājiem, jo vēdiskās zināšanas ir tik dziļas, neizdibināmas un aizraujošas, ka tās varēs apgūt visu mūžu- gan caur savu pieredzi, gan cilvēku, ar kuru dzīves stāstiem esmu satikusies. Maģistra grāds vadības psiholoģijā (MG.Sc.administr.), supervizora-konsultanta kvalifikācija (RISEBA); Bakalaura grāds pedagoģijā (RPIVA); Sertificēta supervizore (S 0084). Latvijas supervizoru apvienības (LSA) biedre; Vēdiskā astroloģija (Jyotish)- “Jauno psiholoģiju centrs”; Jyotish Veda- “Shakti”; Ajurvēda- “Shakti”; Dabīgās kosmētikas izgatavošana; Dzimtas sistēmiskie izkārtojumi- Kosmozofijas institūts “Saskarsme”. Aizraušanās – vēdiskā astroloģija, ajurvēda, joga, dabīgās kosmētikas izgatavošana.
Skatīt vairāk

Jauno Psiholoģiju Centrs

0/5
55 Kursi
0 Atsauksmes
0 Studenti
Skatīt vairāk