Loading Events

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
PIETEIKUMS nākamajam kursam pa tālr.: 26 575 571, info@nlp.lv

ONLINE MEISTARKLASE

Vēdiskā numeroloģija un mūsu bērns

Atklāj noslēpumus, kas slēpjas dzimšanas skaitļos

ONLINE MEISTARKLASE: trešdien, 28. septembrī pl.18:00-21:00.

ILGUMS: 1 vakars 

MAKSA: 30 € par meistarklasi. Kursantiem, kuri apgūst Vēdisko numeroloģiju pie pasniedzēja Andra Kraņevska, maksa ir 25 € par meistarklasi. 

DALĪBA: tiešsaiste ZOOM platformā.

Numeroloģija nav kāda zīlēšanas tehnika, tā darbojas neatkarīgi no tā vai mēs tai ticam vai nē, darbojas neatkarīgi no mūsu kultūras vai reliģiskās pārliecības. Numeroloģija ir mācība par skaitļu enerģētiku.

Ir daudz dažādu numeroloģisko sistēmu, bet vissenākā ir Vēdiskā numeroloģija (Anka Jyotish). Vēdiskā numeroloģija ir Vēdiskās zinātnes sastāvdaļa un tās pamata ir tie paši principi, kas Vēdiskajai astroloģijai, Vastu, Ajūrvēdai u.c. Vēdiskā numeroloģija balstās uz principu, kas nosaka, ka katrs skaitlis no 1 līdz 9 atbilst kādai grahai (planētai). Zinot Grahu  (augstāko dievišķo spēku) īpašības, mēs izprotam skaitļu enerģētiku.

Meistarklasē uzzināsi, ko Tev stāsta bērna dvēseles skaitlis? Kā labāk izturēties pret bērnu zinot viņa Dvēseles skaitli (Vēdiskais redzējums). 

Bērnam ienākot ģimenē, ir ļoti svarīgi izprast viņa emocionālo pasauli. Katrs bērns ir citādāks: kāds ir aktīvāks, kāds mierīgāks, kāds aktīvi izrāda vajadzību pēc uzmanības, kāds cits atkal klusi stūrītī rotaļājas un neko nesaka. Ne vienmēr bērns pasaka savas vēlmes. Numeroloģijas zināšanas var palīdzēt labāk saprast bērna vajadzības un to, kā pret viņu izturēties.

Meistarklasē pārrunāsim galveno personību raksturojošo skaitļu aprēķina metodikas. Sīkāk apspriedīsim to, kā  Dvēseles skaitlis raksturo bērnu un to, kā attiecīgi izturēties pret bērnu atkarībā no šī parametra. Parrunāsim galvenās bērna audzināšanas atslēgas katram Dvēseles skaitlim.

Bērnam horoskops vēl nestrādā pilnā mērā un nav pamata veikt dziļu astroloģisku analīzi, bet var veikt galvenā psiholoģiskā uzvedības arhetipa novērtējumu. Šeit labs palīgs ir numeroloģiski nosakāmais Dvēseles skaitlis.