Sveiciens mūsu jaunajā mājas lapā!. Mēs būsim ļoti pateicīgi, ja informēsiet mūs par nepilnībām vai kļūdām - laura@nlp.lv . Paldies!

ONLINE KURSS | VĒDISKĀ NUMEROLOĢIJA (Anka Jyotish) | Mācība par skaitļu enerģētiku | 2x mēnesī ceturtdienās | 6 mēneši | 60 € par mēnesi | 05.10.23.

kranevskis
Andris Kraņevskis
cropped-icon.png
Jauno Psiholoģiju Centrs
Pēdējās izmaiņas: 24 septembris, 2023
0 jau pieteikušies

Par kursu

ONLINE KURSS

Mācība par skaitļu enerģētiku

Vēdiskā numeroloģija (Anka Jyotish)

Atklāj noslēpumus, kas slēpjas dzimšanas skaitļos

NODARBĪBAS: 2x mēnesī ceturtdienu vakaros no 5.oktobra pl.18:30-21:00. 

ILGUMS: 6 mēneši.

MAKSA: 60 € par mēnesi.

Plašajā Visumā viss vibrē ar kādu sev īpašu frekvenci. Nosakot šo vibrāciju, var izprast lietas, parādības, to cēloņus u.c.

Skaitlis arī  ir noteikta vibrācija, noteikta enerģija. Ja mēs zinām lietu, parādību raksturojošo skaitli, tad mēs jau daudz ko uzzinām. Mēs uzzinām šo lietu raksturojošo enerģētiku. Skaitļi ir atslēga cilvēku uzvedības izprašanai, tie palīdz sasniegt personības dziļākos slāņus. Skaitļu simbolika palīdz noteikt cilvēka individualitāti, viņa talantus, uzvedības tendences, slēptos šķēršļus, iekšējās vajadzības.

Īpašo skaitli var aprēķināt daudzām lietām.  Cilvēkam svarīgākie ir viņa dvēseles,  liktens un vārda skaitļi.

Numeroloģija nav kāda zīlēšanas tehnika, tā darbojas neatkarīgi no tā vai mēs tai ticam vai nē, darbojas neatkarīgi no mūsu kultūras vai reliģiskās pārliecības. Numeroloģija ir mācība par skaitļu enerģētiku.

Ir daudz dažādu numeroloģisko sistēmu, bet vissenākā ir Vēdiskā numeroloģija (Anka Jyotish). Vēdiskā numeroloģija ir Vēdiskās zinātnes sastāvdaļa un tās pamata ir tie paši principi, kas Vēdiskajai astroloģijai, Vastu, Ajūrvēdai u.c. Vēdiskā numeroloģija balstās uz principu, kas nosaka, ka katrs skaitlis no 1 līdz 9 atbilst kādai grahai (planētai). Zinot Grahu  (augstāko dievišķo spēku) īpašības, mēs izprotam skaitļu enerģētiku.

Numeroloģijas zināšanas, dod iespēju apzināti izprast un vadīt savu dzīvi, nevis visu laiku paļauties uz nejaušībām un cerēt uz iluzoru nākotni. Numeroloģija palīdz labāk izprast dzīvi un veikt pareizās izvēles ikvienam, kurš to mācās.

Šis kurss ir tiem, kuri vēlas dzīvot savu dzīvi apzinātāk, būt veiksmīgāki un efektīvāki, labāk sakārtot savas attiecības, izprast apkārtējo pasauli un sevi, garīgi attīstīties.

Kursa laika uzzināsiet:

  • Numeroloģisko pamataprēķinu metodikas;
  • Numeroloģiskā horoskopa sastādīšana;
  • Skaitļu enerģētisko raksturojumu;
  • Skaitļu savstarpējās attiecības, mijiedarbiba.

Numeroloģija ir ļoti apjomīga un studējama daudzus gadus. Šajā kursā tiks sniegti pamatprincipi, kurus ievērojot, var panākt uzlabojumus ikdienas dzīvē.

Lekciju kursa dalībniekiem tiks veikts numeroloģiskais novērtējums (dvēseles skaitlis, liktens skaitlis, būtiskie gadi, labvēlīgais vecums, veiksmīgie un neveiksmīgie datumi, labvēlīgās krāsas un nedēļas dienas, labvēlīgais akmens un metāls).

ANDRIS KRAŅEVSKIS par to, kāpēc mācīties VĒDISKĀS NUMEROLOĢIJAS kursu

Bonusi VĒDISKĀS NUMEROLOĢIJAS kursa dalībniekiem

IEVADNODARBĪBA KURSAM “Vēdiskā numeroloģija”, vada Andris Kraņevskis (2023.gads)

Jūsu pasniedzējs

Andris Kraņevskis

0/5
6 Kursi
0 Atsauksmes
0 Studenti
 

Andris Kraņevskis vienmēr ir interesējies par to, kā ir iekārtota šī pasaule gan materiāli, gan garīgi.

Pēc vidusskolas beigšanas Andris iestājās Latvijas Universitātē un beidza Ķīmijas fakultāti (1986).

Pēc studijām viņš strādāja Cietvielu fizikas institūtā. Nodarbojāss ar zinātni. Ar 90. gadu sākumu pievērsās uzņēmējdarbībai. Tirgoja laboratoriju aprīkojumu un reaģentus. 15 gadus bija starptautiska uzņēmuma AS “Tesa” (līmlentes) Latvijas filiāles vadītājs.

Andris vienmēr interesējās par to, kā uzbūvēts cilvēks (ne tikai no fiziskā, bet arī no garīgā un enerģētiskā viedokļa), par to, kas ir veselīgs ēdiens un no kā tas sastāv (ķīmiķa būtība vienmēr ir izpaudusies). Interesanti ir pētīt cilvēku slimību cēloņus (gan garīgo, gan fizisko), jo tas ir ļoti pamācoši, bet vēl interesantāk ir izpētīt, kā uzlabot cilvēka dzīves kvalitāti, mainīt attieksmi pret sevi un pasauli. Šīs zināšanas ir saistītas ar tādām lietām kā cilvēka misijas, garīgā ceļa, veselīga dzīvesveida izpratne, dzīvošana harmonijā ar dabu.

Fen Šui sāka studēt 90. gadu sākumā, vēlāk Vēdisko astroloģiju, Vastu, hindu filozofiju, jogu.

2007. gadā viņš kļuva par skolotāju organizācijā The Art of Living.

Skatīt vairāk

Jauno Psiholoģiju Centrs

0/5
54 Kursi
0 Atsauksmes
0 Studenti
Skatīt vairāk