ONLINE NODARBĪBA | Vēlmju karte un Fortūnas rata iegriešana naudas plūsmai | 1 diena | 60 € par nodarbību | 16.12.2023. - Jauno psiholoģiju centrs
Sveiciens mūsu jaunajā mājas lapā!. Mēs būsim ļoti pateicīgi, ja informēsiet mūs par nepilnībām vai kļūdām - laura@nlp.lv . Paldies!

ONLINE NODARBĪBA | Vēlmju karte un Fortūnas rata iegriešana naudas plūsmai | 1 diena | 60 € par nodarbību | 16.12.2023.

santa300x300
Santa Ābeltiņa
cropped-icon.png
Jauno Psiholoģiju Centrs
Pēdējās izmaiņas: 4 oktobris, 2023
0 jau pieteikušies

Par kursu

ONLINE NODARBĪBA

VĒLMJU KARTE un FORTŪNAS RATA IEGRIEŠANA NAUDAS PLŪSMAI

NODARBĪBA: sestdien, 16.decembrī pl.12:00-16:00.

ILGUMS: 1 diena

MAKSA: 60€ par nodarbību. Nodarbību formāts – ONLINE – tiešsaistes klātiene  ZOOM platformā. Nodarbībai video ieraksts NEBŪS!!!

Nodarbības plāns:

  • Vēlmju Kartes izveidošana – izmantojot sava individuālā gada prioritātes un izvietošana pa īstajiem sektoriem.
  • Taro Numeroloģijas Fortūnas Rata iegriešana naudas plūsmai uz savas vēlmes realizāciju.

Vēlmju karte pareizajā laikā un Taro Numeroloģijas Fortūnas Rata iegriešana naudas plūsmai uz savas vēlmes īstenošanu, kam nekad nepietiek līdzekļu. Palīdzi Visuma labvēlībai paskatīties Tavā virzienā un iedot nerealizētajiem sapņiem enerģiju. Un skat! Lietas un darbi kārtojas tā, lai TEV VISS IZDODAS!

Bet, lai nesaņemtu no dzīves pēc pārpalikuma principa – veido konstruktīvu sarunu ar Visumu. Lūdz un Tev tiks dots! Tikai šīs vēlmes parasti ir plūstošas un neieiet nekādos rāmjos. Jo dzīvojam un vēlamies to, kas ir pa rokai. Bet, lai tās īstenotos, svarīgs nosacījums ir –  vajag tās strukturēt.

Pareizi pielietojot precīzas tehnikas VĒLMJU KARTES izveidošanai, varam savu dzīves ratu iegriezt sev vēlamajā virzienā!

Noskaidro priekš sevis, ko patiesi gribi ļoti precīzi, konkrēti un harmoniski pareizi.  Izveido savu Vēlmju karti, skarot visas dzīves sfēras, lai tā būtu līdzsvarota un sabalansēta, visu pierakstot un aprakstot.

To pareizi izveidot palīdz:

  1. Numeroloģiski noskaidrojot savu personalizēto gadu, lai precizētu tās vēlmes, kam šajā gadā ir lielākās izredzes piepildīties.
  2. Pareizi astroloģiski izvietojot vēlmes pa dzīves sfērām, izveidojot savas veiksmes Fortūnas Riteni – to harmonizējot un sabalansējot.
  3. Zināt pareizo laiku tā izveidei.
  4. Novietojot savu Vēlmju karti pareizajā vietā.
  5. Veicot tajā korekcijas tikai pareizajā laikā.

Lielisks vakars konstruktīvai savu vēlmju un vajadzību strukturēšanai – rezultātā iegriez  Fortūnas Ratu sev vēlamajā virzienā!

Jūsu pasniedzējs

Santa Ābeltiņa

0/5
4 Kursi
0 Atsauksmes
0 Studenti

Sertificēts numerologs, konsultants.

Mans sevis meklēšanas ceļš ezotērikas pasaulē aizsākās pirms daudziem gadiem, sadarbojoties ar brīnišķīgiem un viediem astrologiem, dziedniekiem un meistariem. Kopīgi meklējām atbildes uz dažādiem jautājumiem. Toreiz vēlējos uzzināt ko vairāk par sev paredzēto ceļu – kas man piemērots? Ar ko esmu īpaša un kas būtu tie talanti, kurus man jāattīsta? Kāpēc mēs ar dvīņumāsu esam tik atšķirīgas? Tomēr atbildes līdz galam neapmierināja. Tagad daudz gribas zināt par saviem mazdēliem piemēroto. Toreiz Numeroloģija man bija kā izklaide – bez izpratnes par to, ka tā ir brīnišķīgs  ceļvedis dzīvē.
Pirms dažiem gadiem, kad ezotērikas pasaulē sevi strauji pieteica Prognostikas numeroloģija, kas aprēķinos izmanto dzimšanas datumu, vārdu un uzvārdu, sapratu – tas nudien ir priekš manis, absolūti manā gaumē. Ļāvos numeroloģijas vilinājumam no sirds, jo beidzot radu atbildes uz sev interesējošo.
Apguvu dažādas skolas, autormetodes un instrumentus, izglītojos ne tikai Latvijā, bet arī Krievijā – esmu pabeigusi Maskavas personības pilnveidošanas un apziņas transformācijas institūtu.
Šodien esmu sertificēta numeroloģe un konsultēju jau vairākus gadus. Daru to gan latviešu, gan krievu valodā. Konsultēšanā pielietoju tikai praksē reāli strādājošus prognostikas instrumentus. Kopīgi ar klientu rodam atbildes uz viņa jautājumiem, šķetinām viņa raksturu, talantus. Risinām jautājumus par viņa profesionālajiem virzieniem un uzdevumiem, analizējam arī darbus šeit un tagad.
Prognostikas Numeroloģija ļauj rast vispusīgas atbildes uz cilvēka jautājumiem, un dod iespēju dzīvot ērtāk. Kā sacīja kāda jauna kliente pēc konsultācijas: “Izrādās, esmu domāta kam vairāk! Jāsāk labāk mācīties!”
Uzskatu, ka šodienas paātrinātajā dzīves ritmā ir vieglprātīgi laikus nezināt, kas Tevi sagaida aiz pagrieziena, neatpazīt, kuras ir Tavas ceļazīmes, lai veiksmīgi realizētu savas iespējas. Šodien katru brīdi mēs esam izvēles priekšā ar aizsietām acīm.

Skatīt vairāk

Jauno Psiholoģiju Centrs

0/5
35 Kursi
0 Atsauksmes
0 Studenti
Skatīt vairāk