Loading Events

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
Vēlmju karte 09.12.2022.
50.00
ATZĪMĒJIET DALĪBNIEKU SKAITU

ONLINE NODARBĪBA

VĒLMJU KARTE un FORTŪNAS RATA IEGRIEŠANA NAUDAS PLŪSMAI

NODARBĪBA: piektdien, 9.decembrī pl.17:30-21:30.

ILGUMS: 1 vakars

MAKSA: 50 € par nodarbību. Nodarbību formāts – ONLINE – Tiešsaistes klātiene  ZOOM platformā. Nodarbībai video ieraksts NEBŪS!!!

Nodarbības plāns:

  • Vēlmju Kartes izveidošana – izmantojot sava individuālā gada prioritātes un izvietošana pa īstajiem sektoriem. 
  • Taro Numeroloģijas Fortūnas Rata iegriešana naudas plūsmai uz savas vēlmes realizāciju.

Vēlmju karte pareizajā laikā un Taro Numeroloģijas Fortūnas Rata iegriešana naudas plūsmai uz savas vēlmes īstenošanu, kam nekad nepietiek līdzekļu. Palīdzi Visuma labvēlībai paskatīties Tavā virzienā un iedot nerealizētajiem sapņiem enerģiju. Un skat! Lietas un darbi kārtojas tā, lai TEV VISS IZDODAS!

Bet, lai nesaņemtu no dzīves pēc pārpalikuma principa – veido konstruktīvu sarunu ar Visumu. Lūdz un Tev tiks dots! Tikai šīs vēlmes parasti ir plūstošas un neieiet nekādos rāmjos. Jo dzīvojam un vēlamies to, kas ir pa rokai. Bet, lai tās īstenotos, svarīgs nosacījums ir –  vajag tās strukturēt.

Pareizi pielietojot precīzas tehnikas VĒLMJU KARTES izveidošanai, varam savu dzīves ratu iegriezst sev vēlamajā virzienā!

Noskaidro priekš sevis, ko patiesi gribi ļoti precīzi, konkrēti un harmoniski pareizi.  Izveido savu Vēlmju karti, skarot visas dzīves sfēras, lai tā būtu līdzsvarota un sabalansēta, visu pierakstot un aprakstot.

To pareizi izveidot palīdz:

  1. Numeroloģiski noskaidrojot savu personalizēto gadu, lai precizētu tās vēlmes, kam šajā gadā ir lielākās izredzes piepildīties.
  2. Pareizi astroloģiski izvietojot vēlmes pa dzīves sfērām, izveidojot savas veiksmes Fortūnas Riteni – to harmonizējot un sabalansējot.
  3. Zināt pareizo laiku tā izveidei.
  4. Novietojot savu Vēlmju karti pareizajā vietā.
  5. Veicot tajā korekcijas tikai pareizajā laikā.

Lielisks vakars konstruktīvai savu vēlmju un vajadzību strukturēšanai – rezultātā iegriez  Fortūnas Ratu sev vēlamajā virzienā!