Loading Events
Kurss jau sācies, pieteikties nākamajam: info@nlp.lv

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
PIETEIKUMS nākamajam kursam pa tālr.: 26 575 571, info@nlp.lv

Vadoties pēc šī brīža epidemioloģiskās situācijas un ieviestajiem ierobežojumiem, nodarbība notiks KLĀTIENĒ (dalībniekiem ar Covid-19 sertifikātu)!

Radošā nodarbība 

VĒLMJU PUNKTIŅU MANDALA

NODARBĪBA: svētdien, 9.janvārī pl.12:00-16:00.

ILGUMS: 1 diena.

MAKSA: 35 € par nodarbību. Visi mandalu radīšanai nepieciešamie materiāli, kafijas pauze un izdales materiāli ir iekļauti nodarbības cenā! 

Ir ļoti daudz un dažādi veidi, kā vizualizēt un noformulēt savas vēlmes un mērķus, tomēr viens no radošākajiem un vizuāli pievilcīgākajiem veidiem ir to darīt ar punktiņu mandalu palīdzību! Jebkuras vēlēšanās piepildīšanās ir pilnīgi iespējama un reāla, galvenais ir pareizi uz to noskaņoties.  Tādēļ aicinu Tevi uz radošo nodarbību, kurā praktiski apgūsi mandalu punktošanas tehniku un radīsi SAVU unikālo VĒLMJU PUNKTIŅU MANDALU lielā formātā! 

Kas ir mandala?
Mandala ir universāls un populārs rituālu simbols daudzām kultūrām. Vārds „mandala”  ir cēlies no senas indiešu rituālu valodas – sanskrita – un nozīmē „ maģiskais aplis”. Mandalas ir apļveida attēli un aplis ir kosmosa simbols, kas nozīmē mūžību. Mandalas mums atgādina par saistību starp dievišķo un pasaulīgo, ķermeni un prātu. Mandalas atspoguļo dabu, tās likumus, un simbolizē visu pasauli.

Kas ir mandalu radīšana?
Mandalu radīšana dažādās tehnikās ir aizraujoša, skaista un vērtīga nodarbošanās. Tas ir radošs un meditatīvs process, kā atslābināt prātu no trauksmainām domām un ļaut ķermenim atpūsties. Tā iemāca koncentrēties un iegūt harmoniju pat vissaspringtākajā dzīves posmā.
Mandalas var radīt ikviens, kam vien ir vēlēšanās ieklausīties sevī, novirzot savu uzmanību no ārējiem faktoriem uz iekšējo pasauli. Radīšana un veidošana  iedarbina mehānismu, kas palīdz atbrīvoties no nevajadzīgās, sastāvējušās enerģijas, tajā pat laikā atjaunojot un piepildot cilvēka organismu ar jaunu un spēcinošu enerģiju.

Mandalu radīšana ieteicama ikvienam, kurš vēlas pavadīt laiku radošā un interesantā vidē un atklāt sev jaunu vaļasprieku!

Radošajā nodarbībā: dalībnieki iepazīsies ar akrila krāsām, mandalu veidiem, mandalu veidošanas pamatprincipiem un paši praktiski radīs VĒLMJU MANDALU punktiņu tehnikā uz 40x40cm liela formāta. Lai radītu mandalu, priekšzināšanas nav nepieciešamas! Visas nepieciešamās tehnikas un iemaņas apgūsi uz vietas nodarbībā.

IMG IMG

IMG IMG IMG