Mēness dienas 6.maijs līdz 12.maijs - Jauno psiholoģiju centrs

Mēness dienas 6.maijs līdz 12.maijs

Prognozes

Mēness dienas 6.maijs līdz 12.maijs

Meness dienas 1

Mēness dienas 6.maijs līdz 12.maijs

Mēness diena 6.maijā

28.Mēness diena sākas no pl.04:46, bet līdz tam turpinās iepriekšējā Mēness diena

Diena ļoti harmoniska un gaiša. Šodien viss izdosies. Visas lietas un pasākumi, ja tie vērsti un labiem mērķiem, gūs panākumus. Cilvēka dvēselē un dabā valda harmonija. To ne pie kādiem apstākļiem nedrīkst izjaukt. Izvairieties no sliktiem vārdiem, graujošām darbībām, negatīvām domām. Nedusmojieties, necentieties atriebties, neturiet sev iekšā aizvainojumu. Ar cieņu vajag izturēties ne tikai pret cilvēkiem, bet arī pret apkārtējo pasauli. Nedrīkst cirst kokus vai plūkt puķes, aizliegts nogalināt dzīvniekus, pat odus. Labāk pievienojieties dabai tās attīstībā. Piemēram, iestādiet puķes.

Pacentieties šo dienu pavadīt pacilātā garastāvoklī. Ja cilvēks ir drūms, nedraudzīgs, tad tas var piesaistīt sev nepatikšanas vai iegūt bīstamu slimību. Mēness dienas pirmajā pusē nevajadzētu pārpūlēties. Iespējamas asas garastāvokļa maiņas. Pēc pusdienas sajūtas nomierinās, un dvēselē norimst visas vētras. Neveiciet asas kustības. Esiet konsekventi, piesardzīgi un vērīgi. Tiem, kuri visu mēnesi dzīvojuši saskaņā ar Mēnesi un pareizi izmantojuši tā enerģiju, atklāsies gudrība.

Šī ir diena, kad var iziet jaunā garīgā līmenī. Noderīgs ir darbs ar savu astrālo ķermeni, ar čakrām un karmu. Labi izdodas meditācija, caur to dvēsele var iepazīt savas iepriekšējās inkarnācijas. Koncentrējieties uz savu apziņu, ieskatieties savā iekšējā pasaulē. Labi analizēt savu rīcību, palūkoties atpakaļ un izdarīt mēneša kopsavilkumu. Tomēr ienest asas izmaiņas savā dzīvē šodien nevajadzētu.

Veselība un ēšana. Rekomendē badošanos vai sulu diētu. Nav vēlams pārēsties. Gaļu labāk neēst, var atteikties arī no sēklām. Šodien vārīgas ir acis, tādēļ nepavadiet ilgu laiku pie datora, televizora vai grāmatas. Izvairieties no spilgtas gaismas. Ja ciešat no bezmiega, jums palīdzēs piecu minūšu gara apcerēšana pieklusinātā apgaismojumā. Nodarbojieties ar attīrošām procedūrām. Attīriet organismu no iekšpuses, savediet kārtībā savu ādu. Var izmantot ārstniecisko kosmētiku.

Šodien iesākušās slimības parasti ir saistītas ar čakrām vai karmu. Izveseļošanās neiestāsies, līdz slimnieks neapzināsies savas kļūdas un nemēģinās tās labot. Saslimšanu var traktēt kā mācību, kuru jums sagādā dzīve. Šodien vēlams saudzēt galvu un nenoslogot prātu. Ja jums lēkā arteriālais spiediens vai sāp galva, tā ir pazīme, ka pārkāpti mēness baušļi, un enerģija jums ir atņemta.

Mīlestība un attiecības. Saskarsme jums nāks par labu un pacels garastāvokli. Neizmantojiet ļaunprātīgi apkārtējo uzticēšanos un neuzbāzieties citiem. Ieklausieties padomos, ja tos dod jūsu tuvākie draugi vai radinieki. Šodien ir tā diena, kad visi jūsu labie darbi nāk atpakaļ simtkārtīgi. Ja jūs šajā mēnesī palīdzējāt cilvēkiem, tos atbalstījāt un uzklausījāt, tad tiksiet apbalvoti. Tas var būt gan naudas izteiksmē, gan kaut kas nemateriāls. Katrs saņems to, ko pelnījis. 

Diena nav pati piemērotākā, lai stātos laulībā. Toties ideāla bērna ieņemšanai. Viņš izaugs gudrs un labs cilvēks. Viņam viss viegli padosies, viņš varēs iekarot pasauli. Reti veiksmīgs un mierīgs bērns, bet ir tieksme uz slinkumu. Tas var pazudināt viņa spējas un labos nodomus, tādēļ vecākiem viņu labāk nelutināt, bet pieradināt pie atbildības un darba.

 Darbs un jaunrade. Var uzsākt jebkādas lietas un projektus. Droši risiniet finansiālos jautājumus, nodarbojieties ar pirkšanu, pārdošanu un citām operācijām. Pašas svarīgākās lietas vajadzētu atlikt uz mēness dienas otro pusi. Jūsu partneru padomos un vēlējumos var slēpties svarīga informācija. Ieklausieties viņu vārdos. Šodien ir veiksmīga diena visu profesiju pārstāvjiem. Mākslas cilvēkiem ir radošs pacēlums, zinātnieki gūs panākumus savos pētījumos. Studentiem nerekomendē kārtot eksāmenu. Ja nevar izvairīties, tad labi jāsagatavojas, necerot uz špikeriem vai draugu palīdzību.

Sapņi. Sapņi pārsvarā nozīmīgi, jo redzam mūsu nākotni tādu, kāda tā varētu būt. Ja sapņus pareizi iztulkos, tad varēsiet saprast savas vajadzības emocionālajā sfērā. Tāpat uzzināsiet, kādā veidā to panākt. Uzmanīgi jāieskatās un jāieklausās savos sapņu tēlos. Nav izslēgts, ka šajā mēness dienā sapņos var nākt atklāsme un kādu patiesību apzināšanās.

Mēness diena 7.maijā

29.Mēness diena sākas no pl.04:52, bet līdz tam turpinās iepriekšējā Mēness diena

Mēness slēpjas Zemes ēnā. Tūlīt sāksies jauns mēness. Mēness pazušana pie debesīm nes sev līdzi vispārēju lejupslīdi, nomāktības stāvokli. Šodien cilvēki jūtas slikti. Viņiem var uznākt nepamatots trauksmes stāvoklis vai panika. Var iekrist depresijā un sastrādāt muļķības. Viss tas – enerģijas nepietiekamība. Šodien iespējamas ilūzijas un katastrofas. Nerekomendē doties ceļojumā, var notikt avārijas. Vadītājiem uz ceļiem jābūt uzmanīgiem.

Šodien jāizvairās no visa tumšā – tumšiem stūriem, šķērsielām un telpām, duļķainiem avotiem, piesārņota ūdens. Pēc tumsas iestāšanās apgaismojiet savā dzīvoklī katru istabu. Apgaismošanai var izmantot gan elektrību, gan sveces, kuras ieteicams iegādāties baznīcā. Var dzīvokli arī izkvēpināt ar kadiķiem vai vaivariņiem. Pirms gulēt iešanas ieejiet dušā. Ūdens nomierina ķermeni un aizskalo negatīvo tumšo enerģiju. Ievērojiet piesardzību it visā. Esiet uzmanīgi, pārejot ielu, griežot dārzeņus – šodiena nes sev līdz traumas un nelaimes gadījumus.

Attīriet domas un garu. Neturiet sevī aizvainojumus un ļaunumu. Pārdzīvojumi jūs saēdīs no iekšpuses, dzeniet tos prom. Piemērota diena, lai tiktu vaļā no uzbāzīgiem cilvēkiem, kuri lien dvēselē, glaimo un par jūsu draugiem tikai izliekas. Neticiet neviena padomiem, prognozēm un solījumiem. Šodien cilvēki dod melīgu informāciju, jums apkārt ir vienas vienīgas ilūzijas un māņi. Divdesmit devītā mēness diena skaitās sātana diena, tādēļ nedrīkst zīlēt, veikt kaut kādus rituālus un kolektīvus pasākumus.

Tāpat nedrīkst uzsākt vai plānot kaut ko jaunu, pat prātā. Neiegādājieties neko jaunu – pirkums izrādīsies nevērtīgs vai brāķis. Nedibiniet jaunas pazīšanās, tām līdz nāks tukši, neperspektīvi solījumi. Nodarbojieties ar sīkām sadzīves lietām. Ja šajā mēness mēnesī ir 29, nevis 30 mēness dienas, tad pateicieties liktenim par jauniem atklājumiem un dotajām mācībām. Izdariet kopsavilkumu un noskaņojieties jaunam mēness ciklam.

Veselība un ēšana. Šodien vēlams gavēt, praktizēt lēnprātību un atturību. Ēdiet vairāk miltu un piena ēdienus. Noderīgas arī graudzāles. Izcepiet savā mājā maizi, pankūkas, pīrāgus vai kūkas un apēdiet ģimenes lokā. Aizliegts lietot gaļu un alkoholu, nedrīkst smēķēt. Organisma vārīgās vietas ir resnās zarnas apvidus. Klizmu labāk netaisiet, potēties arī nevajadzētu.

Šodienas kaites parasti izprovocē stress vai skaudība no apkārtējo puses. Ārstējieties pie tāda ārsta, kuram uzticaties. Lai sekmētu izveseļošanos, ieteicams pabūt vienatnē, palasīt lūgšanas, ievērot gavēni un nevienam nevēlēt ļaunu.

Mīlestība un attiecības. Pacentieties samazināt komunicēšanos. Šodien daudz praktiskāk pabūt vienam, padomāt, izdarīt mēneša kopsavilkumu. Cilvēki noskaņoti uz mānīšanos un tukšu pļāpāšanu. Laulāto attiecībās rodas saspīlējums, kaut kas netiek līdz galam izrunāts. Nav izslēgta nodevība vai neuzticība no viena laulātā puse. Atturieties no seksa, šodien tas atstāj tikai graujošu ietekmi uz organismu. Bērna ieņemšanu atlieciet uz citu dienu. Ja tā tomēr notikusi, cītīgi lūdziet savam bērnam labāku likteni. Citādi viņa liktenis būs rūgts.

Darbs un jaunrade. Ļoti slikta diena jebkurai darbības sfērai. Viss krīt laukā no rokām, nekas neizdodas. Atturieties no aktīva darba un aktīvas sadarbības ar kolēģiem, partneriem, priekšniecību. Visas dienesta sarunas šodien būs bezjēdzīgas, projekti – neveiksmīgi. Neko nedrīkst uzsākt. Labāk pat nepabeigt to, ko iesākāt agrāk. Viena kļūda var novest līdz kraham visu, ar ko centīgi nodarbojāties visu mēnesi. Ļoti nelabvēlīgas visas finanšu operācijas. Nedrīkst neko aizņemties un aizdot. Nedrīkst parakstīt līgumus, svarīgus dokumentus. Neņemiet neko uz kredīta un nenēsājiet sev līdz lielas naudas summas.

Sapņi. Bieži vien divdesmit devītajā mēness dienā sapņi ir smagi un nepatīkami. Pamatā tas ir saistīts ar to, ka saasināts jūtīgums dēļ piesātinātās dienas enerģētikas, kā arī personības pozitīvās un negatīvās īpašības laužas uz ārpusi. Mēs kaut kādā veidā kļūstam atvērtāki, bet tai pašā laikā arī vieglāk ievainojami. Ja cilvēkam nomodā ir iespējas izkontrolēt savas domas un rīcību, tad sapņos viss tas, kam esam uzlikuši zīmogu „aizliegts” vairs kontrolei nepadodas un atrod izeju.

Sapņu tēliem tiešas nozīmes nav, tiem drīzāk piemīt psiholoģisks raksturs. Un tādēļ šo sapņu traktēšanai ir vajadzīga īpaša uzmanība. Pēc būtības mēs šajā mēness dienā redzam uzkrājušos problēmu slogu. Neatrisinātie jautājumi nekur nepazūd, lai cik dziļi mēs tos censtos noslēpt, tie mūs tikai stingrāk spiež, izsaucot nemitīgu spriedzi. Savu psiholoģisko un emocionālo stāvokli var izlīdzināt tikai tad, ja sākam strādāt pie problēmu risināšanas. Bet, lai atrastu šo problēmu īsto sakni, tad divdesmit devītās mēness dienas sapņus rekomendē uzticēt traktēt profesionālim.

Mēness diena 8.maijā

30.Mēness diena un 1.Mēness diena

30.Mēness diena sākas no pl.05:00, bet līdz tam turpinās iepriekšējā Mēness diena

Trīsdesmitā mēness diena nav katru mēnesi. Ja tā pienāk, tad visdrīzāk ir ļoti īsa. Bet arī šos īso laika sprīdi var izmantot savā labā. Šī diena vienmēr nes sev līdz harmonisku enerģiju, līdzsvarotu daudzumu labos un ļaunos spēkus. Svarīgi atrasties piepaceltā stāvoklī, atbalstīt citus cilvēkus, būt dāsnam un godīgam. Mācieties apcerēt skaistumu, esiet atklāti un patiesi. Piepildiet savu sirdi ar tīru, harmonisku šīs pēdējās mēness dienas enerģiju.

Neaizmirstiet izdarīt šī Mēness mēneša kopsavilkumu. Ja kādas lietas palikušas nenoslēgtas, novediet tās līdz galam šodien. Uzsākt ko jaunu nevajag. Dienu labāk veltīt pateicībai, garīgai attīrīšanai. Tas jums palīdzēt pāriet uz jauno ciklu ar jauniem spēkiem. Parādiet līdzjūtību, līdzcietību, esiet iejūtīgi pret citu problēmām. Neļaunojieties uz saviem aizvainotājiem, piedodiet cilvēkiem viņu kļūdas un paši nožēlojiet arī savus grēkus.

Atmetiet steigu, sīkumainību. Ar uzbāzīgiem, nepatīkamiem cilvēkiem labāk nekontaktējieties. Pavadiet īso trīsdesmito dienu atslābinātā stāvoklī. Reizē ar domu attīrīšanu ievediet kārtību arī mājā. Savu dzīves telpu var izrotāt ar talismaniem, kas nes laimi (viens no tādiem talismaniem ir pakavs). Ieklausieties savā iekšējā balsī. Šodien saasinās gaišredzība, intuīcija, arī priekšnojauta bieži izrādās pareiza.

Veselība un ēšana. Vajadzētu atteikties no gaļas. Ēdienam jābūt viegli asimilējamam. Nepārslogojiet savu kuņģi, nerīkojiet viesības. Alkohols un tabaka šodien nav vēlami. Arī matus nevajadzētu griezt – var piesaistīt nepatikšanas.

Šodien vārīgas ir smadzenes. Rūpīgi filtrējiet informāciju. Nedarbojieties ar asām un spēcīgām smaržām, kā arī ar augstfrekvences skaņām. Saslimšana šajā dienā nav bīstama, jo cilvēks parasti ātri izveseļojas. Slimības rodas galvenokārt garīgo problēmu rezultātā. Lai ātrāk izveseļotos, šis problēmas nepieciešams atrisināt. Lietot medikamentus šodien nevajadzētu.

Mīlestība un attiecības. Saskarsmē centieties kontrolēt savas emocijas. Laiku labāk pavadīt tuvu cilvēku un radinieku vidū. Komunikācija ar maz pazīstamiem cilvēkiem var izrādīties graujoša. Patiesums un atklātība – šodienas baušļi. Nogludiniet sīkas nesaskaņas, kuras var rasties laulāto attiecībās.

Doties laulībā šodien nevajadzētu. Intīmajai tuvībai diena piemērota, tikai nevajag to izmantot ļaunprātīgi. Laba diena bērna ieņemšanai. Viņš izaugs harmonisks cilvēks, un viņu gaida mierīga dzīve bez problēmām, bet arī bez augstiem sasniegumiem. Galvenais – ieaudzināt viņā līdzcietību un iemācīt mīlēt sevi, apkārtējos un dabu.

Darbs un jaunrade. Var nodarboties ar nelielām finansiālām operācijām. Lielus projektus labāk neuzsākt. Arī sanāksmes un pārrunas labāk atlikt. Atdodiet parādus un nodarbojieties ar radošu, nevis apnicīgu darbu. Šodien mēs varam ieraudzīt savu pūļu rezultātus visa mēneša garumā. Katrs šodien saņems pēc tā, kā pagātnē darbojies. Diena veiksmīga zinātniekiem un studentiem. Mākslas cilvēkiem šodien cītīgi jāstrādā. Šodien iespējams radīt šedevru, grandiozu rakstu vai atklāt savā talantā jaunu šķautni.

Sapņi. Trīsdesmitās mēness dienas garastāvoklis pilnībā atspoguļojas sapņos. Parasti šajā dienā atnāk gaiši un priecīgi, spilgti un emocionāli sapņi. Tie ļauj jums atpūsties un uzņemt spēkus jaunajam etapam. Tomēr sapņu tēliem ir arī jēga, jo arī zemapziņa veido savu kopsavilkumu. Pie pareizas sapņu iztulkošanas var saprast, kā jūs nodzīvojāt šo mēnesi, kādas kļūdas pieļāvāt, kas jūs uzvirzīja uz pareizā ceļa. Secinājumi, kurus jūs spēsiet izdarīt, labi kalpos jaunajā mēness ciklā.

1.Mēness diena sākas no pl.06:21, bet līdz tam turpinās iepriekšējā Mēness diena

Pirmā mēness diena – mēness cikla pamats. Jūs atrodaties pašā sākumā. Šis laiks – tīra lappuse, uz kuras var uzrakstīt visus savus drosmīgos sapņus, plānus un ieceres. Runājot tēlaini, šajā dienā jūs ieliekat pamatus visam mēnesim – jo stiprāki šie pamati būs, jo veiksmīgāks periods.

Pirmā mēness diena – ļoti gaiša un tīra diena. Šodien visām jūsu domām piemīt spēks un tās tiecas uz to, lai priekšā stāvošā mēneša laikā realizētos. Ļoti svarīgi šajā dienā domāt tikai labas domas. Sliktām un ļaunām domām šodien nav vietas, īpaši tad, ja tās virzītas uz otru cilvēku. Pirmajā mēness dienā vēlot kādam ļaunu, ir risks neveiksmes piesaistīt sev pašam. Turpretim visām iecerēm, kas nāks no tīras sirds, būs panākumi. Lielu labumu nesīs visas darbības, kas virzītas uz garīgo attīrīšanos. Piemēram, var vērsties pie savas pagātnes, padomāt par savu rīcību, nodarboties ar meditāciju un piedot visus aizvainojumus. Labvēlīgi ietekmē uguns vērošana. Ja ir iespēja, vajag pasēdēt pie ugunskura vai kamīna, bet var arī aizdegt sveces.

Padomājat, ar ko jūs gribētu nodarboties tuvākajās 30 dienās? Varbūt darbā tiek gatavots kāds projekts? Vai jūs jau sen vēlaties sākt apmeklēt sporta zāli? Vai uzrakstīt grāmatu? Apdomājiet visus savus plānus, varat pat uzrakstīt uzmetumu to realizācijai. Bet pagaidāt neko neuzsāciet! Mēnesis ir tikko sācies, jums nepietiks enerģijas momentā realizēt iedomāto. Tagad vajag maksimāli atslābināties un plānot savu rīcību visam mēnesim. Vēlmju realizācijai palīdz to vizualizēšana. Domās zīmējiet savu darbību rezultātu, stādāties priekšā to, ko vēlaties iegūt mēneša laikā. Tad kosmiskie spēki jums nāks palīgā un vēlēšanās tiks izpildīta.

Ja ir iespējams, tad pirmo mēness dienu labi pavadīt vienatnē. Piemēram, var palikt mājās un palasīt grāmatu, paklausīties mūziku, pasēdēt pie datora vai vienkārši padomāt un pasapņot par saviem plāniem. Bet vislabāk pastaigāties, jo daba ir pilna enerģētikas.

Veselība un ēšana. Organisms jūtas noguris, tam nepietiek spēka. Uz enerģētiskās novājināšanās rēķina var rasties stress. Tādēļ nepasliktiniet situāciju ar alkoholu un fiziskajām slodzēm. Nogurdinošus treniņus atstājiet uz labvēlīgākām dienām, tāpat arī svinības un ballītes, kurās paredzēts lietot lielu daudzumu alkoholu. Nerekomendē arī ass un ļoti karsts ēdiens. Operācijas labāk atlikt, ja vien tās nav steidzamas un netiek apdraudēta jūsu dzīvība. Atlieciet arī frizētavas apmeklējumu, jo šajā dienā nevajadzētu griezts matus. Pastāv uzskats, ka slimības, kas radušās pirmajā mēness dienā, būs ilgstošas, taču jebkurā gadījumā slimnieks atveseļojas.

Ne sliktu efektu dod badošanās. Pirmkārt, jūs organismam noņemat slodzi, kas vajadzīga barības pārstrādāšanai. Otrkārt, palīdzat organismam tikt vaļā no sārņiem, kuri viegli izdalās, jo organismā uzlabojas vielmaiņas procesi. Ieteicams lietot daudz šķidruma. Tās var būt zāļu tējas, novārījumi, sulas. Kategoriski neiesaka lietot cukuru un sāli vai produktus, kas tos satur. Labvēlīga silta vanna.

Mīlestība un saskarsme. Pamēģiniet nestrīdēties ar apkārtējiem, bet, ja esat jau sastrīdējušies, tad izlīgstiet. Turiet solījumus, pat tos, kurus esat devuši agrāk. Tā paaugstināsies iespējas jūsu plānu realizācijai, jo jūs garīgi attīrāties un jauno mēnesi sākat ar pozitīvām emocijām. Jaunā mēnesī nevajag slēgt laulības, bet plānot savu likteni var un tas pat ir lietderīgi.

Darbs un jaunrade. Labāk atturēties no svarīgiem darījumiem un finanšu jautājumu risināšanas. Var nodarboties ar zinātni, mākslu, plānot savu jaunradi – viss noteikti piepildīsies, ja pareizi izmantosiet mēness enerģiju.

Sapņi. Skaitās, ka pirmās mēness dienas sapņi ir pravietiski, taču prasa pareizu izskaidrojumu. Negatīvie sapņi jālaiž prom, bet pozitīvajiem jāpievērš uzmanība. Jebkurā gadījumā viss, ko nosapņojat, ir tikai tēli, kuros varat ieklausīties un varat arī palaist garām. Ja jūs nosapņojat kaut ko negatīvu, sliktu un pieķeraties šim stāvoklim, tad tas nekavēsies jūsu dzīvē arī izpausties. Tas pats attiecas arī uz patīkamiem sapņiem – pret tiem jāattiecas kā pret patīkamu zīmi, kas sola tikai labo.

Mēness diena 9.maijā

2.Mēness diena sākas no pl.05:14, bet līdz tam turpinās iepriekšējā Mēness diena

Otrā mēness diena ir lieliski piemērota mūsu fizisko ieceru realizācijas sākumam.

Laiks sākt iedzīvināt visus savus plānus, kurus vakar apdomājāt. Realizāciju labāk uzsākt otrajā diennakts pusē. Otrā mēness diena jāvelta aktīvai darbībai, atpūsties varēs vēlāk. Uztveriet jaunu informāciju, jo vēlāk tā noderēs. Diena saistās ar jaunas, tīras dzīves atnākšanu un uzplaukumu, enerģijas pieauguma procesu. Cilvēki sāk uzkrāt dzīvības spēkus, sajūt izlēmību un spējas darboties, kļūst gatavi realizēt pašas drosmīgākās idejas. 

Diena laba braucieniem, komandējumiem un jebkura veida ceļojumiem, var pārvākties arī uz citu dzīves vietu. Šajā dienā visi jūsu vārdi un rīcība būs kā pamats vēlākajiem notikumiem, tādēļ pasekojiet, ko darāt un ko runājat. Pret cilvēkiem, pat pašiem vīzdegunīgākajiem, izturieties ar iecietību. Jūsos var pamosties agresija un, ja kopš dzimšanas esat nelīdzsvarots, tad jums būs grūti kontrolēt naidīguma uzplūdus. Tomēr pacentieties sevi kontrolēt, jo strīdi var novest līdz tiesas darbiem, un jūsu plāni var nerealizēties.

Šajā dienā jūs esat spējīgi ļoti smalki izjust visas lietas un apkārtni. Un to vajag izmantot savā labā. Piemēram, noteikt, vai jums ir noderīga saskarsme ar kādiem cilvēkiem vai pazīšanos labāk izbeigt. Sajust savu attieksmi pret kādu interesējošu priekšmetu ir vienkārši. Vajag norobežoties vientuļā vietā, apsēsties ērtā pozā, nomierināties, atslābināties un tad stādīties priekšā to, pret ko vēlaties noteikt savu attieksmi. Pieņemsim, ka tas ir jūsu saskarsmes loks, un jūs stādāties priekšā kādu cilvēku. Var atcerēties, bet pēc tam domās uzzīmēt vissīkākās nianses. Piemēram, runas manieri, roku, plecu, galvas kustības, mīmiku – tātad pilnu, dziļu tēlu. Sevī ieklausoties, var sajust savu attieksmi pret šo cilvēku un izdarīt attiecīgu secinājumu.

Veselība un ēdiens. Šīs dienas simbols – pārpilnības rags, kas tver pie mutes. Mostas negausīga apetīte, alkatība. Nevajag izdabāt savām emocijām, spiest uz ēdienu. Viss, ko šodien apēdīsiet lieku, jums var atspēlēties vēlāk. Ja ēdiens rada nepatīkamas sajūtas un diskomfortu, tad tas jums nav vajadzīgs. Un otrādi – ja rodas vēlme no iedomātā kaut ko apēst, tad dariet to droši. Veiksmīga būs arī vēlme sākt diētu, tā tikai pareizi jāizvēlas.

Uzmanība jāpievērš zobiem un mutes dobumam, kas šajā dienā ir īpaši vārīgi. Šajā dienā iesākušās slimības prasa speciālu ārstēšanu, bet jebkurā gadījumā nebūs ilgstošas. Nostipriniet savu ķermeni ar fiziskiem vingrinājumiem – tā jūs sagatavosiet organismu pieaugošās mēness enerģijas uztveršanai un saglabāšanai. Aizejiet uz baseinu vai sporta zāli. Otrā mēness diena skaitās optimāla arī atveseļošanās procedūrām, jogas nodarbībām. Vēl jo vairāk tādēļ, ka šodien paši grūtākie vingrinājumi būs viegli izpildāmi.

Mīlestība un saskarsme. Jāizvairās no pārmērīgām kaislībām. Lai saglabātu un nostiprinātu attiecības, nepieciešams miers un maigums. Savu saskarsmes loku uz laiku labāk ierobežot, lai ar kādu nesastrīdētos. Nav vēsts sākt skaidrot attiecības, vēl jo vairāk ar priekšniecību. Šajā dienā jūs varat arī sajust, ka kāds no jūsu saskarsmes loka ir lieks. Ja jums ar šo cilvēku ir iespējams šķirties bez konflikta, tad dariet to. Esiet devīgi pret cilvēkiem, pieaugošajai alkatībai stādiet pretī labestību. Dāviniet, ziedojiet. Jebkura summa, kuru jūs nesavtīgi ziedosiet, mēneša laikā atgriezīsies divkāršā apmērā. Arī labie darbi nākotnē atsauksies. Diena nelabvēlīga laulību slēgšanai.

Darbs un jaunrade. Centieties mazāk kontaktēties ar priekšniecību. Diena veiksmīga sponsoru meklēšanai projektam, kuru vakar apdomājāt. Jebkuras finanšu operācijas un ieguldījumi būs veiksmīgi, arī darījumi tirdzniecībā un ar nekustāmo īpašumu. Apmeklējiet labdarības organizācijas un ziedojiet nedaudz līdzekļu. Vēlāk jūs par to tiksiet atalgoti.

Otrā mēness diena ļoti labvēlīga ar zinātni saistītu lietu uzsākšanai. Diena piemērota, lai uzsāktu apgūt kādu jaunu priekšmetu. Uzmanīgi jāattiecas pret jebkuru informāciju, jo tā var izrādīties noderīga visa mēneša laikā.

Šī diena ir labvēlīga aktīvai darbībai, tiek ielikts labvēlīgs pamats jūsu nākotnes labklājībai, tikai nedrīkst padoties bezdarbībai un maigi jāattiecas pret apkārtējiem.

Sapņi. Pastāv uzskats, ka sapņi otrajā mēness dienā ir tukši un mānīgi, tādēļ uzmanību nepiesaista. Ja kaut ko sapņojat, tad šī sapņa izskaidrošanai labāk vērsties pie speciālista.

Mēness diena 10.maijā

3.Mēness diena sākas no pl.05:38, bet līdz tam turpinās iepriekšējā Mēness diena

Trešā mēness diena – ļoti enerģiska. Ar trešo mēness dienu debesīs parādās tievs sirpis, mēness sāk dāsni dāvāt savu enerģiju zemes dabai. Pienācis laiks cīnīties par savām iecerēm, aizstāvēt savus plānus un vēlmes.

Tā kā gepards, kas gatavojas lēcienam, ir saspringts un agresīvs, tad šajā dienā jūs varat kļūt kādam par upuri naidīguma izpausmē vai pats kļūt par naida avotu. Gepards simbolizē arī neatlaidību, tiekšanos uz mērķi, gatavību to tūlīt sasniegt. Arī jums, līdzīgi viņam, jāsagatavojas izšķirošajam lēcienam – jārīkojas aktīvi, sparīgi. Enerģija, kuru jūs nepaspēsiet iztērēt, vienkārši „saskābs”, un tas negatīvi ietekmēs jūsu pašsajūtu. Šajā mēness dienā parādās nosliece paust ne pašas labākās cilvēka uzvedības puses, vēl jo vairāk tādēļ, ka palielinās emociju spēks. Var pēkšķi rasties ļaunums, agresija, cietsirdība. Tā visa avots ir enerģija, kuras spēks trešajā mēness dienā ir ļoti liels. Un tādēļ uzliesmo konflikti un strīdi, kas ne mazākā mērā neuzlabo attiecības.

Enerģija ir tik liela, ka pat cilvēkiem ar pasīvu raksturu pilnībā pietiek spēka, lai aizsargātu sevi no negatīvu emociju izpausmes, pārvarētu jebkuras grūtības un realizētu iecerēto.

Pasivitāte ir pat kaitīga. Ja diena pagājusi cītīgā darbā un rūpēs, tad tā ir izdevusies. Nežēlojiet patērēto enerģiju, jo tā pie jums atgriezīsies simtkārtīgā apjomā. Jāatgādina, ka visām jūsu darbībām jābūt tikai pozitīvām.

Veselība un ēšana. Ja diena pagājusi mierīgi, tad enerģiju vajag iztērēt ar fizisko vingrinājumu palīdzību. Ieteicama kaujas māksla un sporta zāles apmeklēšana.

Vārīgākās ķermeņa daļas – pakausis un ausis. Ja sajutīsiet vājumu un sāpes pakausī, tad jūsu organismā atrodas sārņi, no kuriem jāatbrīvojas. To var panākt, apmeklējot pirti vai saunu. Nav ieteicams veikt operācijas, raut zobus un griezt matus.

Ja parādījusies apetīte, var sarīkot nelielas viesības, pieļaujama arī alkohola lietošana, tikai ierobežotās devās. Šajā dienā saslimt ir bīstami – slimība velkas ilgi un to var izārstēt tikai ar grūtībām. Neslinkojiet, taču arī nepārpūlieties.

Mīlestība un attiecības. Slēgt laulības nerekomendē, bet intīmajām attiecībām un seksuālajiem eksperimentiem laiks auglīgs. Atcerieties, ka jāsatur negatīvās emocijas. Palīdziet arī saviem tuviniekiem tikt galā ar naidīgumu. Jebkuri strīdi, konflikti, kaut kas līdz galam neizteikts var kļūt par ģimenes katastrofu.

Darbs un jaunrade. Neveiksmīga diena darījumiem, pārrunām, svarīgiem lēmumiem. Tāpat neiznāks nodarboties arī ar radīšanas procesu, var gadīties arī neveiksmes mācībās. Šajā dienā ar priekšniecību labāk nekontaktēties, atturēties no strīdiem, pat tādiem, kas no pirmā skata izliekas nevainīgi, tāpat neskaidrojiet attiecības ar kolēģiem. Nenodarbojieties ar nekustamo īpašumu, jo var būt zaudējumi. Neveiksmīga diena biznesam, tirdzniecībai, finansiālu jautājumu risināšanai. Tiesas procesi smagi, tādēļ labāk tos atlikt.

Ja jūs plānojat mainīt darbavietu, tad nedariet to šodien. Tāpat diena ir nelabvēlīga ceļotājiem un tiem, kuri vēlas mainīt dzīves vietu.

Sapņi. Dienas enerģija ietekmē arī sapņus. Tie parāda, kādā veidā jūs sadalāt savus spēkus, kādā virzienā jādarbojas, lai veltīgi netērētu enerģiju, bet pieliktās pūles nestu rezultātus. Trešās mēness dienas sapņi var saturēt arī grūtu uzdevumu atrisinājumus. Piemēram, ja jūs sapņojat nepatīkamus un smagus sapņus, tad jums nepietiek iekšējo spēku, lai harmoniski sadarbotos ar ārējiem apstākļiem. Turpretim, ja sapņojat patīkamus sapņus, tad jūs atrodaties uz pareizā ceļa.

Mēness diena 11.maijā

4.Mēness diena sākas no pl.06:20, bet līdz tam turpinās iepriekšējā Mēness diena

Pastāv uzskats, ka šajā dienā Ādams un Ieva iekoda aizliegtā koka ābolā, par ko tika izdzīti no Ēdenes dārza. Tādēļ diena nes sev līdz gan labo, gan ļauno vienādā daudzumā. Iespējams, ka jums vajadzēs izdarīt izvēli starp labām un sliktām lietām. Un rūpīgi izsvērt un apdomāt visus pieņemtos lēmumus, rīcību un vārdus.

Šajā dienā lietderīgi sākt pētīt savu ciltskoku, pavadīt laiku ģimenes lokā un apciemot radiniekus, ar kuriem sen neesat tikušies. Diena piemērota arī garīgajām praksēm, pašanalīzei un informācijas meklēšanai par pazudušiem cilvēkiem. Pēc trešās saspringtās dienas noderīga arī atpūta. Labāk to darīt brīvā dabā, bet nevajag iejaukties tās harmonijā – raut un bradāt puķes, zāģēt kokus.

Vai šī diena būs pozitīva vai negatīva, tas pilnībā atkarīgs no jums. Esiet labi pret apkārtējiem, dodiet viņiem pozitīvu enerģiju.

Ceturtā mēness diena prasa paaugstinātu uzmanību un apzinīgumu. Tā ir piesātināta ar informāciju, un jums rodas unikāla iespēja ieraudzīt to tādu, kāda tā patiesībā ir. Tas attiecas uz visām dzīves sfērām – ikdienas darbību, darbu, attiecībām, kā arī pašam pret sevi. Var atklāties gan patīkami, gan nepatīkami brīži. Tas liek aizdomāties un saprast, pa kuru ceļu virzīties tālāk.

Šajā dienā labi nodarboties ar rokdarbiem, bet atrast samezglotus matus vai diegus nav labvēlīga pazīme.

Veselība un ēšana. Noderīga mērena fiziskā slodze, bet pēc tam vajadzētu aiziet uz pirti, saunu vai pieņemt jūras sāls vannu. Nedrīkst pārēsties, kaitīgs arī alkohols un nikotīns.

Slimības, kas šajā dienā saasinās, var būt pārmantotas, jo diena saistīta ar radniecīgām saiknēm. Ja slimību tūlīt nesāks ārstēt, var rasties sarežģījumi.

Ja šajā dienā sevi liek manīt kakla skriemeļi un muskuļi, tas nozīmē, ka kaut ko nederat tā, kā tas pienākas šajā dienā. Nopietni apdomājiet visus dienas notikumus un, ja iespējams, izlabojiet pieļautās kļūdas.

Mīlestība un attiecības. Dāvājiet savai otrajai pusītei romantisku vakaru. Var slēgt laulību, taču ģimenes dzīvē trūks siltuma un draudzīga komforta.

Dienu labāk pavadīt ģimenē, iet tālu prom no mājas nav ieteicams. Pasēdiet ar radiniekiem, parādiet, ka jūs viņus mīlat un par viņiem rūpējaties. Var samierināties ar tuvu cilvēku, ar kuru jau sen bijāt sastrīdējies.

Ceturtā mēness diena sekmē vientulību. To var izmantot, lai sakoncentrētos uz rezultātu un pieņemtu efektīvus lēmumus. Ērta poza, tīrs un mierīgs prāts, mierīgas domas – panākumu ķīla.

Teicama diena dzimtas turpināšanai. Šajā dienā ieņemts bērns būs maigi piesaistījies ģimenei, materiālajam siltumam un mājas ērtībām. Viņš būs teicams.

Mēness diena 12.maijā

5.Mēness diena sākas no pl.07:27, bet līdz tam turpinās iepriekšējā Mēness diena

Piektā mēness diena – diena, kad mēs precīzi izjūtam savus rāmjus, sūtību, likteni. Simbols – Vienradzis aicina pastāvēt uz saviem uzskatiem un principiem, aizstāvēt nepatiesi apvainotos un neslēpt savas jūtas. Ja esat uzsācis strīdu, kura laikā pierādāt savu taisnību, tad gandrīz esat izcīnījis uzvaru. Šajā dienā Vienradzis ir aizbildnis cīnītājiem un aizstāvjiem. Veicas advokātiem, viņi vinnē tiesas procesos, bet nelabvēlīga diena noziedzniekiem – visas blēdības un afēras tiek ātri atklātas.

Diena veiksmīga izlēmīgajiem un drosmīgajiem.

Nevajag uzsākt neko jaunu, labāk pabeigts vecās lietas un nodarboties ar plānošanu. Ja esat vieglprātīgs cilvēks, tad jums šī diena būs grūta, jo neapdomīga rīcība pavērsīsies pret pašu. Tādēļ nepieņemiet lēmumus, neizsverot visus „par” un „pret”. Saprātīgiem cilvēkiem diena būs veiksmīga.

Šodien nevajag baidīties būt patiesam un atklātam, jo apkārtējie visas jūsu jūtas sapratīs. Ja uznākusi vēlme paraudāt – dariet to. Tikai esiet uzmanīgi un pacentieties šodien neko nepazaudēt – tas nekad neatgriezīsies.

Radiet sev apkārt labvēlīgu atmosfēru, varat iziet dabā vai pavadīt vakaru pārdomās un sapņos. Viss, kas attiecas uz garīgo attīstību, uz sevis pilnveidošanu, šodien ir labvēlīgs. Var veikt garīgās prakses vai meditācijas, analizēt savu un citu rīcību, strādāt ar apziņu. Lieliska diena, lai sevī attīstītu augstākās īpašības, tādas kā – mīlestība un piedošana. Jūs labvēlīgi ietekmēs tīras domas un vēlmes. Lasiet lūgšanas un skaitiet mantras.

Veselība un ēšana. Par tuvojošos slimību liecina trauksmaini un nemierīgi sapņi. Kopumā diena organismam ir labvēlīga. Viss apēstais organismā tiek pārstrādāts bez pēdām, tādēļ var rīkot viesības un ēst, cik vēlas. Tomēr jāpadomā par to, ko ēst. Tieksme uz gaļu liecina, ka jūsos dzīvo plēsoņa. Vēlams dot priekšroku augu barībai un piena produktiem, tādiem, kā piens un biezpiens. Centieties nepārēsties, taču arī badoties nav ieteicams. Ēdiet mēreni. Labi dzert zāļu tējas, veikt organisma atjaunināšanas un attīrīšanas procedūras, nodarboties ar fizkultūru. Īpašs efekts ir jogas nodarbībām, jo tajās notiek ne tikai ķermeņa atslābināšanās, bet arī saprāta.

Šajā dienā jūtīgs ir barības vads. Ja jums sākas dedzināšana vai vemšana, tad tas nozīmē, kas esat pieļāvuši kļūdu un Mēness jums to nepiedod. Pastāv uzskats, ka slimības, kas rodas šajā dienā, ir negatīvu emociju sekas.

Mīlestība un attiecības. Pastāvēt uz saviem principiem – tas ir labi, tikai neesiet nesavaldīgi un agresīvi pret tuviem cilvēkiem. Dienu labāk pavadīt labvēlīgā gaisotnē. Laulību slēgšanai gan šīs diena neder. Taču, ja esat ar mieru savā dzīvē samierināties ar nemitīgiem pārbraucieniem un izmaiņām, tad varat arī laulāties. Tomēr konservatīvas dabas cilvēkiem, kuri mīl mierīgu un plūstošu dzīvi, laulībām labāk izvēlēties citu dienu.

Darbs un jaunrade. Biznesā nevajag uzsākt jaunas lietas. Pārrunas neizdosies, finansu operācijas un darījumus ar nekustamo īpašumu labāk atlikt. Radīšanai un mācībām diena ir labvēlīga. Vislabāk nodoties jaunu darbību plānošanai. Šodien var doties garos braucienos un komandējumos. Diena labvēlīga zinātniskajai darbībai un mākslai, īpaši tad, ja jautājumus risina radoši. Viegli padodas jaunu zināšanu apguve.

No finanšu operācijām atbalstāma vienīgi parādu atdošana. Nav jādodas meklēt kompromisu ar partneriem vai kolēģiem, jo apkārtējie jums nepieskaņosies, gribēs aizstāvēt paši savus principus un uzskatus.

Sapņi. Piektās mēness dienas sapņi atspoguļo jūsu iekšējo stāvokli. Tai laikā notiek garīga rakstura pārmaiņas. Notiek viena stāvokļa transformēšanās otrā. Ja pareizi iztulko, var saprast, kādā virzienā jāveic izmaiņas. Vai nu jūs atrodaties uz garīgās attīstības ceļa, vai virzāties pa apli, jaunu pieredzi negūstot.

Ja sapnī redzat sevi raudošu, tad tā ir zīme, ka jūsu organisms attīrās, un jūs esat uz pareizā ceļa, bet smagi sapņi norāda uz veselības problēmām.