fbpx

Setup Menus in Admin Panel

NLP meistars

NLP meistars: Otrais apmācību līmenis neirolinvistiskajā programmēšanā. Kursa laikā tiek sniegta padziļināta izpratne par cilvēka domāšanas un uzvedības procesiem - ieguvēji būs arī cilvēki ar priekšzināšanām komunikācijas jomā, psiholoģijā. Kurss nostiprina iemaņas praktiskajā psiholoģijā.
Kursa laikā tiek apgūtas NLP tehnikas un metodes, NLP pielietojums praktiskajā konsultēšanā un personiskās terapeitiskās prakse. Kursantiem tiek sniegtas zināšanas kā izmantot NLP metodes un instrumentus darbā ar sevi un klientiem. Tiek sniegta informācija par inovācijas un radošuma instrumentiem, lai dotu cilvēkiem iespēju virzīties uz priekšu.
 
Paredzēts tiem, kas jau ir apguvuši NLP bāzes (praktiķa) kursu NLP, kā arī tiem, kas jau apguvuši NLP meistara līmeni un vēlas nostiprināt zināšanas. Paredzēts dažādu profesiju pārstāvjiem - ārstiem, psihologiem, pedagogiem, sociālajiem darbiniekiem, juristiem, menedžeriem, pārdošanas speciālistiem, personāla atlases darbiniekiem, studentiem. Mācīties iespēja kā jauniem, tā veciem - jebkuram, kurš vēlas uzlabot savas dzīves kvalitāti. Efektīvi izmantojot NLP saskarsmē, iespējams vienkāršāk gūt veiksmīgu rezultātu.
 
NLP meistara diploms ir liels ieguvums papildizglītības apliecināšanā, kā arī papildus bonuss CV.
 
Kursa ilgums: 200 - 220 h
 
Kursanti, kas pabeiguši NLP praktiķa kursu, iegūst tiesības nākošajā gadā turpināt mācības NLP meistara klasē. Pēc kursa pabeigšanas iespējams turpināt padziļinātu apmācību NLP, patstāvīgi strādāt kā NLP konsultantam. Iespējams turpināt mācības hipnopsihoterapijas grupā.

NLP Meistars

{"title":"NLP Meistars","show_title":"1","post_type":"post","taxonomy":"","term":"","post_ids":"11779,7384,5695","course_style":"recent","featured_style":"excerpt","masonry":"0","grid_columns":"clear3 col-md-4","column_width":"200","gutter":"30","grid_number":"6","infinite":"1","pagination":"1","grid_excerpt_length":"100","grid_link":"1","css_class":"","container_css":"","custom_css":""}
Ielādē informāciju...
Visa informācija ir ielādēta
© Jauno psiholoģiju centrs | Izstrādāja gudramajaslapa.lv
Jauno psiholoģiju centrs