ALĪNA VORONOVA

PAR PASNIEDZĒJU

Mg. Iur,  tulce, tulkotāja, grāmatas “Naudas Enerģija.Kā izprast naudu un vairot savu labklājību“ (Latvijas Mediji, 2019.g) autore. Emociju vadības trenere, specializējos Labklājības psiholoģijā. 10 gadus strādājusi kā juriste bankā, vēl 3 – specializējusies komerctiesību jomā.

Savu pirmo nopietno praktiskās psiholoģijas izglītību NLP un Ēriksona – Psihodinamiskajā Hipnoterapijā Alīna ieguvusi Jauno Psiholoģiju Centrā, kur tagad atgriežas kā pasniedzēja. Paralēli juridiskajām studijām jau kopš 1998. gada studējusi un praktizē dažādas praktiskās psiholoģijas metodes, kā arī Austrumu enerģētiskās un meditācijas prakses  – Jogu, Cigun, Reiki.

Bankas darbā aizsākās mana interese par intuīcijas, zemapziņas lomu cilvēku attiecības ar naudu, finansēm, labklājību. Sevišķi spilgti tas izpaudās lielo krīžu laikā  – 1998., 2008.g.

Gadu gaitā iegūtās zināšanas ne reizi vien noderēja darījumu praksē. Paralēli pamatdarbam 2008.g. uzsāku individuālo konsultēšanas praksi – iesākumā kā aizraušanos un sirdslietu, kas neko nemaksā.

 2013.g. kļuva par krīzes gadu man pašai – personiska nodevība, darba attiecību pārtraukšana, vismaz 7 gadu rūpīgi veidoto plānu sabrukums lika pārvērtēt visu dzīvi, atcerēties, ka krīzē vienmēr slēpjas arī iespēja. Tā no Indijā saņemtas svētības, piedalīšanās bezdarbnieku apmācībās un vēl dažām “mazsvarīgiem” notikumiem  radās ideja nodot savas zināšanas citiem, tapa mans pirmais kurss “Atrodi savu ceļu naudas pasaulē”.

Kursa dalībnieku dzīvē notikušās izmaiņas un pateicības vārdi vēl pēc gadiem, kļuva par iedvesmu gan grāmatas tapšanā, gan turpinot konsultēt individuāli, vadīt grupu nodarbības, lai cik tik iespējams daudzi cilvēki nonāk pie savas Labklājības un patiesas draudzības ar finansēm.Izglītība, interešu izglītība – svarīgākie!