Inga Demčuka Konsultanti
INGA DEMČUKA

PAR PASNIEDZĒJU

Metamineraloģe

Minerālu pasaulē mani atveda sajūta, ka daži no maniem minerāliem neatbilst saviem nosaukumiem. Tā es saskaros ar viltus akmeņiem un izlēmu iedziļināties mineraloģijā, lai mācētu tos atšķirt. Kad sāku iedziļināties minerālu izpētē un mana dzīve sāka mainīties, sapratu, ka tas ir lielisks instruments sevis izzināšanai, pilnveidošanai un iedvesmošanai.
Savu ceļu eju jau vairāk kā septiņus gadus visur un vienmēr uzdodot jautājumu «Kāpēc?» lai saprastu tēmas dziļāko būtību.
Baltijas Astroloģijas Skolā es četrus gadus mācījos astroloģiju, bioenerģētiku, ģeoekoloģiju, numeroloģiju, hiromantiju, fiziognomiju, anatomiju, Agni Jogu un kā to visu apvienot.
Pie slavenā Aleksandra Aiča mācījos Kabalu un Taro kārtis.
Pie viedās Irinas Popovas gadu mācījos litoezotēriku, meditāciju un viņas individuālo pieeju minerāliem.
Rīgas Tehniskajā Universitātē es pabeidzu mineraloģijas kursu.
Patstāvīgi padziļināti mācos mineraloģiju, kristālķīmiju, kristālgrāfiju, psiholoģijas un koučinga paņēmienus un sistēmas.
Pienāca laiks, kad esmu gatava apvienot visas saņemtās zināšanas un pieredzi – tā nāca pasaulē Metamineraloģija, kas palīdz transformēt un pilnveidot sevi ar minerālu palīdzību (kurss tiek pastāvīgi papildināts un uzlabots, bet aktīviem studentiem vienmēr ir pieeja jauniem materiāliem).
Sevis transformācija un pilnveidošana nav ātrs process, tāpēc mana Metamineraloģijas mācību programma «Minerāla Alķīmija» ilgst divus gadus:
– pirmais kurss «Minerāla Anatomija» ilgst gadu (deviņi mēneši klātienē apvienojot mineraloģiju, ezotēriskās zināšanas un pašattīstību + diplomdarba izstrāde un aizstāvēšana) un
– otrais kurss «Minerāla Psiholoģija» arī gadu (deviņi mēneši klātienes, 36 pamatminerālu dziļa izpēte un personīgā spēcīga minerālu orākula izveidošana + praktiskais eksāmens un iesvētīšana).