Pasniedzēji
INGA JANSONE

PAR PASNIEDZĒJU

Neatkarīgais finanšu un investīciju konsultants, finanšu koučs.

Palīdzu cilvēkiem sasniegt viņu finanšu mērķus, prasmīgi pārvaldīt savas finanses un veidot pasīvo ienākumu avotus, lai sasniegtu sevis cienīgu dzīves līmeni un nodrošinātu finansiālo brīvību.
Vai jūs kādreiz esat aizdomājušies, kādēļ mums ir tik daudz nabadzīgu cilvēku, kuri ir strādājuši visu savu dzīvi? Šiem cilvēkiem savulaik netika mācīti un veidoti attiecīgi finanšu paradumi, un viņi tos nespēja izkopt arī dzīves laikā, jo finanšu paradumi ir tieši saistīti ar personīgo finanšu kompetenci jeb izpratību.
Finanšu kompetence jeb (iz)pratība ir prasme apzināti un racionāli vadīt savus naudas procesus izvirzīto mērķu sasniegšanai,  spēja pārvaldīt finanšu resursus, kontrolēt savus ieņēmumus un izdevumus, plānot, veidot uzkrājumus un kapitālu, lai nodrošinātu finansiāli stabilu nākotni.
Apmācību laikā Jūs iegūsiet visas nepieciešamās pamat zināšanas sava kapitāla veidošanai un pārvaldībai – iemācīsieties plānot savas finanses,  aprēķināt savu mērķu cenu, izskaitļot ātrāko ceļu to sasniegšanai,  iegūsiet izpratni par laika cenu un, kā to izmantot savā labā, soli pa solim iemācīsieties vairot savu kapitālu un spēsiet nodrošināt augstu dzīves līmeņa kvalitāti sev un saviem ģimenes locekļiem.
Treniņu programmas izveidotas tā, lai jebkurš varētu kļūt par noteicēju pār savām finansēm, pārvaldīt personīgo vai ģimenes budžetu un veidot savu finanšu nākotni jau šodien. Jebkurš veiksmīgs finansists vai investors jums pateiks, ka laiks investīcijās ir svarīgāks par summu un, ka investīcijas ir domātas visiem, ne tikai izredzētajiem.

Sociālo zinātņu maģistrs ekonomikā (Mag.oec LU, LLU);
Zvērināta revidente ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi;
Erickson Professional Coach, Professional Coach ICU;
smARTway plānotāja veidotāja un līdzautore;
18 gadu pieredze revīzijas komisijā Ventspils Domē;
9 gadu pieredze Finanšu un Vadības grāmatvedības pasniedzējas amatā Ventspils Augstskolā;
15 gadu pieredze biznesa vadībā;
Institute of Financial Accounts – Starptautiskie grāmatvedības standarti;
LU atestāts par profesionālo izglītību uzņēmumu vērtēšanā.