AROMKOREKCIJAS TESTS

Pasniedzēji
AIJA VATAŠA

PAR KONSULTANTU

Herbāliste, arompraktiķe, licencēta bioenerģētikas konsultante.
Ar augu valsti pazīstama no bērnības, bet dažus gadus atpakaļ savas zināšanas un pārliecību nostiprināju Herbālistu skolā (pasniedzējs Juris Bušs). Jūtos un praktizēju kā zāļu sieva, veidojot tējas un dažādu dabas produktus (dziednieciskas ziedes, kosmētisko mālu maskas, eļļu maisījumus u.c.).
 Mani vienmēr ir saistījuši dabas aromāti. Nu jau vairākus gadus iepazīstu un sadarbojos ar ēteriskajām eļļām, iepazīstu to ļoti izteiksmīgo bezvārdu valodu…Bez vācu aromskolas esmu iepazinusi arī krievu un franču aromskolu pamatnostādnes un atšķirības. Pateicoties ēteriskām eļļām un salīdzinoši viegli veicamām darbībām, cilvēks jebkurā vecumā pats var sevi uzturēt labā fiziskā, psihoemocionālā līdzsvarā, kā arī ātrāk atgūties no stresa, zaudējumiem, baiļu stāvokļa, vairot enerģiju, dzīvesprieku, saglabāt možu prātu līdz sirmam vecumam.

PAR KONSULTĀCIJU

Konsultācijas ilgums: 1h 

Konsultācijas maksa: 35€

(Atkārtota konsultācija 1 mēneša laikā: 25€)

Valoda: latviešu un krievu valodā

PIETEIKŠANĀS: rakstot uz epastu  info@nlp.lv , zvanot uz +37126575571!

 

Harmonizējošs aromkorekcijas tests ar 10 dziedinošām ēteriskajām eļļām Tavai labsajūtai, priekam un sirdsmieram.

Iegūsi vērtīgu informāciju par sevi un citādu smaržu pieredzi, kā arī dziedniecisku seansu iekšējam mieram un labsajūtai, individualizētu formulu no ēteriskajām eļļām, kuru turpina lietot 21 dienu, un informatīvu testa tabulu darbam sevis izziņai un pilnveidei!