PĀRU ATTIECĪBU PSIHOTERAPEITISKĀ KONSULTĀCIJA

DACE ROLAVA

PAR KONSULTANTU

Mg. psych., NLP trenere, Eiropas Klīniskās hipnozes sertifikāts (ECCH), ESH sertifikāts (European Society of Hypnosis) kouča trenere un dažādu NLP kursu pasniedzēja

Mg. psych., organizāciju psiholoģijas maģistre, jau 15 gadus strādāju kā NLP trenere (neirolingvistiskā programmēšana) ar NLP pamatlicēja Ričarda Bendlera sertifikātu. Apmācīttiesīga praktiķe un trenere klīniskajā un Ēriksona hipnozē. Kopš 2011. gada EAHP serifikāts (European Certificate on Clinical hypnosis), 2015. gadā ESH sertifikāts (European Society of Hypnosis), kouča trenere un dažādu NLP kursu pasniedzēja jau vairāk kā 15 gadus. 

Ar katru savu klientu mācos un augu arī pati. Cenšos darīt to, kas mani aizrauj un var dot kādu labumu sabiedrībai. Esmu impulsīva, ar skaļu balsi, uz āru vērsta (ekstraverta), reizēm strauja, bet, jo vairāk mācos, jo vairāk spēju mainīties arī pati, lai pieskaņotos savam klientam. Manā izpratnē konsultēšana ir kopdarbs. Klients dod man, un es dodu klientam. Pie rezultāta nonākam tikai pilnveidojoties abpusēji.

Skatoties sevī, vispirms redzu aktivitāti, darbošanos, kūsājošu enerģiju. Zinātkāre, kura ir kā dziļa aka, no kuras ik pa brīdim var pasmelt dzidru, spēcinoša ūdens malku. Un atkal ir spēks izzināt. Mani satrauc, ja liek ticēt. Esmu protestētāja ticībai par kaut ko. Es vēlos izzināt, un tad ticība pārvēršas zināšanā – ja zinu, tad tas man dod spēku atkal un atkal pārbaudīt. Un šo enerģiju un spēku var atkal likt lietā. Darbība – tas ir kaut kas, kas atrodams manī.

PAR KONSULTĀCIJU

PĀRU ATTIECĪBU PSIHOTERAPEITISKĀ KONSULTĀCIJA

Konsultācijas ilgums: 100 min 

 Konsultācijas maksa: 80€

PIETEIKŠANĀS: rakstot uz epastu  info@nlp.lv , zvanot uz 29481150 vai 26575571!

Būt kopā laimīgiem, ilgi un pa īstam.

Mīlestība vienmēr satrauc. Ir iemesli, kāpēc tā satrauc. Tā nāk no zemapziņas, bet visas mūsu spējas ir apziņā. Visas prasmes, visas zināšanas ir apziņā.

Mīlestība nāk no zemapziņas, un Tu nezini, kā ar to tikt galā un, ko ar to iesākt, un tas Tevi apgrūtina. Zemapziņa ir deviņas reizes lielāka nekā apziņa, tāpēc viss, kas nāk no zemapziņas, ir grūti aptverams. Tāpēc cilvēki bīstas no emocijām un jūtām. Viņi tās apslāpē, tie baidās. Bažījas, ka tās radīs haosu; un tā arī notiek, bet haoss ir skaists!

Ir vajadzīga kārtība, bet arī haoss ir vajadzīgs. Kad vajadzīga kārtība, izmanto kārtību, liec lietā prātu; kad vajadzīgs haoss, izmanto zemapziņu un ļauj haosam vaļu. Vesels cilvēks, pilnīgs cilvēks ir tas, kurš spēj izmantot abus, kurš apzinātajam nekad neļauj iejaukties zemapziņā un zemapziņai apzinātajā.

Šifra atslēga pāriem:

  • Kuri tikko iepazinušies;
  • Kuri vēlas uzsākt kopdzīvi;
  • Kuri dzīvo kopā un vēlas to darīt arī turpmāk;
  • Kuri strīdas, tomēr, vēlas būt kopā;
  • Kuri ir sastrīdējušies, izšķīrušies un meklē risinājumu.

Lai attiecības veidotos stabilas, piepildītas un ilgtermiņā mums ir jāizprot partneris. Lūk, to piedāvāšu konsultāciju laikā. Veiksim testēšanu, lai izprastu partnera psihotipu, to izprotot, varam saprast otru. Saprotot, varam pieņemt.

Daces Rolavas raksts “Viss salikts, mainīgs, plūstošs – arī attiecībās” žurnālā “Māksla mīlēt”.