HIPNOTERAPIJA

DACE ROLAVA

PAR KONSULTANTU

Mg. psych., NLP trenere, Eiropas Klīniskās hipnozes sertifikāts (ECCH), ESH sertifikāts (European Society of Hypnosis) kouča trenere un dažādu NLP kursu pasniedzēja

Mg. psych., organizāciju psiholoģijas maģistre, jau 15 gadus strādāju kā NLP trenere (neirolingvistiskā programmēšana) ar NLP pamatlicēja Ričarda Bendlera sertifikātu. Apmācīttiesīga praktiķe un trenere klīniskajā un Ēriksona hipnozē. Kopš 2011. gada EAHP serifikāts (European Certificate on Clinical hypnosis), 2015. gadā ESH sertifikāts (European Society of Hypnosis), kouča trenere un dažādu NLP kursu pasniedzēja jau vairāk kā 15 gadus. 

Ar katru savu klientu mācos un augu arī pati. Cenšos darīt to, kas mani aizrauj un var dot kādu labumu sabiedrībai. Esmu impulsīva, ar skaļu balsi, uz āru vērsta (ekstraverta), reizēm strauja, bet, jo vairāk mācos, jo vairāk spēju mainīties arī pati, lai pieskaņotos savam klientam. Manā izpratnē konsultēšana ir kopdarbs. Klients dod man, un es dodu klientam. Pie rezultāta nonākam tikai pilnveidojoties abpusēji.

Skatoties sevī, vispirms redzu aktivitāti, darbošanos, kūsājošu enerģiju. Zinātkāre, kura ir kā dziļa aka, no kuras ik pa brīdim var pasmelt dzidru, spēcinoša ūdens malku. Un atkal ir spēks izzināt. Mani satrauc, ja liek ticēt. Esmu protestētāja ticībai par kaut ko. Es vēlos izzināt, un tad ticība pārvēršas zināšanā – ja zinu, tad tas man dod spēku atkal un atkal pārbaudīt. Un šo enerģiju un spēku var atkal likt lietā. Darbība – tas ir kaut kas, kas atrodams manī.

PAR KONSULTĀCIJU

Konsultācijas ilgums: 1 h (60 min)

 Konsultācijas maksa: 70€

 Konsultācija bērniem un jauniešiem līdz 18 gadiem (45 min) – 40€*

*Pirmā tikšanās kopā ar vecākiem 1h – 60 €

 Bērniem un jauniešiem 30 min – 25 €

 Konsultācija “Talantu diagnostika mācībām un profesionālajai darbībai” jauniešiem (līdz 20 gadiem) ( 1 h ) – 45€

Valoda: latviešu un krievu valodā

PIETEIKŠANĀS: rakstot uz epastu  info@nlp.lv , zvanot uz 29481150 vai 26575571!

Hipnoterapeita konsultācijas ir laiks, kuru varat veltīt tam, lai saņemtu profesionālu atbalstu dažādu problēmu risināšanā un gala rezultātā savā dzīvē panāktu vēlamās pārmaiņas gan personiskā rakstura problēmās, gan pāru un ģimenes attiecībās, gan bērnu uzvedībā, saskarsmē un ne tikai. Konsultācijās gūsiet profesionāļa padomus un pierādījumu tam, ka konstruktīvs individuālais darbs spēj sniegt ievērojamus rezultātus.

 Hipnoterapeita konsultācija Jums sniegs palīdzību un palīdzēs risināt šādas dzīves situācijas:

 • Ģimenes un bērnu problēmas. Konflikti bērnu starpā, problēmas ar bērniem, paaudžu konflikti, pusaudžu konflikti ģimenē vai skolā. Vecāku un bērnu izpratnes veidošana, palīdzība vecākiem izprast bērnu mērķus un palīdzēt viņiem realizēties. Attīstīt bērniem koncentrēšanās spējas. Atrisināt uzvedības problēmas, mācīšanās problēmas lasīšanā, matemātikā.
 • Palīdzēs emocionālo traucējumu gadījumos.
 • Baiļu, fobiju un trauksmju gadījumos. Jau esošu fobiju dzēšana un baiļu mazināšana. Piemēram – bailes no augstuma, no suņiem, zirnekļiem. Bailes no iepriekš piedzīvotā, kā arī bailes pēc kāda negadījuma.
 • Atbrīvoties no atkarībām (dators, internets, alkohols, azartspēles). Ja cilvēks saviem spēkiem nespēj atbrīvoties no minētajām atkarībām, tas var novest pie sociālās izolācijas, depresijas, sagraut ģimeni, radīt naudas, veselības vai darba zaudējumu.
 • Vientulības problēmu izzināšana un izpratne.
 • Cilvēka saskarsmes iemaņu analīze, problēmas atrašana un pārvarēšana. Saskarsmes grūtību risināšana jebkurā vecuma posmā.
 • Palīdzība iekšējā diskomforta mazināšanā. Mērķu izvirzīšana vientulības mazināšanai.
 • Pašnovērtējuma, komunikācijas pacelšana un nostiprināšana.
 • Personības, emocionālā stāvokļa, saskarsmes iemaņu izpēte, analīze, resursu apzināšanās.
 • Pāru attiecības. Savstarpējās nesaprašanās, konflikti, šķiršanās, jaunu attiecību veidošana, sānsoļi attiecībās. Palīdzība attiecību stabilizēšanā un pilnveidošanā. Pāru psiholoģiskās saderības noteikšana un iespējamā attiecību nākotnes prognozēšana.
 • Sagatavošanās eksāmeniem. Atbrīvošanās no bailēm pirms eksāmena un stresa eksāmena laikā.
 • Pusaudžu konsultēšana dažādos aktuālos problēmjautājumos. Palīdzība pašvērtējuma jautājumos, attiecības ar vienaudžiem, pusaudžu identitātes apzināšanās, attiecības ar vecākiem, kā arī pretējo dzimumu, emocionālā un fiziskā patstāvība, kā arī citi svarīgi individuāli jautājumi.
 • Stress un izdegšanas sindroms. Stresa un izdegšanas sindromu gadījumos konsultācijā iespējams analizēt problēmsituācijas, izprast to cēloņus un rast sevī resursus attiecīgajās situācijas veidot risinājuma modeli.