CILVĒKA DIZAINS

Pasniedzēji
DARJA KRASTIŅA

PAR KONSULTANTU

Es esmu sertificēta Cilvēka Dizaina analītiķe un gide. Visi analītiķi ir ievietoti Starptautiskās Cilvēka dizaina skolas vietnē (IHDS): https://www.ihdschool.com/professionals Mani var atrast kā Darju Krastinu.

PAR KONSULTĀCIJU

Konsultācijas ilgums: 2 h (+/- 15 min)

Konsultācijas maksa: 200€

Valoda: latviešu un krievu valodā

PIETEIKŠANĀS: rakstot uz epastu  info@nlp.lv , zvanot uz +37126575571!

Konsultācija norisinās ONLINE, izmantojot ZOOM programmu! 

Konsultācijas laikā tiek veikta bodigrafa atšifrēšana jeb to sauc par BODYGRAPH READING.

Cilvēka Dizains ir zināšanu sistēma, kura ļauj iepazīt sevi. Tas nav vienkārši vispārējais cilvēka apraksts, tā ir sistēma, kas dod ļoti detalizētu ieskatu par Jums dažādos līmeņos un dažādās sfērās. Tas parāda, kas Jūs patiešām esat un kas neesat. Tas ir apzinātības un transformācijas instruments, kur teorijai nav vērtības bez turpmākā cilvēka ķermeniskā eksperimenta ar šīm zināšanām.

Cilvēka Dizaina galvenais darba instruments ir bodigrafs, kuru veido, balstoties uz cilvēka dzimšanas datiem (bodigrafu var uztaisīt ŠEIT: https://www.jovianarchive.com/get_your_chart). Tā ir mūsu enerģijas karte, kuru lasot, mēs iegūsim milzum daudz informācijas par sevi.

Konsultācijas laikā noskaidrojam:

1. Kas ir Cilvēka Dizains? Ko tas dod un kam tas domāts?
2. Galvenās bodigrafa sastāvdaļas – noteiktība, nenoteiktība, kā skatīt bodigrafu, sarkans/melns. Kas ir Viltus Es un kāpēc tik grūti no tā atteikties?
3. Tips
4. Iekšējā autoritāte – kā pieņemt lēmumus, ko tieši jāklausās ķermenī un cik ilgi?
5. Profils
6. Visi centri, Viltus Es nenoteiktu centru izdzīvošanā.
7. Kanāli un daži no svarīgākajiem vārtiem.
8. Visu detaļu apkopošana.

BODIGRAFA LASĪŠANAS MĒRĶIS: iepazīt sevi un izveidot saikni ar savu stratēģiju un lēmumu pieņemšanas veidu. Iegūt visu informāciju, lai sāktu savu eksperimentu ar SEVIS piedzīvošanu.

PAPILDUS KONSULTĀCIJAI:
1. Lai konsultācijas laikā uzreiz iedziļinātos  Jūsu bodigrafā, pirms tam tiek nosūtīts ieraksts par pirmajiem 3 punktiem. Tas būs aptuveni + vēl 1 stunda. Konsultācija tiek sākta uzreiz ar uzsvaru un izpratni par dzirdēto ierakstā, pēc tam tiek apskatīti Jūsu piemēri no dzīves.

2. Pēc konsultācijas Jums uz epastu tiek nosūtīts ZOOM ieraksts  – jo tiek apskatīts ļoti liels informācijas daudzums. Konsultācijas laikā Jūs uztversiet vissvarīgāko šajā dzīves posmā. Tāpēc turpmāk šo ierakstu vērts klausīties vēl un vēl, katru reizi atrodot kaut ko svarīgu jaunam posmam.

3. Konsultācijas laikā mēs minimāli analizējam un salīdzinām arī Jūsu 2-3 tuvāko cilvēku datus, apskatot spilgtākos mijiedarbības jautājumus un viņu galvenās atšķirībām no Jums.

4. Pirms konsultācijas Jūs varat atsūtīt jautājumu sarakstu, kas uztrauc šī brīža dzīves etapā vai uz kuriem ilgu laiku nevarat atrast atbildi ( ja nepieciešams,  varu iedot sarakstu ar atbalsta jautājumiem, kas padziļināti palīdzēs identificēt: “Kur es esmu tagad?”). Var arī bez jautājumu saraksta, tas nav obligāts.

 Cilvēka Dizaina konsultācijai nepieciešams atsūtīt:

  • savus dzimšanas datus: datums, laiks, pilsēta un valsts,
  • savu 2-3 tuvāko cilvēku dzimšanas datus, ar kuriem gribētos apskatīt mijiedarbību.