CILVĒKA DIZAINS

Pasniedzēji
DARJA KRASTIŅA

PAR KONSULTANTU

Sertificēts, praktizējošs koučs. Bāzes analītika un dzīves situāciju analīze caur Cilvēka Dizaina (HUMAN DESIGN) prizmu, palīdzība un atbalsts Cilvēku Dizaina eksperimentā. R.Kiosaki finansu spēles “CASH FLOW” vadītāja.

Izglītība Cilvēka Dizainā (Human Design): Living your design, ABC, kartogrāfja, PTL1 un kursa Living Your Design Gidu studente.
Izglītībā koučingā: N. Latanska koučinga skola, NLP (neirolingvistiskās programmēšnas) praktiķis un Eriksona hipnozes speciāliste (T.Larinas Kijevas NLP centrs).
Akadēmiskā izglitība: LU Biznesa un Vadības fakultātes maģistra grāds vadībzinībās, RTU biznesa koledža.
Vairāk kā 17 gadus esmu bijusi klasiskajā biznesā, attīstot uzņēmumus Latvijā un ārvalstīs. Pēdējos gados dzīve sastāvēja no daudziem komandējumiem, pārcelšanās dzīvot uz Ukrainu, biznesa vadība/krīzes menedžments, pat laikā, kad valsts ir kara stāvoklī, reiderisms un to seku novēršana. Līdz pienāca brīdis, kad sapratu, ka gribu savādāk vai vismaz saprast vai var būt savādāk. 5 gadus meklēju savu virzienu un to laikā esmu izgājusi cauri daudziem instrumentiem: 2,5 gadi iknedēļas psihoterapijā, kopumā 9 mēneši iknedēļas koučingā, sistēmiskie izkārtojumi,
ir bijušas dažādas skolas, kursi, treniņi, meditāciju un mantru retrīti, transformāciju spēles. Pat 100 dienas esmu staigājusi kleitās, mēģinot attīstīt sievišķās enerģijas un nodarbojusies 100 dienas pēc kārtas ar sportu, mēģinot to iemīlēt. Pati esmu kļuvusi par life&business kouču un veiksmīgi uzsākusi savu praksi. Tomēr bija jautājumi, kas nedeva man mieru, un ko augstāk minētie instrumenti nevarēja atbildēt vai varēja atbildēt uz kādu laiku (ilgāku/īsāku).
Līdz beidzot Cilvēka Dizainā (Human Design) es atradu šīs atbildes. Tas man iedeva saprašanu, kāpēc ir tieši tā kā ir un ne savādāk. Iedeva sevis un citu pieņemšanu pavisam citā līmenī.

PAR KONSULTĀCIJU

Konsultācijas ilgums: 2 h 

Konsultācijas maksa: 150€

Valoda: latviešu un krievu valodā

PIETEIKŠANĀS: rakstot uz epastu  info@nlp.lv , zvanot uz +37126575571!

Konsultācija iespējama arī ONLINE, izmantojot ZOOM programmu! Pēc konsultācijas audio vai ZOOM ieraksts tiek nosūtīts uz epastu. 

Cilvēka Dizains ir zināšanu sistēma, kura ļauj iepazīt sevi. Sistēma ir ļoti dziļa, detalizēta un ar daudziem līmeņiem. Tas nav vienkārši vispārējais cilvēka apraksts, tā ir sistēma, kas dod ļoti detalizētu ieskatu par Jums dažādos līmeņos un dažādās sfērās. Tas parāda, kas Jūs patiešām esat un kas neesat. Tas ir apzinātības un transformācijas instruments, kur teorijai nav vērtības bez turpmākā cilvēka ķermeniskā eksperimenta ar šīm zināšanām.

Cilvēka Dizains ir par diferenciāciju, par mūsu unikalitāti un atšķirību no citiem, par mūsu stiprajām pusēm, par mūsu talantiem un veidu, kā mums kustēties pa dzīves trajektoriju viskorektākajā veidā.

Cilvēka Dizaina galvenais darba instruments ir Bodigrafs, kuru veido, balstoties uz cilvēka dzimšanas datiem (Bodigrafu var uztaisīt ŠEIT: https://www.jovianarchive.com/get_your_chart). Tā ir mūsu enerģijas karte, kuru lasot, mēs iegūsim milzum daudz informācijas par sevi.

Konsultācijas laikā*:

 1. Īsi par Cilvēku Dizainu,**
 2. Jūsu tipa būtība, aura un stratēģija,***
 3. Iekšējā autoritāte – vieta ķermenī, kura atbild par lēmumu pieņemšanu. Ko klausīties un cik ilgi, pieņemot lēmumu?
 4. Noteikto (aizkrāsoto) centru analīze,
 5. Kanālu būtība (līnijas, kas savieno savu starpā centrus), to frekvence un sūtība,
 6. Nenoteikto (balto) centru analīze un Viltus Es, kas paslēpts tajos,
 7. Dažu svarīgo vārtu apskate (puslīnijas, kas “karājas” no centriem), ja pēc maniem uzskatiem par tiem ir nepieciešams pieminēt.,
 8. Jūsu profila analīze (divi cipari caur slīpsvītru).

*Dažkārt tikšanās var iegrozīties pati savā virzienā, tāpēc mēdz gadīties, ka var būt arī cits plāns.

** Lai netērētu laiku Cilvēka Dizaina teorijas pamatiem konsultācijas laikā, es piedāvāju nosūtīt linku uz lekciju, kur es par to stāstu ļoti padziļināti.

***Lai mēs varētu ātrāk pievērsties tieši Jūsu unikālajām īpašībām un iegūt vairāk laika tieši prakstiskai izpētei, es nosūtīšu savu lekciju par Jūsu tipu uz e-pastu. Lekcijas garums, atkarīgi no tipa, ir no 40 lidz 60 min. Konsultācijas laikā atliks tikai pārliecināties, ka pamatinformācija par tipu ir saprasta korekti.

Katrā no punktiem būs ne tikai teorija, bet būs arī piemēri no dzīves, no manas un manu klientu pieredzes, lai dziļāk tiktu izprasts Jūsu pašu Bodigrafs. Mēs arī sameklēsim piemērus Jūsu dzīvē, kad jūs dzīvojat Sevi un kad dzīvojat Viltus Sevi.

! Konsultācijas laikā mēs analizējam un salīdzinām arī Jūsu 2-3 tuvāko cilvēku datus.

Kāpēc?

Noteikti Jūsu un tuvāko cilvēku Bodigrafi būs atšķirīgi. Stāstot par Jūsu deviņiem Centriem, kas mēdz būs “balti” vai “aizkrāsoti”, es vēršu uzmanību uz Jūsu tuvāka cilvēka Bodigrafu, ja viņam tie ir savādāki nekā Jums.  Un papildus, izzinot sevi, Jūs iegūsiet daļējas zināšanas par Jūsu tuvākajiem cilvēkiem. Tieši šo deviņu Centru līmenī var atrast daudz atbilžu uz jautājumiem par savstarpējām attiecībām ar partneri, bērniem, vecākiem.

Šī konsultācija būs patiešām ļoti dziļš ceļojums pie sevis paša/as, Jūs noteikti dzirdēsiet, ko vienmēr par sevi sirds dziļumos esat jutis, bet nevarējāt noticēt, ka Jūs varat būt tik atšķirīgs no citiem. Daudzas lietas būs pārsteigums un atklāsme. Jebkurā gadījumā Jūs saņemsiet ne tikai informāciju un atbildes uz sen neatbildētiem jautājumiem, saņemsiet arī praktisku instrukciju, ko tagad darīt un kā eksperimentēt ar šīm zināšanām. Instrukcijas, kā “lietot”sevi😊.

 Cilvēka Dizaina konsultācijai nepieciešams atsūtīt:

 • savus dzimšanas datus: datums, laiks, pilsēta un valsts,
 • savu 2-3 tuvāko cilvēku dzimšanas datus, ar kuriem gribētos apskatīt mijiedarbību,
 • varat sagatavot jautājumu (situāciju) sarakstu (nav obligāti), uz ko gribas iegūt atbildes. Gatavojoties konsultācijai, varēšu vairāk papētīt vietas jūsu Bodigrafā, kur meklējamas atbildes no Cilvēka Dizaina viedokļa.