RITMA MEDITĀCIJA

Egija Burnevica Konsultanti
EGIJA BURNEVICA

PAR KONSULTANTU

Uz šo savu valodu esmu nākusi visu līdzšinējo dzīvi, būtiskākos impulsus saņemot vienpatības pielietā bērnībā. Meža klēpī augot, ar dzīves asinātu redzi, patiesi šodien izjūtu to Visuma avotu, kas esmu es pati. Mans instruments – bungas – ir manis veidotas. Tās ir viens no dižākajiem manas dzīves pavadoņiem. Tās aizved tālu prom….un mazliet citādu- katru atved atpakaļ. 

PAR KONSULTĀCIJU

Konsultācijas ilgums: 2

Konsultācijas maksa: 40€

Valoda: latviešu valodā

PIETEIKŠANĀS: rakstot uz epastu  info@nlp.lv , zvanot uz +37126575571!

Ritma dziedināšana ir sena metode, kurā tiek izmantots šamanisma instruments – bungas. Caur skaņas vibrāciju tiek sakustināts cilvēka ķermenis visos tā līmeņos, paātrinot fiziskā ķermeņa dziedināšanas procesus, akumulējot un atbrīvojot emocionālas traumas, kā arī spēcinot domformu – tādēļ būtisks ir cilvēka nodoms un uzstādījums (kādēļ esmu šurp nācis).

Ritma intensitātes atrašana ir individuāls process, tādēļ tā nav iepriekš izplānota programma –  meditācijas norisi diktē vadītāja iekšējā redze. 

Tavi ieguvumi var būt dziļi individuāli, bet ir pamata vērtības, kuras šī pieredze sniedz katram – mostas dziļa sevis apzināšanās, atbrīvojas stress, sakoncentrējas veselīga enerģija fiziskajā ķermenī. 

Terapija rada izpratni par zemapziņas dinamiku. Zūd izolētības sajūta  – skaņas vilnis sakustina katru šūnu. Ritma meditācijas laikā cilvēks piekļūst saviem slēptajiem resursiem, atver savas garīgās perspektīvas. Zinātniskie pētījumi pierāda terapijas dziedniecisko efektu – tiek uzlabota vispārējā imunitāte, atbrīvotas emocionālās traumas, veicināta ķermeņa atveseļošanās. 

EEG mērījumi, koncentrējoties uz bungošanas ātrumu 4 sitieni sekundē, uzrāda pat ļoti aktīva prāta nonākšanu Teta vai Alfa stāvoklī, kas veicina apzinātību un atver zemapziņu prāta piekļuvei.  

Ritma radītā vibrācija sinhronizē abas smadzeņu puslodes. Kad loģiskā – kreisā un intuitīvā – labā smadzeņu puslode sāk pulsēt harmonijā – mūsu intuitīvās zināšanas un neapzinātā informācija var netraucēti ieplūst modrajā apziņā. 

Process sinhronizē arī smadzeņu frontālo un apakšējo zonu – integrējot neverbālo informāciju no smadzeņu apakšējām struktūrām frontālajā garozā – tas cilvēkā rada noteiktību un mainītu ierasto skatījumu. 

Paplašināts, bet kontrolēts apziņas stāvoklis – tā var raksturot šo pieredzi.

Viss, kas Tev jādara – jāatrodas ērtā pozā (guļus, sēdus vai stāvus), jāļaujas savam ķermenim, jāatbrīvo uznirstošās emocijas un jāpieņem savu ceļu tādu, kāds tas šajā procesā būs. Kad Tava enerģija sāk plūst–  tā pati noārda visus šķēršļus un atslēdz emocionālo bloku slēdzenes. 

Terapijas laikā var tikt izmantotas Taro kārtis un praktizētas elpošanas tehnikas.