METAMINERALOĢIJAS DIAGNOSTIKA

Inga Demčuka Konsultanti
INGA DEMČUKA

PAR KONSULTANTU

  • Metamineraloģe,
  • Zīmola “fon Korps” īpašniece,
  • Metamineraloģijas dibinātāja,
  • Unikālā transformējošā mācību kursa «Minerāla Alķīmija» autore,
  • Astroloģe,
  • Transformējošo spēļu “Lila Čakra” un “Sakrālais Ceļš” vadītāja,
  • Dabīgo akmeņu rotu dizainere un laimīga sieviete.

PAR KONSULTĀCIJU

Konsultācijas ilgums: 2h – 7h 

Konsultācijas maksa: 55€ -115€

Valoda: latviešu un krievu valodā

PIETEIKŠANĀS: rakstot uz epastu  info@nlp.lv , zvanot uz +37126575571!

 

Metamineraloģija ir mūsdienu mineraloģijas, psiholoģijas, ezotērikas un pašattīstības zināšanu un prakšu apvienojums, kas ļauj Tev iepazīt un iedvesmot sevi caur minerālu pasauli.

Metamineraloģijas uzdevums ir aktivizēt Tavu iekšējo spēku, iededzināt iekšējo Dieva Dzirksteli un uzturēt to, kamēr uguntiņa paliek pašpietiekama un spēcīga.

 Diagnostikas laikā Tu mijiedarbojies ar vairāk nekā 150 minerāliem un es pastāstu Tev, ko Tava sirds vēlas uz doto brīdi, kā arī dodu padomus, kā padarīt to laimīgāku. Tu aizpildi manis izveidoto Dzīves Riteni ar minerālu palīdzību un es palīdzu Tev izveidot pareizos nodomus aktuālo dzīves sfēru uzlabošanai. Tad es piemeklēju piemērotus akmeņus Tavam nodomam un sirds vēlmēm, ņemot vērā Tavu potenciālu horoskopā un numeroloģiski, un izveidoju no tiem rotu. Ja nepieciešams, es arī turpinu ar Tevi individuālas video tikšanās, atbalstot rezultātu sasniegšanu.

1.Metamineraloģijas diagnostika ar vairāk nekā 150 minerāliem un akmeņu piemeklēšana, ņemot vērā horoskopu un numeroloģiju. 

Konsultācijas ilgums: 2 stundas

Konsultācijas maksa: 55€

2. Metamineraloģijas diagnostika ar vairāk nekā 150 minerāliem, nodomu izveidošana ar Dzīves Riteņa un minerālu palīdzību, un akmeņu piemeklēšana, ņemot vērā horoskopu un numeroloģiju. 

Konsultācijas ilgums: 3 stundas

Konsultācijas maksa: 85€

3. Metamineraloģijas diagnostika ar vairāk nekā 150 minerāliem, nodomu izveidošana ar Dzīves Riteņa un minerālu palīdzību, un akmeņu piemeklēšana, ņemot vērā horoskopu un numeroloģiju + 4 video tikšanās (Skype, WhatsApp vai citādi), lai atbalstīt nodomu īstenošanu.

 Konsultācijas ilgums: 3 stundas + 4 stundas (4 video tikšanās 1x nedēļā 1 stundas garumā)

Konsultācijas maksa: 115€

 !!!Piesakoties uz konsultāciju, nepieciešams atsūtīt savus dzimšanas datus: vārdu, dzimšanas datumu, laiku (ar piebildi- rektificēts laiks vai nē) un vietu.