KOUČINGS

Pasniedzēji
LAILA ŠĒNBERGA-ZARIŅA

PAR KONSULTANTU

Personīgās izaugsmes, biznesa un komandu trenere, koučs (life coach), personības izaugsmes grupu moderatore. NLP meistare ar akadēmisku biznesa izglītību un 17 gadu biznesa pieredzi. Savā kouča praksē izmantoju koučinga pamatprincipus sinerģējot tos ar rekreatīvās psihokatalīzes, Eriksona jaunās hipnozes un sistēmfenomenoloģijas instrumentiem, ļaujot klientam atklāt tā dziļākos talantus un patiesākās savas būtības vērtības, sasniedzot arvien jaunus mērķus jaunā kvalitātē. Atrast SAVU UNIKĀLO LAIMĪGAS DZĪVES FORMULU. Enerģētiskais, tranformējošais koučings ir darbs ar savām sajūtām, intuīciju un domformām.

Kāpēc personības labklājības jeb enerģētiskais koučings?

Jau vairākus gadus manas dzīves prioritātes krietni mainījušās un vairs nav tik būtiski KUR? un KAD?, bet gan KĀ? KĀ atrast sevī – gluži kā bezgalīgā dārgumu lādē – gan spēku un drosmi, gan prieku un mīlestību, gan apņēmību, mērķtiecību un apbrīnojamas darbaspējas, gan sapņus un mērķus, lai katru savu dienu dzīvotu ar pilnu jaudu un būtu savas dzīves virsotnē… virzīties no panākuma uz panākumu.

Allaž esmu tiekusies pēc līdzsvara, rotaļīguma un virzības savā dzīvē … radīt savu dzīves telpu, izpausties un darīt sev tīkamas lietas, ļauties jauniem izaicinājumiem un vienkārši mīlēt … MĪLĒT un DZĪVOT ar PRIEKU.

Šodien, kad šķiet laiks ir mainījis savus ierastos parametrus un ietilpību, aicinu ikvienu veltīt sevi vairāk savu patieso sajūtu apzināšanai un notikumu radīšanai, savienoties ar savu iekšējo viedumu un izgaismot ceļu uz savas dzīves izcilību.

Veselība ir mūsu garīgā, fiziskā un materiālā labklājība … un tā ir katra individuāla atbildība, lai katrai mūsu būtiskai daļai “klātos labi”. To arī saucu par dzīves līdzsvara plato, no kura klients sāk savu ceļu pretī dzīves (personīgo, karjeras, izaugsmes) mērķu īstenošanai.

Mēs iepazīstam savu iekšējo realitāti, lai mainītu ārējo realitāti, attieksmi un notikumus.

PAR KONSULTĀCIJU

Konsultācijas ilgums: 1h 

Konsultācijas maksa: 50€

Valoda: latviešu valodā

PIETEIKŠANĀS: rakstot uz epastu  info@nlp.lv , zvanot uz +37126575571!

  

Koučs, pirmkārt,  tiek aicināts, lai ar profesionālu atbalstu un iedrošinājumu strādātu kopā mērķa sasniegšanai. 

Koučs – tas ir speciālists, kuram vissvarīgākā lieta savā darbā ir klientu panākumi.

Profesionāls koučs palīdz pieaugušam cilvēkam:

 • Iemācīties vadīt savu uzmanību;
 • Sadalīt savus centienus;
 • Nospraust mērķi;
 • Un atrast tam resursu.

 Pie kouča ir vērts nākt, ja:

 • Jūsu mērķis Jūsu uztverē ir liela mēroga un grandiozs, tad dažādu tā aspektu izstrādāšana ar kouču palīdzēs ieekonomēt Jūsu laiku, naudu un centienus, kā arī samazinās „garām plaisto iespēju” risku;
 • Jūs vēlaties realizēt savu sapni vai mērķi vispiemērotākajā veidā, kā arī gūt baudījumu no paša realizācijas procesa;
 • Jums ir svarīgi patstāvīgi panākt rezultātu, maksimāli izmantojot visas potenciālās iespējas;
 • Jums ir nepieciešams paaugstināt savu efektivitāti un atbildību; Jūs vēlaties iemācīties nospraust patiesus mērķus un īstenot tos;
 • Jūs cenšaties sasniegt sabalansētus panākumus visās sava biznesa un dzīves jomās.

 Transformacionālajā koučingā (virziens, kuru izstrādā Merilina Atkinsone), tiek izskatīti šādi priekšnoteikumi, uz kuriem balstās koučs:

 • Nepārtrauktas un neizbēgamas izmaiņas;
 • Mazas izmaiņas ved pie lielām izmaiņām;
 • Risinājumu izveide ir efektīvāka, nekā problēmas risināšana;
 • Visiem spēlētājiem ir resursi, lai meklētu un radītu personīgos risinājumus;
 • „Pa lielam” ar cilvēkiem viss ir kārtībā!

 Tas ir tas, kam tic koučs! Caur noteiktu mijiedarbību ar cilvēku, viņs var nodod šo attieksmi pret dzīvi, kas rada priekšnoteikumus klienta attīstībai un apmācībai. Pēdējam nav pat skaidri tas jāapzinās. Komunikācijas procesa laikā labs koučs aizved savu klientu pie šo principu izpratnes un izjūtas.

 Profesionāls koučs:

 • Nedod padomus;
 • Nerekomendē;
 • Nebur;
 • Neārstē un nedziedē.

Ar koučinga un NLP palīdzību varam risināt noteiktas dzīves grūtības vai problēmas, nozīmīgus jautājumus, kuri attiecas uz studijām, savstarpējām attiecībām, emocijām un darbu, vairāk orientējoties uz tagadni un nākotni, formulējot noteiktus mērķus, kurus klients vēlas īstenot.

Konsultācijas palīdzēs arī pusaudžiem un vecākiem, kam ir mazi bērni.

Koučings jebkuram, kurš vēlas pilnveidoties, sasniegt sev vēlamos rezultātus un ir gatavs reālām pārmaiņām dzīvē. Katru savu sapni mēs spējam piepildīt, jebkurā dzīves sfērā (ģimenes, partnerattiecību, darba u.c.) ja vien mazliet piepūlamies. Var realizēt jebkuru savu mērķi,  ir tikai jāvēlas un jādara.