ATTĪSTOŠI TRENIŅI BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM

oskars
OSKARS GRĪSLIS

PAR KONSULTANTU

 Pēdējos 12 gadus veltījis psiholoģijas un personīgās izaugsmes tēmām, pievēršot padziļinātu uzmanību tieši praktiski izmantojamām zināšanām un metodēm. Sākotnēji apguvis NLP, studējis terapeitisko hipnozi, sistēmfenoloģiju, tāpat dažādas praktiskas metodes pie ārzemju lektoriem darbam ar dažādiem psihoemocionālajiem stāvokļiem. Vēlāk ieguvis psihologa izglītību un apguvis psiholoģiskās konsultēšanas metodes kognitīvi biheviorālās prakses ietvaros (Sankt-Pēterburgas), kā arī profesionālā koučinga metodes (IPS Krievija). Uzstājies kā pasniedzējs dažādu interešu auditorijām, piedalījies un vadījis atbalsta grupas, kā arī veicis individuālo konsultēšanu. Balstoties uz gados uzkrāto personīgo pieredzi un zināšanām, pēdējais gads aktīvi veltīts unikālai uzmanības un koncentrēšanās spēju trenēšanas programmas ieviešanai, kuras apguvei stažējies Krievijā pie plaši pazīstamā smadzeņu darbības pētnieka un zinātniskā līdzstrādnieka Iļjas Martinova Sankt-Pēterburgas smadzeņu pētniecības institūtā, kā arī Maskavā. Papildus apguvis arī lineārā neirofīdbeka pielietošanu uzmanības un relaksācijas treniņu veikšanai ar Mind Media (Nīderlande) iekārtām.

PAR KONSULTĀCIJU

Konsultācijas ilgums: 20 min – 50 min 

Konsultācijas maksa: 20€ – 25€

Valoda: latviešu valodā

PIETEIKŠANĀS: rakstot uz epastu  trenini@intelektacentrs.lv , zvanot uz 29107665!

 PIRMĀ IEPAZĪŠANĀS NODARBĪBA BEZ MAKSAS!

 

1. MANS BĒRNS – ĢĒNIJS

Mans bērns – ģēnijs ir attīstoša treniņprogramma bērniem no 6 – 12 gadiem, kas apvieno smadzeņu darbības atgriezeniskās saites metodiku ar uzmanības noturības vingrinājumiem un prāta treniņiem. Visi treniņi ir balstīti uz zinātnes atklājumiem un uzlabo bērna koncentrēšanās spējas, attīsta intelektu un prāta asumu, vienlaikus uzlabojot sekmes un sagatavojot bērnu nākotnes konkurētspējai. Metodika balstās uz NeiroBAS (smadzeņu darbības atgriezeniskās saites jeb neirofīdbeka) metodiku apvienojumā ar dažādiem kognitīvajiem un intelekta attīstības vingrinājumiem, kas ir pilnībā ekoloģiska un droša, turklāt pētījumos pierādījusi augstāku efektivitāti nekā līdzšinējās iemaņu apmācību metodes.

 Pēc apmācību iziešanas:

 • bērns gūst labākas sekmes mācību priekšmetos;
 • strauji attīstās intelekts un prāta spējas;
 • uzlabojas uzmanības noturība;
 • uzlabojas noturība pret stresu;
 • uzlabojas bērna uzvedība skolā;
 • vecāki saņem labākas atsauksmes par skolēniem.

 Paredzētais vecums: 6 līdz 12 gadi

Nodarbības ilgums: 30-50 minūtes

Nodarbību biežums: 2 reizes nedēļā. Kopā 30 nodarbības

Konsultācijas maksa: 25€ par individuālu konsultāciju. Grupu nodarbībām un maksājot par visu kursu daļās paredzētas atlaides.

 2. UZMANĪBAS UN KONCENTRĒŠANĀS UZLABOŠANA

Uzmanības un koncentrēšanās spēju uzlabošanas treniņu kurss ir attīstoša treniņprogramma bērniem vecumā no 6  līdz 12 gadiem, kas apvieno smadzeņu darbības atgriezeniskās saites jeb neirofīdbeka metodiku ar uzmanības noturības jeb fokusa vingrinājumiem un prāta treniņiem, lai palīdzētu bērnam apgūt bāzes iemaņas koncentrēšanās spējās, kas būtiski atvieglo jebkuru mācību procesu. Atgriezeniskās neiroloģiskās saites jeb NeiroBAS metodika ir pilnībā droša un efektīva koncentrēšanās spēju uzlabošanai, jo tā vienkārši nolasa bērna smadzeņu viļņu aktivitāti un palīdz individuāli piemērot attīstošus vingrinājumus.

Mūsu centrā nodarbības uzmanības un koncentrēšanās spēju trenēšanā notiek bērnam interesantā un vieglā formā. Bērnam pašam tiek dota iespēja novērot savu smadzeņu aktivitāti, tādā veidā ietekmējot pašregulācijas procesus. Pašregulācija tiešā veidā veicina apzinātību, kā arī gan uzmanības, gan koncentrēšanās līmeņi būtiski uzlabojas. Izejot apmācības, bērns patstāvīgi iemācās ieiet šajos fokusa stāvokļos, par to īpaši pat nedomājot.

Pēc apmācību iziešanas:

 • uzlabojas koncentrēšanās spējas līdz pat 25% no iepriekšējiem rādītājiem;
 • uzlabojas uzmanības noturība;
 • uzlabojas spēja mācīties;
 • uzlabojas bērna atmiņa un fokuss;
 • bērns pavisam dabiski iemācās noturēt uzmanību vajadzīgajā brīdī.

Paredzētais vecums: no 6 gadiem līdz 12 gadiem 

(Jauniešiem no 13 gadu vecuma ir paredzēta atsevišķa programma)

Nodarbības ilgums: 20-30 minūtes

Nodarbību biežums: 2 reizes nedēļā. Kopā 25 nodarbības

Konsultācijas maksa: 20€ par individuālu konsultāciju. Grupu nodarbībām un maksājot par visu kursu daļās paredzētas atlaides.

3. UDS UN HIPERAKTIVITĀTES KOREKCIJAS TRENIŅI BĒRNIEM

UDS un UDHS korekcijas treniņu kurss ir attīstoša treniņprogramma bērniem no 6 – 12 gadiem, kas apvieno smadzeņu darbības atgriezeniskās saites jeb neirofīdbeka metodiku ar uzmanības noturības vingrinājumiem un prāta treniņiem, lai veiksmīgi tiktu galā ar UDS vai UDHS iezīmēm. Atgriezeniskās neiroloģiskās saites jeb NeiroBAS metodika ir pilnībā droša un efektīva darbam ar UDS un UDHS, jo tā vienkārši nolasa bērna smadzeņu viļņu aktivitāti un palīdz individuāli piemērot attīstošus vingrinājumus.

NeiroBAS tehnoloģija ir pierādījusi savu efektivitāti, salīdzinot ar farmakoloģiskajiem risinājumiem un ir pilnībā ekoloģiska un droša,

 Ja jūsu bērnam ir novērotas problēmas noturēt uzmanību, apvaldīt emocijas, nosēdēt mierā un mācīties, kā arī bērnam ir raksturīga aizmāršība un grūtības koncentrēties, pastāv iespēja, ka jūsu bērnam ir UDS jeb uzmanības deficīta sindroms vai UDHS jeb uzmanības deficīta un hiperaktivitātes sindroms.

 Pēc apmācību iziešanas:

 • uzlabojas koncentrēšanās spējas līdz pat 25% no iepriekšējiem rādītājiem;
 • samazinās bērna impulsivitāte līdz pat 4 reizēm;
 • uzlabojas uzmanības noturība;
 • uzlabojas spēja mācīties;
 • uzlabojas bērna uzvedība skolā;
 • uzlabojas noturība pret stresu un mazinās trauksme.
Paredzētais vecums: 6 līdz 12 gadi

Nodarbības ilgums: 20-30 minūtes

Nodarbību biežums: vismaz 3 reizes nedēļā. Kopā 40 nodarbības

Konsultācijas maksa: 20€ par individuālu konsultāciju. Grupu nodarbībām un maksājot par visu kursu daļās paredzētas atlaides.