PERSONĪBAS UN BIZNESA IZAUGSME

Raivis Bernāns Konsultanti
RAIVIS BERNĀNS

PAR KONSULTANTU

Vēlies, lai es atrādu savus diplomus vai parādu to, ko esmu dzīvē realizējis? Esmu vienmēr uzlicis par prioritāti to, ko cilvēks praktiski spēj paveikt šajā dzīvē. Pārvarēt dažādas bailes, šaubas, nepārliecību, haosu, krīzes situācijas, konfliktus, nodevību, veselības un naudas problēmas un citas prāta domu formas. Svarīgi ir izveidot savus rīcības soļus, lai nākošajā reizē spētu viegli pārvarēt visas dzīves grūtības. Savas zināšanas un dzīves izpratni esmu apkopojis psiholoģijas grāmatās “Prāta apzināšana 400 dienās”, “Biznesa pamatu uzbūve”, “Horaman metode/matrica pašanalīzei” un  “Prāta apzināšana 800 dienās”, kā arī  CRM sistēmā, WEB pārdošanas aģentos, radītos produktos www.horamantalisman.com, kas paredzēti dāvanām un suvenīriem, vairāku biznesu izveide un vadīšana. Realizē sevi dzīvē un būs daudz mierīgāka dzīve! Problēmas izzūd, ja par tām nedomā un visu laiku praktiski rīkojas, izprotot cik reāli ir nepieciešams šim mirklim.

Kāda ir mana dzīves mācība?

1.Pārvari savas iekšējās bailes, lai dzīvotu brīvi.

2.Nopelni sev un savai ģimenei naudu dzīvošanai.

3.Pavadi vairāk laika ar ģimeni un savām vēlmēm, kas sagādā prieku.

4.Atklāj savus talantus un pielieto tos dzīvē.

5.Ievēro elastīgu domāšanas veidu.

6.Veido attiecības, kurās jūties labi.

7.Izdomāji dzīvē kaut ko realizēt? Ej un dari!

8.Rūpējies par savu ķermeni un prātu, lai tas būtu tīrs.

9.Iemācies vadīt savas domas, emocijas, notikumus.

10.Uz visiem notikumiem skaties kā uz ieguvumu.

PAR KONSULTĀCIJU

 1) Personības, attiecību un veselības problēmu konsultācija

 Konsultācijas ilgums: 1h 

 Konsultācijas maksa: 55€

 Valoda: latviešu un krievu valodā

 PIETEIKŠANĀS: rakstot uz epastu  info@nlp.lv , zvanot uz +37126575571!

Kam būs lietderīga konsultācija? Cilvēkam, kas vēlas atbrīvoties no savām ciešanām un uzlabot dzīves kvalitāti!

 • Pārbaudīsim vai tiešām Tev tā derēs:
 • Es vēlos pārvarēt savas bailes,
 • Es vēlos droši rīkoties savā dzīvē,
 • Es vēlos izbaudīt šo dzīvi,
 • Es vēlos justies drošībā,
 • Es vēlos ieviest skaidrību prātā,
 • Es vēlos izprast savu emociju nozīmi,
 • Es vēlos uzlabot savu veselības stāvokli,
 • Es vēlos iemācīties priecāties par dzīvi,
 • Es vēlos rīcības soļus, lai atvērtu savu personību,
 • Es vēlos iegūt iekšēju mieru.

Ja atradi šajos apgalvojumos vismaz 3-5 „Jā” savā galvā, tad piesakies un nāc uz konsultāciju, jo atvērsies citādāks zināšanu lauks. Paskatīsies uz apkārtējiem notikumiem ar citu domāšanas veidu! Veidosim klātienē sarunu terapiju, kur izrunāsim dzīves notikumus, kas neapmierina un uzdošu jautājumus, kas vedinās meklēt atbildes savā prātā, lai kopīgi sastādītu rīcības soļus turpmākai izaugsmei. Jautājumi ir paredzēti prātam, ķermenim, notikumiem, sajūtām, attiecībām, veselībai. Ņem vērā, ka Tavi vārdi, ķermenis, domas, notikumi, emocijas norāda uz problēmu cēloni, kuru sākotnēji pamanot un tad pieņemot, Tu spēj izmainīt pats sevi! Ir tikai jāredz, jādzird, jāsajūt, jāizprot un lielākā daļa problēmas pazudīs no Tava prāta! Miera stāvoklī rodas visas Tev nepieciešamās atbildes, kuras cilvēks sāk iekšēji pieņemt!

Visas problēmas ir cilvēku radītas, tādēļ izprotot savu cilvēka būtību, spēsi arī atrast risinājumus savām iekšējām problēmām! Un tālāk jau rodas iekšēja brīvība no tā, ka spēji sevi vadīt noteiktā dzīves virzienā.

 

 2) Biznesa pamatu uzbūves un izaugsmes konsultācija

Konsultācijas ilgums: 1h 

Konsultācijas maksa: 115€

Valoda: latviešu un krievu valodā

  PIETEIKŠANĀS: rakstot uz epastu  info@nlp.lv , zvanot uz +37126575571!

 Kāds būs ieguvums no biznesa psiholoģijas konsultācijas?

Cilvēkam, kurš brīvi pieņem jaunus dzīves izaicinājumus un paplašina savas zināšanas dažādās dzīves sfērās, vienmēr varēs dalīties ar idejām un risinājumiem, kurus var pielietot biznesa vidē, jo tas viss ir balstīts uz cilvēka vajadzību izzināšanu. Mēs meklējam kontaktus un iespējas attīstīt savu biznesu, ja iekšēji apzināmies, ka kaut ko darām ne tā, kā vajadzētu, jo nevar iegūt rezultātu, kuru iztēlojamies. Mans uzdevums ir parādīt dažādus virzienus, kā tikt laukā no uzņēmēja prāta haosa, sniegt psiholoģisku atbalstu lēmuma pieņemšanā, risku analīzē, pārdošanas stratēģijas izveidē, peļņas palielināšanā, personāla auditā, pārmaiņu procesā un citos ar uzņēmumu saistītos jautājumos. Ņem vērā, ka problēmas cēlonis atrodas vadītāja prāta robežās un bailēs, kas būs aiz ārpus zināmām robežām, cilvēka izpratnes par dzīvi, attiecībām savā starpā.

Pamata formula Uz – ņēmējam: Cilvēks vada biznesu=bizness vada cilvēkus=cilvēks vada cilvēkus=veidojas attiecības savā starpā. Izproti to un sapratīsi, kā uzbūvēt savu biznesu un labklājību!

 Kādi ir sadarbības nosacījumi?

Ja Tu netici to, ko daru un kā to daru, tad netērē savu un manu laiku sarunām. Es turpināšu iesākto darba procesu un man nav jāpārliecina par to, kā strādā manas idejas. Ej un pārbaudi savas idejas praktiskā veidā! Tiekos un runāju ar cilvēkiem, lai paplašinātu savu dzīves skatījumu, veidotu attiecības savā starpā un radītu viens otram labklājību. Ja izveidosi šādu dzīves uzstādījumu, tad viegli izvēlēsies savas biznesa prioritātes un sajutīsi piepildījumu it visā ko dari, jo enerģija tiks novirzīta savas personības talantu realizēšanā!