Vita Solo - Jauno psiholoģiju centrs

Vita Solo

Vita Solo

Vita Solo

Par pasniedzēju

Tava dzīve vairs nekad nebūs tāda kā agrāk! Pašvērtējums ir prasme, ko var iemācīties un tam ir savas sastāvdaļas. Zinot tās un pielietojot savā dzīvē, Tava vērtība un dzīves kvalitāte pieaugs ar katru dienu.

Es esmu Vita Solo un mans uzdevums un misija ir palīdzēt cilvēkiem dzīvot piepildītākas un laimīgākas dzīves caur vērtīgām zināšanām, kas izmaina domāšanu un lauž negatīvas pārliecības par sevi un pasauli, lai izdzīvotu savu pilno potenciālu un saņemtu no dzīves maksimumu.

Starp maniem skolotājiem ir arī tādi pasaules līderi kā Tony Robbins un Cloe Madanes. Esmu ieguvusi augstāko izglītību psiholoģijā RSU, kā arī ekonomikā un vadībā LU, koučinga sertefikātu no RMT. Izietas vairāk kā 300 h personīgās terapijas gan individuāli, gan grupās pie speciālistiem no visas pasaules. Esmu  mācījusies dažādas garīgās prakses un tehnikas izaugsmei un attīstībai. 

Šobrīd darbojos kā lektore, izaugsmes, iedvesmas un motivācijas trenere. Esmu ierakstījusi 13 transformējošas meditācijas, izveidojusi pašizaugsmes kursu, kas palīdz cilvēkiem atklāt savu vērtību un piedzīvot labākas dzīves visās sfērās. Tagad arī Tu vari apgūt šīs vērtīgās zināšanas!