Loading Events

← ATPAKAĻ UZ KURSIEM

Darja Krastiņa

+37126575571||www.nlp.lv
Pasniedzēji

Sertificēts, praktizējošs koučs. Bāzes analītika un dzīves situāciju analīze caur Cilvēka Dizaina (HUMAN DESIGN) prizmu, palīdzība un atbalsts Cilvēku Dizaina eksperimentā. R.Kiosaki finansu spēles “CASH FLOW” vadītāja.

Izglītība Cilvēka Dizainā (Human Design): Living your design, ABC, kartogrāfja, PTL1 un kursa Living Your Design Gidu studente.
Izglītībā koučingā: N. Latanska koučinga skola, NLP (neirolingvistiskās programmēšnas) praktiķis un Eriksona hipnozes speciāliste (T.Larinas Kijevas NLP centrs).
Akadēmiskā izglitība: LU Biznesa un Vadības fakultātes maģistra grāds vadībzinībās, RTU biznesa koledža.
Vairāk kā 17 gadus esmu bijusi klasiskajā biznesā, attīstot uzņēmumus Latvijā un ārvalstīs. Pēdējos gados dzīve sastāvēja no daudziem komandējumiem, pārcelšanās dzīvot uz Ukrainu, biznesa vadība/krīzes menedžments, pat laikā, kad valsts ir kara stāvoklī, reiderisms un to seku novēršana. Līdz pienāca brīdis, kad sapratu, ka gribu savādāk vai vismaz saprast vai var būt savādāk. 5 gadus meklēju savu virzienu un to laikā esmu izgājusi cauri daudziem instrumentiem: 2,5 gadi iknedēļas psihoterapijā, kopumā 9 mēneši iknedēļas koučingā, sistēmiskie izkārtojumi,
ir bijušas dažādas skolas, kursi, treniņi, meditāciju un mantru retrīti, transformāciju spēles. Pat 100 dienas esmu staigājusi kleitās, mēģinot attīstīt sievišķās enerģijas un nodarbojusies 100 dienas pēc kārtas ar sportu, mēģinot to iemīlēt. Pati esmu kļuvusi par life&business kouču un veiksmīgi uzsākusi savu praksi. Tomēr bija jautājumi, kas nedeva man mieru, un ko augstāk minētie instrumenti nevarēja atbildēt vai varēja atbildēt uz kādu laiku (ilgāku/īsāku).
Līdz beidzot Cilvēka Dizainā (Human Design) es atradu šīs atbildes. Tas man iedeva saprašanu, kāpēc ir tieši tā kā ir un ne savādāk. Iedeva sevis un citu pieņemšanu pavisam citā līmenī.

There were no results found.