Lorem ipsum - Jauno psiholoģiju centrs
Sveiciens mūsu jaunajā mājas lapā!. Mēs būsim ļoti pateicīgi, ja informēsiet mūs par nepilnībām vai kļūdām - laura@nlp.lv . Paldies!

Par mani

Vārds un uzvārds

Paula Stutiņa

Īss apraksts

Es esmu radošs un domājošs cilvēks. Man patīk māksla un savu dzīvi ar to saistu jau gandrīz 15 gadus, gan mācoties Jaņa Rozentāla Mākslas vidusskolā, gan Latvijas Mākslas akadēmijā. Esmu piedalījusies mākslas projektos kā pētniece, anotāciju, tulkojumu un recenziju autore.


Mācu un stāstu par mākslu un tās elementiem skolēniem un pieaugušajiem. Labprāt domāju, rakstu un runāju par mākslu, kultūru un cilvēcību ar saviem tuvākajiem draugiem, dažkārt daloties ar to publiski. Mans sapnis ir piedāvāt cilvēkiem mākslu kā dzīvi papildinošu elementu, kam neviens nav par vecu vai neizglītotu. Pirmkārt uztvert mākslu savu sajūtu līmenī un nekaunēties no tā, bet gan iemācīties to dažos teikumos paskaidrot, noformulēt sev un dažreiz arī citiem. Manuprāt, personīgā saikne palīdz attīstīt zinātkāri un domāšanu, kas var novest pie jauniem atklājumiem ne tikai pašam, bet arī citiem.

0 Enrolled Courses
0 Active Courses
0 Completed Courses
0 Total Students
1 Total Courses
0 Total Reviews