Sveiciens mūsu jaunajā mājas lapā!. Mēs būsim ļoti pateicīgi, ja informēsiet mūs par nepilnībām vai kļūdām - laura@nlp.lv . Paldies!

Par mani

Vārds un uzvārds

Signe Millere

Īss apraksts

2017.gada septembrī iegūts sertifikāts “Aromterapijas pamata kurss” Aromterapijas mācību un konsultāciju centrā Larēna. 2018. gada februārī turpat iegūts 2.līmeņa aromterapijas sertifikāts “Cilvēka psihoemocionālā stāvokļa diagnosticēšana ar ēteriskajām eļļām”. 2021. gadā iegūts licencētas pieaugušo neformālās izglītības programmas sertifikāts, lai varētu vadīt kursus “Aromterapijas pamati” un “Aromtests – ēterisko eļļu ietekme uz cilvēka psihoemocionālo veselību”.


Manuprāt, harmonija ir dzīves pieņemšana ar pateicību un prieku. Man tas nozīmē – no rīta pamosties un būt priecīgai, ka ir sākusies jauna diena, un vakarā, gulēt ejot, būt pateicīgai, ka diena ir bijusi dažādu notikumu piepildīta.


Tieši tāpat kā harmonija, arī laime, manā skatījumā ir iekšējs stāvoklis –pieņemšanas un pateicības stāvoklis. Un to nevar kāds no ārpuses Tev iedot vai atņemt, to var sajust tikai katrs pats dziļi savā sirdī.


Man to visu saprast un apgūt ir palīdzējusi aromterapija. Un tāpēc dalos ar savām zināšanām un pieredzi, kā arī vēlos būt par gidu un iedvesmu arī Tavam ceļojumam ēterisko eļļu un aromātu pasaulē.


Praktizēju aromterapiju no 2017.gada, tātad, esmu ar 5 gadu praktisku pieredzi aromterapijā – sniedzu individuālas aromterapijas konsultācijas, veicu aromdiagnostikas testu, vadu dabīgu smaržu gatavošanas meistarklases, gatavoju individuālas dvēseles smaržas.


Zīmolu Aroma Inspires un Herbarium of Soul radītāja. Gids ēterisko eļļu pasaulē.

0 Enrolled Courses
0 Active Courses
0 Completed Courses
50 Total Students
3 Total Courses
0 Total Reviews